1 1ºCV 99 GANDIA,Alexis SUB23 SEGUROS BILBAO 00:21:53-66
2 100 AYUSO,Bernardo SUB23 SEGUROS BILBAO 00:22:12-01 19 seg.
3 1ºCV 91 MORA,Sebastián ELITE ATIKA SPORT-ASMEVAL 00:22:12-27 19 seg.
4 2ºCV103 HERNANDEZ,Oscar SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 00:22:25-19 32 seg.
5 2ºCV110 VELASCO,Raul ELITE GSPORT-VALENCIA TERRA I M 00:22:27-29 34 seg.
6 3ºCV112 MARTINEZ,Jose Rafael ELITE DIPUTACION DE LEON-ARTE T 00:22:27-69 34 seg.
7 3ºCV122 VALIENTE,Eric SUB23 MUTUA LEVANTE-DELIKIA 00:22:50-88 57 seg.
8 102 MARTINEZ,Victor ELITE CONTROLPACK-UC LA SENIA 00:23:01-01 1:08 min.
9 93 BOIX,Vicente azae SUB23 CICLOS DOMINGO 00:23:07-81 1:14 min.
10 106 SANCHEZ,German SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 00:23:21-93 1:28 min.
11 80 SOTO,Antonio jesu SUB23 METAL LUBE-OFERTBIKES.ES 00:23:24-39 1:31 min.
12 107 PASCUAL,Francesc SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 00:23:34-27 1:41 min.
13 89 VERDU,Sergio ELITE ELDA 00:23:56-78 2:03 min.
14 108 ALTUR,Marcos SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 00:24:03-52 2:10 min.
15 111 GARCIA,Pau ELITE PASARELA LUCCIOLA 00:24:12-69 2:19 min.
16 98 MOLL,Adelino ELITE PORTAL DE LA MARINA-XABIA 00:24:15-20 2:22 min.
17 90 ALGABA,Gabriel ELITE REQUENA PCTA 00:24:25-29 2:32 min.
18 121 MARQUES,Jose fco ELITE BENICASSIM ME GUSTA-LUK 00:24:26-69 2:33 min.
19 97 MOLL,Salvador ELITE PORTAL DE LA MARINA-XABIA 00:24:35-31 2:42 min.
20 82 ALAMILLA,Francisco SUB23 METAL LUBE-OFERTBIKES.ES 00:24:36-07 2:43 min.
21 88 BALAGUER,Julián SUB23 HOSTAL LATORRE 00:24:39-66 2:46 min.
22 85 RAMON,Ignacio ELITE EUROLOSA 00:24:41-28 2:48 min.
23 116 DEVESA,Luis SUB23 BENICASSIM ME GUSTA-LUK 00:24:48-87 2:55 min.
24 87 MARTINEZ,Francisco SUB23 HOSTAL LATORRE 00:25:01-77 3:08 min.
25 95 BALAGUER,José-j. ELITE DEPORTES BALAGUER 00:25:15-15 3:22 min.
26 118 SANTOS,Camilo SUB23 BENICASSIM ME GUSTA-LUK 00:25:24-58 3:31 min.
27 117 TORRES,Sergio SUB23 BENICASSIM ME GUSTA-LUK 00:25:28-89 3:35 min.
28 83 ANTON,Carlos SUB23 METAL LUBE-OFERTBIKES.ES 00:26:19-82 4:26 min.
29 113 ESPI,Toni ELITE GUSANO 00:26:34-97 4:41 min.
30 115 SANCHIS,Joan ELITE BENICASSIM ME GUSTA-LUK 00:26:36-79 4:43 min.
31 114 CABEDO,Oscar SUB23 BICICLETES CABEDO 00:26:47-03 4:54 min.
32 125 SANCHO,Sergio ELITE EMERITA TRACK CLUB 00:26:50-48 4:57 min.
33 86 GOMIS,David vte ELITE EL CAMPELLO 00:26:56-12 5:03 min.
34 96 DOMENECH,Kevin SUB23 VINAROS 00:26:57-71 5:04 min.
35 81 ALBERT,Daniel SUB23 METAL LUBE-OFERTBIKES.ES 00:27:04-00 5:11 min.
36 101 GARCIA,Antonio SUB23 PASARELA LUCCIOLA 00:27:35-44 5:42 min.
37 84 GARCIA,Javier ELITE CICLOS FAUSTIN 00:27:48-77 5:55 min.
38 124 TARI,Ismael SUB23 METAL LUBE-OFERTBIKES.ES 00:28:22-60 6:29 min.
39 92 REDONDO,Hilari SUB23 ATIKA SPORT-ASMEVAL 00:28:54-56 7:01 min.
40 119 MINGOL,Carlos SUB23 BENICASSIM ME GUSTA-LUK 00:29:02-85 7:09 min.
Close