1.. 2 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 13 : 32 + 00 : 00 10
2.. 117 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00 6
3.. 114 . AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00 4
4.. 109 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 13 : 32 + 00 : 00
5.. 27 . GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
6.. 13 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
7.. 26 . GER19911005 WERDA Maximilian . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
8.. 53 . NED19870704 DE BEER Pim . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
9.. 49 . SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
10.. 100 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
11.. 47 . SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
12.. 111 . CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 13 : 32 + 00 : 00
13.. 102 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 13 : 37 + 00 : 05
14.. 116 . CZE19940222 DOLEŽEL Radovan . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 13 : 42 + 00 : 10
15.. 6 . CZE19920611 DVORSKÝ David . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 13 : 45 + 00 : 13
16.. 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 13 : 45 + 00 : 13
17.. 103 . CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 13 : 45 + 00 : 13
18.. 62 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
19.. 55 . NED19870606 BRUS Marco . . . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
20.. 25 . GER19930613 WALSCHEID Max . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
21.. 54 . NED19920611 DE HAAN Binne Pier . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
22.. 119 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
23.. 82 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
24.. 105 . CZE19910526 DLASK Jindřich . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 14 : 12 + 00 : 40
25.. 51 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
26.. 36 . GER19910930 NAGLER Patrick . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
27.. 7 . GER19840909 KAPFAMMER Thomas . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
28.. 21 . GER19911121 LESCHE Philipp . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
29.. 73 . SVK19940206 LAJCHA Juraj . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
30.. 121 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
31.. 87 . UKR19950330 *ZUBENKO Nikita . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
32.. 115 . CZE19920401 KOUDELA Tomáš . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
33.. 39 . GER19920922 HARNISCH Daniel . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
34.. 86 . CZE19920317 POLNICKÝ Radek . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
35.. 45 . GER19900127 SCHLENKRICH Alexand Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
36.. 130 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
37.. 10 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
38.. 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
39.. 61 . NED19922120 SCHMEITZ Pablo . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
40.. 133 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
41.. 101 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
42.. 48 . SLO19900415 JENKO Robert . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
43.. 76 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
44.. 50 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
45.. 99 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
46.. 134 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
47.. 8 . GER19840127 LECHERMANN Thomas Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
48.. 122 . CZE19891022 MATULA Lukáš . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
49.. 137 . CZE19940303 VALEŠ Adam . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
50.. 14 . GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
51.. 98 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 2.8.2013 - 18:25:20
.. BAJT Dejan . . . . . 52 52 . SLO19871028 . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
53.. 3 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 14 : 12 + 00 : 40
54.. 5 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 14 : 12 + 00 : 40
55.. 32 . GER19930827 BEYER Sebastian . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 14 : 12 + 00 : 40
56.. 106 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 14 : 12 + 00 : 40
57.. 120 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 14 : 43 + 01 : 11
58.. 138 . SVK19920725 SCHWABIK Johann . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 15 : 00 + 01 : 28
59.. 40 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 15 : 35 + 02 : 03
60.. 63 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 15 : 37 + 02 : 05 P 20
61.. 29 . GER19920316 GEISLER Jannick . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 15 : 39 + 02 : 07
62.. 46 . GER19930317 METZKE Eric . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 15 : 39 + 02 : 07
63.. 31 . GER19940616 CARSTENSEN Lukas . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 15 : 39 + 02 : 07
64.. 24 . GER19940708 BAUHAUS Phil . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 16 : 37 + 03 : 05
65.. 37 . GER19920109 PIRIUS Hans . . . . . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 16 : 37 + 03 : 05
66.. 41 . GER19911126 BRETSCHNEIDER Toni Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 16 : 37 + 03 : 05
67.. 66 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 17 : 31 + 03 : 59
68.. 132 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 17 : 47 + 04 : 15
69.. 108 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 17 : 47 + 04 : 15
70.. 135 . CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 17 : 47 + 04 : 15
71.. 69 . NED19940701 MEEWISSE John . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 19 : 09 + 05 : 37
72.. 78 . CZE19940409 URBÁŠEK Jan . . . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 19 : 14 + 05 : 42
73.. 22 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 19 : 16 + 05 : 44
74.. 110 . FRA19930710 SENECHAL Florian . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 19 : 24 + 05 : 52
75.. 19 . GER19921228 HEMPFER Martin . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 19 : 25 + 05 : 53
