1.. 3 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 25 : 26 + 00 : 00 10
2.. 24 . GER19940708 BAUHAUS Phil . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23 6
3.. 13 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23 4
4.. 109 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 25 : 49 + 00 : 23
5.. 114 . AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
6.. 55 . NED19870606 BRUS Marco . . . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
7.. 25 . GER19930613 WALSCHEID Max . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
8.. 117 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
9.. 130 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
10.. 2 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 25 : 49 + 00 : 23
11.. 21 . GER19911121 LESCHE Philipp . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
12.. 119 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
13.. 48 . SLO19900415 JENKO Robert . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
14.. 73 . SVK19940206 LAJCHA Juraj . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
15.. 89 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
16.. 54 . NED19920611 DE HAAN Binne Pier . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
17.. 87 . UKR19950330 *ZUBENKO Nikita . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
18.. 53 . NED19870704 DE BEER Pim . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
19.. 26 . GER19911005 WERDA Maximilian . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
20.. 134 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
21.. 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
22.. 46 . GER19930317 METZKE Eric . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
23.. 115 . CZE19920401 KOUDELA Tomáš . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
24.. 140 . SVK19940717 GLAJZA Ondrej . . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
25.. 23 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
26.. 105 . CZE19910526 DLASK Jindřich . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 25 : 49 + 00 : 23
27.. 64 . NED19851220 HEIJ Paul . . . . . . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
28.. 63 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
29.. 100 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
30.. 121 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
31.. 111 . CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
32.. 122 . CZE19891022 MATULA Lukáš . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
33.. 86 . CZE19920317 POLNICKÝ Radek . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
34.. 69 . NED19940701 MEEWISSE John . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
35.. 102 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
36.. 37 . GER19920109 PIRIUS Hans . . . . . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
37.. 133 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
38.. 62 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
39.. 50 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
40.. 82 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
41.. 126 . CZE19900501 STRÁNSKÝ Vojtěch . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
42.. 110 . FRA19930710 SENECHAL Florian . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
43.. 139 . SVK19930805 ŠMÝKAL Martin . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
44.. 116 . CZE19940222 DOLEŽEL Radovan . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
45.. 138 . SVK19920725 SCHWABIK Johann . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
46.. 43 . GER19900421 TETZLAFF Tobias . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
47.. 101 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
48.. 27 . GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
49.. 40 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
50.. 8 . GER19840127 LECHERMANN Thomas Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
51.. 36 . GER19910930 NAGLER Patrick . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 3.8.2013 - 16:02:04
.. HRADIL Jiří . . . 52 123 . CZE19860219 . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
53.. 10 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
54.. 12 . AUT19900712 KISLINGER Simon . . . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
55.. 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 25 : 49 + 00 : 23
56.. 49 . SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
57.. 6 . CZE19920611 DVORSKÝ David . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 25 : 49 + 00 : 23
58.. 5 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 25 : 49 + 00 : 23
59.. 31 . GER19940616 CARSTENSEN Lukas . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
60.. 61 . NED19922120 SCHMEITZ Pablo . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
61.. 124 . CZE19900107 NEPRAŠ Karel . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
62.. 75 . SVK19940216 HRUŠKA Marián . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
63.. 104 . CZE19941117 KUKRLE Michael . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
64.. 74 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
65.. 132 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
66.. 47 . SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
67.. 29 . GER19920316 GEISLER Jannick . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
68.. 78 . CZE19940409 URBÁŠEK Jan . . . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
69.. 51 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
70.. 39 . GER19920922 HARNISCH Daniel . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
71.. 107 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 25 : 49 + 00 : 23
72.. 52 . SLO19871028 BAJT Dejan . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
73.. 98 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
74.. 106 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 25 : 49 + 00 : 23
75.. 34 . GER19940808 LINDENAU Max . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
76.. 7 . GER19840909 KAPFAMMER Thomas . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
77.. 68 . NED19920619 KOCH Leon . . . . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
78.. 113 . NOR19941004 HOELGAARD Markus . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
79.. 131 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 25 : 49 + 00 : 23
80.. 32 . GER19930827 BEYER Sebastian . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 26 : 08 + 00 : 42
81.. 76 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 26 : 29 + 01 : 03
82.. 58 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 27 : 00 + 01 : 34
83.. 44 . GER19920225 LIEBE Tim . . . . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 27 : 32 + 02 : 06
84.. 66 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 28 : 05 + 02 : 39
85.. 103 . CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 28 : 30 + 03 : 04
86.. 22 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 28 : 43 + 03 : 17
87.. 14 . GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 28 : 48 + 03 : 22
88.. 67 . NED19900216 VAN BREDA Rick . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
89.. 70 . NED19930920 BLOKKER Joris . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
90.. 99 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
91.. 16 . GER19901210 STREIT Franz-Josef . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
92.. 108 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 30 : 07 + 04 : 41
93.. 59 . NED19921013 OUSSOREN Olaf . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
94.. 71 . SVK19941210 KOVÁČÍK Juraj . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
95.. 81 . POL19940811 SZCZEPANOWSKI Barto EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
96.. 72 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
97.. 135 . CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
98.. 56 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
99.. 112 . NOR19930701 HOELGAARD Daniel . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 30 : 07 + 04 : 41
100.. 137 . CZE19940303 VALEŠ Adam . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 32 : 27 + 07 : 01
101.. 120 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 43 : 48 + 18 : 22
AB .. 19 . GER19921228 HEMPFER Martin . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . .
