1.. 110 . FRA19930710 SENECHAL Florian . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 13 + 00 : 00 10
2.. 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 09 : 16 + 00 : 03 6
3.. 13 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21 4
4.. 48 . SLO19900415 JENKO Robert . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
5.. 89 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
6.. 26 . GER19911005 WERDA Maximilian . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
7.. 55 . NED19870606 BRUS Marco . . . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
8.. 2 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 09 : 34 + 00 : 21
9.. 24 . GER19940708 BAUHAUS Phil . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
10.. 49 . SVK19880617 ČANECKÝ Marek . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
11.. 54 . NED19920611 DE HAAN Binne Pier . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
12.. 130 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
13.. 53 . NED19870704 DE BEER Pim . . . . . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
14.. 73 . SVK19940206 LAJCHA Juraj . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
15.. 114 . AUS19920416 SPOKES Samuel . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
16.. 100 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
17.. 62 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
18.. 40 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
19.. 111 . CZE19910809 HNÍK Karel . . . . . . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
20.. 63 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
21.. 112 . NOR19930701 HOELGAARD Daniel . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
22.. 105 . CZE19910526 DLASK Jindřich . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 09 : 34 + 00 : 21
23.. 109 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 09 : 34 + 00 : 21
24.. 117 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
25.. 138 . SVK19920725 SCHWABIK Johann . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
26.. 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
27.. 25 . GER19930613 WALSCHEID Max . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
28.. 51 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
29.. 47 . SLO19881114 BAJC Andi . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
30.. 50 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
31.. 61 . NED19922120 SCHMEITZ Pablo . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
32.. 86 . CZE19920317 POLNICKÝ Radek . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
33.. 137 . CZE19940303 VALEŠ Adam . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
34.. 27 . GER19890513 GEBAUER Tim . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
35.. 135 . CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
36.. 133 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
37.. 140 . SVK19940717 GLAJZA Ondrej . . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
38.. 82 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
39.. 8 . GER19840127 LECHERMANN Thomas Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
40.. 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
41.. 36 . GER19910930 NAGLER Patrick . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
42.. 66 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
43.. 7 . GER19840909 KAPFAMMER Thomas . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
44.. 115 . CZE19920401 KOUDELA Tomáš . . . . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
45.. 116 . CZE19940222 DOLEŽEL Radovan . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
46.. 113 . NOR19941004 HOELGAARD Markus . . Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
47.. 119 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
48.. 64 . NED19851220 HEIJ Paul . . . . . . . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
49.. 98 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
50.. 122 . CZE19891022 MATULA Lukáš . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
51.. 102 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 4.8.2013 - 13:21:31
.. STRÁNSKÝ Vojtěch 52 126 . CZE19900501 . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
53.. 132 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
54.. 101 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
55.. 52 . SLO19871028 BAJT Dejan . . . . . . . . . . . RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
56.. 21 . GER19911121 LESCHE Philipp . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
57.. 103 . CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
58.. 6 . CZE19920611 DVORSKÝ David . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 09 : 34 + 00 : 21
59.. 121 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 09 : 34 + 00 : 21
60.. 43 . GER19900421 TETZLAFF Tobias . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 12 : 14 + 03 : 01
61.. 39 . GER19920922 HARNISCH Daniel . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 13 : 50 + 04 : 37
62.. 104 . CZE19941117 KUKRLE Michael . . . . . . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . . 3: 14 : 08 + 04 : 55