76.. 58 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 19 : 40 + 06 : 08
77.. 64 . NED19851220 HEIJ Paul . . . . . . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 20 : 01 + 06 : 29
78.. 126 . CZE19900501 STRÁNSKÝ Vojtěch . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 08 + 06 : 36
79.. 140 . SVK19940717 GLAJZA Ondrej . . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 11 + 06 : 39
80.. 72 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 20 : 11 + 06 : 39 P 20
81.. 89 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 11 + 06 : 39
82.. 104 . CZE19941117 KUKRLE Michael . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 20 : 11 + 06 : 39
83.. 12 . AUT19900712 KISLINGER Simon . . . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 11 + 06 : 39
84.. 88 . CZE19940419 FRKAL Jakub . . . . . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 22 : 01 + 08 : 29
85.. 68 . NED19920619 KOCH Leon . . . . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 23 : 32 + 10 : 00
86.. 67 . NED19900216 VAN BREDA Rick . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 23 : 40 + 10 : 08
87.. 70 . NED19930920 BLOKKER Joris . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 23 : 40 + 10 : 08
88.. 56 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 23 : 40 + 10 : 08
89.. 131 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 23 : 40 + 10 : 08
90.. 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 24 : 26 + 10 : 54
91.. 43 . GER19900421 TETZLAFF Tobias . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
92.. 34 . GER19940808 LINDENAU Max . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
93.. 112 . NOR19930701 HOELGAARD Daniel . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
94.. 44 . GER19920225 LIEBE Tim . . . . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
95.. 23 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
96.. 113 . NOR19941004 HOELGAARD Markus . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
97.. 124 . CZE19900107 NEPRAŠ Karel . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
98.. 74 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
99.. 107 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 24 : 46 + 11 : 14
100.. 35 . GER19931228 BEYER Maximilian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
101.. 16 . GER19901210 STREIT Franz-Josef . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 24 : 46 + 11 : 14
102.. 57 . NED19920627 WENNEKES Robin . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33 P 40
103.. 77 . CZE19910206 DRBOHLAV Jan . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33
104.. 75 . SVK19940216 HRUŠKA Marián . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33
105.. 59 . NED19921013 OUSSOREN Olaf . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33
106.. 71 . SVK19941210 KOVÁČÍK Juraj . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33
107.. 60 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33
108.. 81 . POL19940811 SZCZEPANOWSKI Barto EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33
109.. 139 . SVK19930805 ŠMÝKAL Martin . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 27 : 05 + 13 : 33
110.. 79 . CZE19940427 VAKOČ Michael . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 29 : 09 + 15 : 37
AB .. 1 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC
AB .. 11 . GER19891125 PETER Matthias . . . . . . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 38 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . .
AB .. 42 . GER19901019 WINTERBERG Maximili Norddeutschland . . . . . . . . . . . .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 2.8.2013 - 18:25:20
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 2 . ETAPA / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1.TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . 9: 40 : 54 + 00 : 00 | 12. Wilton/De Volharding . . . . . . 9: 44 : 21 + 03 : 27
2.BAUKNECHT -AUTHOR CY 9: 41 : 02 + 00 : 08 | 13. RG Harburg Hamburg . . . . . . . 9: 45 : 30 + 04 : 36
3.MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . 9: 41 : 16 + 00 : 22 | 14. Norddeutschland . . . . . . . . . . . 9: 46 : 28 + 05 : 34
4.RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . 9: 41 : 16 + 00 : 22 | 15. CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . 9: 48 : 55 + 08 : 01
5.Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . 9: 41 : 16 + 00 : 22 | 16. MIX EXPERIMENT 23 . . . . . 9: 50 : 25 + 09 : 31
6.MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . 9: 41 : 26 + 00 : 32 | 17. VC Ratisbona Regensburg . . . 9: 52 : 30 + 11 : 36
7.LST Baby Dump . . . . . . . . . . 9: 41 : 56 + 01 : 02 | 18. Stadler VC Ratisbona . . . . . . . 9: 52 : 53 + 11 : 59
8.BOHEMIA CYCLING TEAM 9: 41 : 56 + 01 : 02 | 19. MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . 9: 58 : 46 + 17 : 52
9.Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . 9: 42 : 36 + 01 : 42 | 20. Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 10: 00 : 12 + 19 : 18
10.MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . 9: 42 : 36 + 01 : 42 | 21. EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 10: 00 : 31 + 19 : 37
11.KED-Stevens Berlin . . . . . . . . 9: 43 : 59 + 03 : 05 | 22. MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . 10: 02 : 16 + 21 : 22
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME in : 2 . ETAPA / STAGE
Písečné 26km Písečné 55km
1 .. 56 CASTELIJNS Twan . . . . . LST Baby Dump . 4 b | 1 .. 56 . CASTELIJNS Twan . . . . . LST Baby Dump . . 4 b
2 .. 133 STÖHR Pavel . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . 2 b | 2 .. 133 . STÖHR Pavel . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . 2 b
3 .. 89 HEBÍK Martin . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . 1 b | 3 .. 104 . KUKRLE Michael . . . . . . TJ FAVORIT BRN 1 b
Písečné 84km Písečné 113km
1 .. 117 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysoč 4 b | 1 .. 4 . PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -AU 4 b
2 .. 56 CASTELIJNS Twan . . . . . LST Baby Dump . 2 b | 2 .. 117 . HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočin 2 b
3 .. 115 KOUDELA Tomáš . . . . . . Etixx - Ihned . . . . 1 b | 3 .. 114 . SPOKES Samuel . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . 1 b
AB .. 84 . CZE19940505 TOMÁŠ Michal . . . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . .
AB .. 141 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací. / All times are without bonifications and penalties.
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 116
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 0
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 6
ODV=Odvolán
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION in stage:
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
1 .2 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . . . 25 9 4.9 ČANECKÝ Marek . . . . . . . . . . . 7
2 11.7 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . . 20 10 10.0 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . . . . . . 6
3 11.4 SPOKES Samuel . . . . . . . . . . . . 16 11 4.7 BAJC Andi . . . . . . . . . . . . . . . . 5
4 10.9 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . . . . . 14 12 11.1 HNÍK Karel . . . . . . . . . . . . . . . 4
5 2.7 GEBAUER Tim . . . . . . . . . . . . 12 13 10.2 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . . . . 3
6 1.3 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . . 10 14 11.6 DOLEŽEL Radovan . . . . . . . . . 2
7 2.6 WERDA Maximilian . . . . . . . . 9 15 .6 DVORSKÝ David . . . . . . . . . . . 1
8 5.3 DE BEER Pim . . . . . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 2.8.2013 - 18:25:20
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 2 . ETAPĚ / STAGE
Celková délka / Distance : Rychlost vítěze / Average 204,6 km speed of winner : 38,016 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap
after :
1 . 114 . AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 22 : 41 + 00:00
2 . 49 . SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 23 : 01 + 00:20
3 . 2 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 5: 23 : 13 + 00:32
4 . 117 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 5: 23 : 13 + 00:32
5 . 13 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 5: 23 : 23 + 00:42
6 . 27 . GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 5: 23 : 23 + 00:42
7 . 111 . CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 23 : 23 + 00:42
8 . 47 . SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 23 : 23 + 00:42
9 . 102 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 5: 23 : 28 + 00:47
10 . 115 . CZE19920401 KOUDELA Tomáš . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 24 : 45 + 02:04
11 . 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 5: 25 : 14 + 02:33
12 . 53 . NED19870704 DE BEER Pim . . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 5: 25 : 45 + 03:04
13 . 26 . GER19911005 WERDA Maximilian . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 5: 25 : 45 + 03:04
14 . 100 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 5: 25 : 45 + 03:04
15 . 109 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 5: 25 : 45 + 03:04
16 . 116 . CZE19940222 DOLEŽEL Radovan . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 5: 25 : 55 + 03:14
17 . 6 . CZE19920611 DVORSKÝ David . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 5: 25 : 58 + 03:17
18 . 119 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
19 . 54 . NED19920611 DE HAAN Binne Pier . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
20 . 82 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
21 . 7 . GER19840909 KAPFAMMER Thomas . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
22 . 51 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
23 . 39 . GER19920922 HARNISCH Daniel . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
24 . 86 . CZE19920317 POLNICKÝ Radek . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
25 . 50 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
26 . 61 . NED19922120 SCHMEITZ Pablo . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
27 . 101 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
28 . 137 . CZE19940303 VALEŠ Adam . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
29 . 3 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 5: 26 : 25 + 03:44
30 . 52 . SLO19871028 BAJT Dejan . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 25 + 03:44
31 . 5 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 5: 26 : 25 + 03:44
32 . 122 . CZE19891022 MATULA Lukáš . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 41 + 04:00
33 . 25 . GER19930613 WALSCHEID Max . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 54 + 04:13
34 . 8 . GER19840127 LECHERMANN Thomas Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 54 + 04:13
35 . 103 . CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 5: 26 : 55 + 04:14
36 . 21 . GER19911121 LESCHE Philipp . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . . . . 5: 27 : 01 + 04:20
37 . 106 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 5: 27 : 06 + 04:25
38 . 105 . CZE19910526 DLASK Jindřich . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 5: 27 : 22 + 04:41
39 . 36 . GER19910930 NAGLER Patrick . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 22 + 04:41
40 . 121 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 22 + 04:41
41 . 98 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 22 + 04:41
42 . 14 . GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 5: 27 : 22 + 04:41
43 . 10 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 29 + 04:48