AB .. 35 . GER19931228 BEYER Maximilian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . .
AB .. 41 . GER19911126 BRETSCHNEIDER Toni Norddeutschland . . . . . . . . . . . .
AB .. 45 . GER19900127 SCHLENKRICH Alexand Norddeutschland . . . . . . . . . . . .
AB .. 57 . NED19920627 WENNEKES Robin . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . .
AB .. 60 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . .
AB .. 79 . CZE19940427 VAKOČ Michael . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . .
AB .. 88 . CZE19940419 FRKAL Jakub . . . . . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . .
DNS .. 77 . CZE19910206 DRBOHLAV Jan . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací. / All times are without bonifications and penalties.
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 109
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 0
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 8
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 3.8.2013 - 16:02:04
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 3 . ETAPA / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1.BAUKNECHT -AUTHOR CY 10: 17 : 04 + 00 : 00 | 12. MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23
2.MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 13. KED-Stevens Berlin . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23
3.LST Baby Dump . . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 14. CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23
4.MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 15. Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23
5.Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 16. RG Harburg Hamburg . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23
6.Wilton/De Volharding . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 17. Norddeutschland . . . . . . . . . . . 10: 19 : 10 + 02 : 06
7.BOHEMIA CYCLING TEAM 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 18. Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 10: 19 : 43 + 02 : 39
8.RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 19. Stadler VC Ratisbona . . . . . . . 10: 20 : 21 + 03 : 17
9.TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 20. EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 10: 21 : 45 + 04 : 41
10.MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | 21. VC Ratisbona Regensburg . . . 10: 24 : 44 + 07 : 40
11.MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . 10: 17 : 27 + 00 : 23 | .
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME in : 3 . ETAPA / STAGE
Telecí 14km Telecí 35km
1 .. 117 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysoč 4 b | 1 .. 117 . HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočin 4 b
2 .. 76 MALIK Róbert . . . . . . . . . CK EPIC Dohňan 2 b | 2 .. 134 . SVORADA Jan . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . 2 b
3 .. 99 EHRENBERGER Jakub . . TJ FAVORIT BR 1 b | 3 .. 89 . HEBÍK Martin . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . 1 b
Telecí 56km Telecí 77km
1 .. 103 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BR 4 b | 1 .. 103 . ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRN 4 b
2 .. 135 WOLF Jan . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . 2 b | 2 .. 14 . SCHAFBAUER Josef . . . . VC Ratisbona Rege 2 b
3 .. 3 MAŇOUSEK Josef . . . . . BAUKNECHT -A 1 b | 3 .. 135 . WOLF Jan . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . 1 b
Telecí 98km Telecí 119km
1 .. 103 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BR 4 b | 1 .. 103 . ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRN 4 b
2 .. 135 WOLF Jan . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . 2 b | 2 .. 3 . MAŇOUSEK Josef . . . . . . BAUKNECHT -AU 2 b
3 .. 25 WALSCHEID Max . . . . . MIX Vokolek/Stöl 1 b | 3 .. 115 . KOUDELA Tomáš . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . 1 b
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 3 . ETAPĚ / STAGE
Celková délka / Distance : 339,0 km Rychlost vítěze / Average speed of winner : 38,469 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap
after :
1 . 114 . AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 48 : 30 + 00:00
2 . 49 . SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 48 : 50 + 00:20
3 . 117 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 8: 49 : 02 + 00:32
4 . 2 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 8: 49 : 02 + 00:32
5 . 13 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 8: 49 : 08 + 00:38
6 . 111 . CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 49 : 12 + 00:42
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu ODV=Odvolán
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION in stage:
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
1 .3 MAŇOUSEK Josef . . . . . . . . . . . 25 9 13.0 ADEL Filip . . . . . . . . . . . . . . . . 7
2 2.4 BAUHAUS Phil . . . . . . . . . . . . 20 10 .2 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . . . 6
