1. -
2. SWARTENBROECKX Pedro (Nieuwerkerken)
3. SCHERPENBERGH Dominique (Hasselt)
4. SCHILS Dominic (GBR)
5. BOONS Ruben (Arendonk)
6. DE CAERLE Gino (Steenokkerzeel)
7. DE VOS Dries (Beernem)
8. CUMPS Ruben (Herent)
9. DE KEYZER Boris (Pellenberg)
10. PANIS Maxim (Genk)
11. FANNI Anthony (Grace-Hollogne)
12. HOMA Ben (GBR)
13. BROWN Max (GBR)
14. VAN NYEN Hans (Arendonk)
15. PIRON Jo (Wilsele)
16. VAN DEN BERGHE Anthony (Zele)
17. VAN HUMBEECK Nick (Hombeek)
18. HEYAMSN Jonas (Willebringen)
19. MUYLST Andy (Budingen)
20. DEBUCQUOY Rafaël (Tubize)
21. DEBUCQUOY Didier (Tubize)
22. PEPERMANS Lorenzo (Zemst)
23. KEMERLINCKX Kristof (Budingen)
24. FORIERS Chris (Halen)
25. STEVENS Timothy (Heers)
26. MELLEMANS Jeffrey (Wellen)
27. BROEKMANS Glenn (Paal-Beringen)
28. -
29. VAN HORENBEEK Giel (Lubbeek)
30. TOOTH Niels (Bertem)
31. DELCORPS Gregory (Maleves)
32. ALLARD Patrick (Oud-Turnhout)
33. VAN NUFFELEN Samuel (Begijnendijk)
34. NEL Dirk (RSA)
35. VAN KESSEL Corné (Veldhoven) NL
36. JANSSEN Yannick (Beringe) NL
37. STROEBEL Carl Heinrich (RSA)
38. DEARY Christopher (RSA)
39. VAN DER AUWERA Benny (Muizen)
40. GAUDAEN Tom (Herent)
41. DECHESNE Julien (Lambermont)
42. DERECOURT Trenti (AUS)
43. JACOBS Joeri (Lennik)
44. DE TROCH Thomas (Galmaarden)
45. VEKEMAN Maxime (Marcinelle)
46. RUYTERS Brecht (Kortenaken)
47. MOTKE Ritchie (Beek) NL
48. VAN UFFEL Willem (Baal)
49. RASE Guillaume (Bertrix)
50. VAN ROOSBROECK Patrick (Duffel)
51. HENDRICKX Jorg (Schriek)
52. GEROMBOUX Arnaud (Charneux)
53. WAUTERS Mathias (Heist o/d berg)
54. BAEYENS Tommy (Denderleeuw)
55. COLLAERS Cedric (Juprelle)
56. BILOCQ Grégory (Ans)
57. SOLIA Sam (Heverlee)
58. THOME Kevin (Louveigne)
59. VANGENECHTEN Gert (Mol)
60. LICOT François (Bonsin)
61. THOMAS Joren (Hechtel)
62. VAN ROY Simon (Lubbeek)
63. VAN ROY Stijn (Lubbeek)
64. HOLLANDERS Dries (Helchteren)
65. MANNAERTS Jelle (Lommel)
66. PETRUS Lubomir (CZE)
67. DE WINTER Ludwig (Binche)
68. GEUENS Alexander (Lommel)
69. LAUWERS Jens (Kapellen)
70. DEVALCKENEER Sieben (Kalmthout)
71. BURTON Jérémy (Harsin-Nassogne)
72. POCKET Sammy (Halle)
73. PHILIPS Jonas (Vossem)
74. CARDON Germer (Zele)
75. WILLEMS Robby (OLV Waver)
76. WILLEMS Kenny (OLV Waver)
77. VEROFT Jelto (Booischot)
78. DOCKX Kristof (St Katelijne Waver)
79. DE PAUW Stijn (Kessel-Lo)
80. FRANCOIS Christopher (Namur)
81. VAN PETEGEM Nick (Zoutleeuw)
82. CARNEVALI Jean-Albert (Virton)
83. DERENNE Christian (Woluwe St Pierre)
84. VANDENHOUDT Raf (Diest)
85. VAN ELST Jonathan (Schriek)
86. HAUTERAT Georges (Grace-Hollogne)
87. BEELEN Daniel (Roloux)
88. REULENS Yannick (Alken)
89. BOVERIE Jonathan (Chastre)
90. DANIELS Nicolas (Montigny Le Tilleul)
91. LEJEUNE Sylvain (Trooz)
92. DANIELS Wouter (Kessel-Lo)
93. JULIUS Jayde (Tervuren) RSA
94. SCHMIDT Rudolf (AUS)
95. ROLAND Fabrice (Velaine Sur Sambre)
96. BERNARD Adrien (Chatelineau)
97. DONNAY Laurent (Soumagne)
98. HAAG Guillaume (Nassogne)
99. VANDEN EYNDE Birgen (Oud Heverlee)
100.HUYBRECHTS Leopold (Zichem)
101.LIEVENS Wim (Oevel)
102.MARTIN Andrew (AUS)
103.SYMONS Craig John (RSA)
104.HALL Stephen (AUS)
105.JOIRET Julien (Eghezee)
106.SIJMENS Davy (Tielt-Winge)
Close