44 . 138 . SVK19920725 SCHWABIK Johann . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 42 + 05:01
45 . 40 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 48 + 05:07
46 . 31 . GER19940616 CARSTENSEN Lukas . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 5: 27 : 52 + 05:11
47 . 120 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 5: 28 : 09 + 05:28
48 . 29 . GER19920316 GEISLER Jannick . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 5: 28 : 28 + 05:47
49 . 62 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 5: 28 : 59 + 06:18
50 . 87 . UKR19950330 *ZUBENKO Nikita . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 5: 28 : 59 + 06:18
51 . 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 29 : 31 + 06:50
52 . 110 . FRA19930710 SENECHAL Florian . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 28 + 08:47
53 . 45 . GER19900127 SCHLENKRICH Alexande Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
54 . 133 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
55 . 73 . SVK19940206 LAJCHA Juraj . . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 2.8.2013 - 18:25:20
. SVORADA Jan . 56 134 . CZE19920120 . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
57 . 130 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
58 . 48 . SLO19900415 JENKO Robert . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
59 . 99 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
60 . 76 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 56 + 09:15
61 . 89 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 32 : 24 + 09:43
62 . 32 . GER19930827 BEYER Sebastian . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 5: 33 : 01 + 10:20
63 . 72 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 5: 33 : 20 + 10:39
64 . 104 . CZE19941117 KUKRLE Michael . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 5: 33 : 21 + 10:40
65 . 46 . GER19930317 METZKE Eric . . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 5: 33 : 23 + 10:42
66 . 63 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 5: 33 : 41 + 11:00
67 . 37 . GER19920109 PIRIUS Hans . . . . . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 5: 34 : 21 + 11:40
68 . 66 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 5: 35 : 15 + 12:34
69 . 24 . GER19940708 BAUHAUS Phil . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 5: 35 : 26 + 12:45
70 . 135 . CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 5: 35 : 31 + 12:50
71 . 68 . NED19920619 KOCH Leon . . . . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 5: 35 : 45 + 13:04
72 . 56 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 5: 35 : 53 + 13:12
73 . 67 . NED19900216 VAN BREDA Rick . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 5: 35 : 53 + 13:12
74 . 112 . NOR19930701 HOELGAARD Daniel . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 36 : 59 + 14:18
75 . 113 . NOR19941004 HOELGAARD Markus . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 36 : 59 + 14:18
76 . 19 . GER19921228 HEMPFER Martin . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . . . . 5: 37 : 09 + 14:28
77 . 58 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 5: 37 : 24 + 14:43
78 . 16 . GER19901210 STREIT Franz-Josef . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 5: 37 : 28 + 14:47
79 . 140 . SVK19940717 GLAJZA Ondrej . . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 37 : 55 + 15:14
80 . 12 . AUT19900712 KISLINGER Simon . . . . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 37 : 55 + 15:14
81 . 78 . CZE19940409 URBÁŠEK Jan . . . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 5: 38 : 03 + 15:22
82 . 55 . NED19870606 BRUS Marco . . . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 5: 38 : 25 + 15:44
83 . 126 . CZE19900501 STRÁNSKÝ Vojtěch . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 5: 38 : 57 + 16:16
84 . 71 . SVK19941210 KOVÁČÍK Juraj . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 5: 40 : 15 + 17:34
85 . 131 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 24 + 18:43
86 . 70 . NED19930920 BLOKKER Joris . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 29 + 19:48
87 . 43 . GER19900421 TETZLAFF Tobias . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 30 + 19:49
88 . 74 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 30 + 19:49
89 . 124 . CZE19900107 NEPRAŠ Karel . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 30 + 19:49
90 . 108 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 5: 42 : 33 + 19:52
91 . 132 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 33 + 19:52
92 . 64 . NED19851220 HEIJ Paul . . . . . . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 5: 43 : 17 + 20:36
93 . 41 . GER19911126 BRETSCHNEIDER Toni Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 5: 43 : 25 + 20:44
94 . 44 . GER19920225 LIEBE Tim . . . . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 5: 43 : 29 + 20:48
95 . 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 5: 43 : 34 + 20:53
96 . 107 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 5: 43 : 35 + 20:54
97 . 69 . NED19940701 MEEWISSE John . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 5: 43 : 55 + 21:14
98 . 35 . GER19931228 BEYER Maximilian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 5: 44 : 11 + 21:30