3 1.3 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . . 16 11 2.1 LESCHE Philipp . . . . . . . . . . . . 5
4 10.9 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . . . . . 14 12 11.9 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . . 4
5 11.4 SPOKES Samuel . . . . . . . . . . . . 12 13 4.8 JENKO Robert . . . . . . . . . . . . . 3
6 5.5 BRUS Marco . . . . . . . . . . . . . . . 10 14 7.3 LAJCHA Juraj . . . . . . . . . . . . . 2
7 2.5 WALSCHEID Max . . . . . . . . . . 9 15 8.9 HEBÍK Martin . . . . . . . . . . . . . 1
8 11.7 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 3.8.2013 - 16:02:04
. GEBAUER Tim . 7 27 . GER19890513 . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 8: 49 : 12 + 00:42
8 . 47 . SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 49 : 12 + 00:42
9 . 102 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 8: 49 : 17 + 00:47
10 . 115 . CZE19920401 KOUDELA Tomáš . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 50 : 34 + 02:04
11 . 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 8: 51 : 03 + 02:33
12 . 109 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 8: 51 : 34 + 03:04
13 . 53 . NED19870704 DE BEER Pim . . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 8: 51 : 34 + 03:04
14 . 26 . GER19911005 WERDA Maximilian . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 8: 51 : 34 + 03:04
15 . 100 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 8: 51 : 34 + 03:04
16 . 3 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 8: 51 : 41 + 03:11
17 . 116 . CZE19940222 DOLEŽEL Radovan . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 8: 51 : 44 + 03:14
18 . 6 . CZE19920611 DVORSKÝ David . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 8: 51 : 47 + 03:17
19 . 119 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
20 . 54 . NED19920611 DE HAAN Binne Pier . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
21 . 82 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
22 . 86 . CZE19920317 POLNICKÝ Radek . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
23 . 50 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
24 . 51 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
25 . 7 . GER19840909 KAPFAMMER Thomas . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
26 . 101 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
27 . 39 . GER19920922 HARNISCH Daniel . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
28 . 61 . NED19922120 SCHMEITZ Pablo . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
29 . 5 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLIN 8: 52 : 14 + 03:44
30 . 52 . SLO19871028 BAJT Dejan . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 14 + 03:44
31 . 122 . CZE19891022 MATULA Lukáš . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 30 + 04:00
32 . 25 . GER19930613 WALSCHEID Max . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 43 + 04:13
33 . 8 . GER19840127 LECHERMANN Thomas Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 43 + 04:13
34 . 21 . GER19911121 LESCHE Philipp . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . . . . 8: 52 : 50 + 04:20
35 . 106 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 8: 52 : 55 + 04:25
36 . 105 . CZE19910526 DLASK Jindřich . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 8: 53 : 11 + 04:41
37 . 121 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 8: 53 : 11 + 04:41
38 . 36 . GER19910930 NAGLER Patrick . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 8: 53 : 11 + 04:41
39 . 98 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 8: 53 : 11 + 04:41
40 . 10 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 53 : 18 + 04:48
41 . 138 . SVK19920725 SCHWABIK Johann . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 53 : 31 + 05:01
42 . 40 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 8: 53 : 37 + 05:07
43 . 31 . GER19940616 CARSTENSEN Lukas . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 8: 53 : 41 + 05:11
44 . 29 . GER19920316 GEISLER Jannick . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 8: 54 : 17 + 05:47
45 . 87 . UKR19950330 *ZUBENKO Nikita . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 8: 54 : 48 + 06:18
46 . 62 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 8: 54 : 48 + 06:18
47 . 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 55 : 20 + 06:50
48 . 103 . CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 8: 55 : 25 + 06:55
49 . 14 . GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 8: 56 : 10 + 07:40
50 . 110 . FRA19930710 SENECHAL Florian . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 57 : 17 + 08:47
51 . 130 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 8: 57 : 45 + 09:15
52 . 73 . SVK19940206 LAJCHA Juraj . . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 8: 57 : 45 + 09:15
53 . 48 . SLO19900415 JENKO Robert . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 57 : 45 + 09:15
54 . 134 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 8: 57 : 45 + 09:15
55 . 133 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 8: 57 : 45 + 09:15
56 . 89 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 58 : 13 + 09:43
57 . 76 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 8: 58 : 25 + 09:55
58 . 137 . CZE19940303 VALEŠ Adam . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 8: 58 : 52 + 10:22
59 . 32 . GER19930827 BEYER Sebastian . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 8: 59 : 09 + 10:39
60 . 104 . CZE19941117 KUKRLE Michael . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 8: 59 : 10 + 10:40
61 . 46 . GER19930317 METZKE Eric . . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 8: 59 : 12 + 10:42
62 . 63 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 8: 59 : 30 + 11:00
63 . 37 . GER19920109 PIRIUS Hans . . . . . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . . . . 9: 00 : 10 + 11:40
64 . 24 . GER19940708 BAUHAUS Phil . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 9: 01 : 09 + 12:39
65 . 68 . NED19920619 KOCH Leon . . . . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 9: 01 : 34 + 13:04
66 . 99 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . 9: 02 : 03 + 13:33
67 . 113 . NOR19941004 HOELGAARD Markus . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 9: 02 : 48 + 14:18
68 . 66 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 9: 03 : 20 + 14:50
69 . 72 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 9: 03 : 27 + 14:57
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 3.8.2013 - 16:02:04
. GLAJZA Ondrej . 70 140 . SVK19940717 . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . . . . 9: 03 : 44 + 15:14
71 . 12 . AUT19900712 KISLINGER Simon . . . . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 9: 03 : 44 + 15:14
72 . 78 . CZE19940409 URBÁŠEK Jan . . . . . . . . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 9: 03 : 52 + 15:22
73 . 55 . NED19870606 BRUS Marco . . . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 9: 04 : 14 + 15:44
74 . 58 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 9: 04 : 24 + 15:54
75 . 126 . CZE19900501 STRÁNSKÝ Vojtěch . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 9: 04 : 46 + 16:16
76 . 135 . CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 9: 05 : 38 + 17:08
77 . 56 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . 9: 06 : 00 + 17:30
78 . 67 . NED19900216 VAN BREDA Rick . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 9: 06 : 00 + 17:30
79 . 112 . NOR19930701 HOELGAARD Daniel . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 9: 07 : 06 + 18:36
80 . 131 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . 9: 07 : 13 + 18:43
81 . 16 . GER19901210 STREIT Franz-Josef . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 9: 07 : 35 + 19:05
82 . 43 . GER19900421 TETZLAFF Tobias . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 9: 08 : 19 + 19:49
83 . 74 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 9: 08 : 19 + 19:49
84 . 124 . CZE19900107 NEPRAŠ Karel . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 9: 08 : 19 + 19:49
85 . 132 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . 9: 08 : 22 + 19:52
86 . 64 . NED19851220 HEIJ Paul . . . . . . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 9: 09 : 06 + 20:36
87 . 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . . . . 9: 09 : 23 + 20:53
88 . 107 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 9: 09 : 24 + 20:54
89 . 69 . NED19940701 MEEWISSE John . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 9: 09 : 44 + 21:14
90 . 71 . SVK19941210 KOVÁČÍK Juraj . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 9: 10 : 22 + 21:52
91 . 139 . SVK19930805 ŠMÝKAL Martin . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . . . . 9: 10 : 38 + 22:08
92 . 75 . SVK19940216 HRUŠKA Marián . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . 9: 10 : 38 + 22:08
93 . 44 . GER19920225 LIEBE Tim . . . . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . . . . 9: 11 : 01 + 22:31
94 . 120 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 9: 11 : 57 + 23:27
95 . 70 . NED19930920 BLOKKER Joris . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . . . . 9: 12 : 36 + 24:06
96 . 108 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . 9: 12 : 40 + 24:10
97 . 22 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . . . . 9: 14 : 35 + 26:05
98 . 81 . POL19940811 SZCZEPANOWSKI Barto EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . . . . . 9: 14 : 56 + 26:26
99 . 23 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . . . . 9: 15 : 21 + 26:51
100 . 34 . GER19940808 LINDENAU Max . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . . . . 9: 15 : 21 + 26:51
101 . 59 . NED19921013 OUSSOREN Olaf . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . . . 9: 21 : 58 + 33:28
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/ Points competition . . . . . Fialový trikot/Maillot violet (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 114 AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 53