99 . 81 . POL19940811 SZCZEPANOWSKI Barto EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 5: 44 : 49 + 22:08
100 . 75 . SVK19940216 HRUŠKA Marián . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 5: 44 : 49 + 22:08
101 . 139 . SVK19930805 ŠMÝKAL Martin . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 44 : 49 + 22:08
102 . 22 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . . . . 5: 45 : 52 + 23:11
103 . 88 . CZE19940419 FRKAL Jakub . . . . . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 5: 46 : 47 + 24:06
104 . 34 . GER19940808 LINDENAU Max . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 5: 49 : 32 + 26:51
105 . 23 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . . . . 5: 49 : 32 + 26:51
106 . 59 . NED19921013 OUSSOREN Olaf . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 5: 51 : 51 + 29:10
107 . 60 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 5: 51 : 51 + 29:10
108 . 57 . NED19920627 WENNEKES Robin . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 5: 51 : 58 + 29:17
109 . 77 . CZE19910206 DRBOHLAV Jan . . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 5: 52 : 07 + 29:26
110 . 79 . CZE19940427 VAKOČ Michael . . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 5: 53 : 55 + 31:14
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 2 . ETAPĚ / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1. Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . 16: 11: 03 + 00 : 00 | 12 . VC Ratisbona Regensburg . . . . 16: 28 : 13 + 17: 10
2. RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 16: 12: 55 + 01 : 52 | 13 . Wilton/De Volharding . . . . . . 16: 29 : 05 + 18: 02
3. BAUKNECHT -AUTHOR CYC 16: 14: 30 + 03 : 27 | 14 . RG Harburg Hamburg . . . . . . . 16: 29 : 21 + 18: 18
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 5 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 2.8.2013 - 18:25:20
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/ Points competition . . . . . Fialový trikot/Maillot violet (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 114 AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 41
2 . 2 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 39
3 . 117 CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 36
4 . 49 SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27
5 . 13 CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 20
6 . 27 GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . . 20
7 . 111 CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16
8 . 47 SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14
9 . 109 CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . . 14
10 . 102 CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . . 10
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Mountains classification . . . Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 117 CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 14
2 . 4 CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 12
3 . 56 NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . . 10
4 . 114 AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
5 . 133 CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . . 4
6 . 27 GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . . 2
7 . 47 SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
8 . 49 SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
9 . 2 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 1
10 . 111 CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
11 . 115 CZE19920401 KOUDELA Tomáš . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
12 . 89 CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
13 . 104 CZE19941117 KUKRLE Michael . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . . 1
4. TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . 16: 15: 11 + 04 : 08 | 15 . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . 16: 32 : 38 + 21: 35
5. MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . 16: 15: 43 + 04 : 40 | 16 . Norddeutschland . . . . . . . . . . . 16: 39 : 40 + 28: 37
6. MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . 16: 16: 02 + 04 : 59 | 17 . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . 16: 42 : 11 + 31: 08
7. LST Baby Dump . . . . . . . . . . . 16: 18: 35 + 07 : 32 | 18 . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 16: 42 : 22 + 31: 19
8. BOHEMIA CYCLING TEAM . 16: 20: 13 + 09 : 10 | 19 . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . 16: 47 : 29 + 36: 26
9. Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 16: 20: 48 + 09 : 45 | 20 . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . 16: 47 : 48 + 36: 45
10. KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 16: 21: 35 + 10 : 32 | 21 . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . 16: 48 : 12 + 37: 09
11. MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . 16: 25: 43 + 14 : 40 | 22 . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 16: 49 : 17 + 38: 14
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 6 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 2.8.2013 - 18:25:20
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
114
2
117
AUS19920416 .
.
.
CZE19780307 .
CZE19890908 .
SPOKES Samuel . . . . . .
BUCHÁČEK Tomáš . . . .
HUNAL Martin . . . . . .
Etixx - Ihned
BAUKNECHT -AUTHOR CYCL
MIX Sparta/Vysočina
Close