2 . 2 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 45
3 . 117 CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 44
4 . 13 CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 36
5 . 109 CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . . . . . 28
6 . 49 SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27
7 . 3 CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 25
8 . 27 GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . . 20
9 . 24 GER19940708 BAUHAUS Phil . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . . 20
10 . 111 CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 3 . ETAPĚ / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1. Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . 26: 28: 30 + 00 : 00 | 12 . Wilton/De Volharding . . . . . . 26: 46 : 32 + 18: 02
2. RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 26: 30: 22 + 01 : 52 | 13 . RG Harburg Hamburg . . . . . . . 26: 46 : 48 + 18: 18
3. BAUKNECHT -AUTHOR CYC 26: 31: 34 + 03 : 04 | 14 . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . 26: 50 : 05 + 21: 35
4. TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . 26: 32: 38 + 04 : 08 | 15 . VC Ratisbona Regensburg . . . . 26: 52 : 57 + 24: 27
5. MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . 26: 33: 10 + 04 : 40 | 16 . Norddeutschland . . . . . . . . . . . 26: 58 : 50 + 30: 20
6. MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . 26: 33: 29 + 04 : 59 | 17 . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 27: 02 : 05 + 33: 35
7. LST Baby Dump . . . . . . . . . . . 26: 36: 02 + 07 : 32 | 18 . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . 27: 04 : 56 + 36: 26
8. BOHEMIA CYCLING TEAM . 26: 37: 40 + 09 : 10 | 19 . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . 27: 05 : 15 + 36: 45
9. Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 26: 38: 15 + 09 : 45 | 20 . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . 27: 08 : 33 + 40: 03
10. KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 26: 39: 02 + 10 : 32 | 21 . EXPERIMENT 23 . . . . . . . . . 27: 11 : 02 + 42: 32
11. MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . 26: 43: 10 + 14 : 40 | .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 5 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 3.8.2013 - 16:02:04
Ředitel závodu / Rice Director Sbor rozhodčích / President of the Commissaires Panel
Milan Plocek Antonín Dostál
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
114
2
117
AUS19920416 .
.
.
CZE19780307 .
CZE19890908 .
SPOKES Samuel . . . . . .
BUCHÁČEK Tomáš . . . .
HUNAL Martin . . . . . .
Etixx - Ihned
BAUKNECHT -AUTHOR CYCL
MIX Sparta/Vysočina
:
:
:
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Mountains classification . . . Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 117 CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . . . . 22
2 . 103 CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . . 16
3 . 4 CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 12
4 . 56 NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . . . . . 10
5 . 114 AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
6 . 135 CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . . 5
7 . 133 CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . . 4
8 . 3 CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 3
9 . 27 GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . . 2
10 . 47 SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
11 . 115 CZE19920401 KOUDELA Tomáš . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
12 . 14 GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 2
13 . 134 CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . . . . . 2
14 . 89 CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
15 . 76 SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . . . . . 2
16 . 49 SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
17 . 2 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING 1
18 . 111 CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
19 . 25 GER19930613 WALSCHEID Max . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . . . . . 1
20 . 104 CZE19941117 KUKRLE Michael . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . . 1
21 . 99 CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . . . . . 1
Poř
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Mech. vůz Poř Mech. vůz
POŘADÍ MECHANICKÝCH VOZŮ pro / ORDER OF TEAM CARS for :
Place.Team Place Team
4 . ETAPA / STAGE
1 . . Etixx - Ihned | 13 . . KED-Stevens Berlin
2 . . RSC Amplatz | 14 . . Wilton/De Volharding
3 . . MIX Sparta/Vysočina | 15 . . MIX Force/ACK
4 . . BAUKNECHT -AUTHOR CYCLING TEAM | 16 . . Stadler VC Ratisbona
5 . . VC Ratisbona Regensburg | 17 . . MIX TUFO/DAS
6 . . MIX Vokolek/Stöl | 18 . . MIX AŠK/Yogi
7 . . TJ FAVORIT BRNO | 19 . . RG Harburg Hamburg
8 . . BOHEMIA CYCLING TEAM | 20 . . CK PŘÍBRAM
9 . . LST Baby Dump | 21 . . CK EPIC Dohňany
10 . . EXPERIMENT 23 | 22 . . Norddeutschland
11 . . MIX EXPERIMENT 23 | 23 . . Ruiter Dakkapellen
Close