63.. 5 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . BAUKNECHT -AUTHOR CYC 3: 14 : 08 + 04 : 55
64.. 72 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 14 : 08 + 04 : 55
65.. 76 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 14 : 08 + 04 : 55
66.. 70 . NED19930920 BLOKKER Joris . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 16 : 03 + 06 : 50
67.. 69 . NED19940701 MEEWISSE John . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 16 : 03 + 06 : 50
68.. 131 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . . . 3: 16 : 03 + 06 : 50
69.. 78 . CZE19940409 URBÁŠEK Jan . . . . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 16 : 13 + 07 : 00
70.. 37 . GER19920109 PIRIUS Hans . . . . . . . . . . KED-Stevens Berlin . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
71.. 120 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
72.. 22 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
73.. 23 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . Stadler VC Ratisbona . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
74.. 16 . GER19901210 STREIT Franz-Josef . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
75.. 31 . GER19940616 CARSTENSEN Lukas . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
76.. 29 . GER19920316 GEISLER Jannick . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
77.. 10 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
78.. 12 . AUT19900712 KISLINGER Simon . . . . Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
79.. 107 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM . 3: 17 : 40 + 08 : 27
80.. 134 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
81.. 74 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
82.. 71 . SVK19941210 KOVÁČÍK Juraj . . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
83.. 58 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
84.. 56 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . LST Baby Dump . . . . . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
85.. 59 . NED19921013 OUSSOREN Olaf . . . . . . Wilton/De Volharding . . . . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
86.. 14 . GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . 3: 17 : 40 + 08 : 27
87.. 87 . UKR19950330 *ZUBENKO Nikita . . . . . MIX EXPERIMENT 23 . . . . . . 3: 22 : 56 + 13 : 43
88.. 46 . GER19930317 METZKE Eric . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 26 : 00 + 16 : 47
89.. 44 . GER19920225 LIEBE Tim . . . . . . . . . . . Norddeutschland . . . . . . . . . . . . 3: 26 : 00 + 16 : 47
90.. 68 . NED19920619 KOCH Leon . . . . . . . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . . 3: 26 : 00 + 16 : 47
AB .. 3 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . BAUKNECHT -AUTHOR CYC
AB .. 32 . GER19930827 BEYER Sebastian . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . .
AB .. 34 . GER19940808 LINDENAU Max . . . . . . RG Harburg Hamburg . . . . . . . .
AB .. 67 . NED19900216 VAN BREDA Rick . . . . . Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . .
AB .. 75 . SVK19940216 HRUŠKA Marián . . . . . . CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . .
AB .. 81 . POL19940811 SZCZEPANOWSKI Barto MIX EXPERIMENT 23 . . . . . .
AB .. 99 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . . .
AB .. 106 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM .
AB .. 108 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . BOHEMIA CYCLING TEAM .
AB .. 124 . CZE19900107 NEPRAŠ Karel . . . . . . . . MIX Force/ACK . . . . . . . . . . . .
AB .. 139 . SVK19930805 ŠMÝKAL Martin . . . . . . MIX AŠK/Yogi . . . . . . . . . . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací. / All times are without bonifications and penalties.
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 101
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 0
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 11
ODV=Odvolán
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 4.8.2013 - 13:21:31
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 4 . ETAPA / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1.Etixx - Ihned . . . . . . . . . . . . . 9: 28 : 21 + 00 : 00 | 11. KED-Stevens Berlin . . . . . . . . 9: 32 : 58 + 04 : 37
2.BAUKNECHT -AUTHOR CY 9: 28 : 24 + 00 : 03 | 12. MIX EXPERIMENT 23 . . . . . 9: 35 : 21 + 07 : 00
3.MIX Vokolek/Stöl . . . . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | 13. BOHEMIA CYCLING TEAM 9: 36 : 48 + 08 : 27
4.LST Baby Dump . . . . . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | 14. Passau 1895 . . . . . . . . . . . . . . 9: 36 : 48 + 08 : 27
5.RSC Amplatz . . . . . . . . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | 15. CK EPIC Dohňany . . . . . . . . . 9: 37 : 50 + 09 : 29
6.Wilton/De Volharding . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | 16. Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 9: 41 : 40 + 13 : 19
7.MIX TUFO/DAS . . . . . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | 17. VC Ratisbona Regensburg . . . 9: 44 : 54 + 16 : 33
8.MIX Sparta/Vysočina . . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | 18. Stadler VC Ratisbona . . . . . . . 9: 44 : 54 + 16 : 33
9.TJ FAVORIT BRNO . . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | 19. Norddeutschland . . . . . . . . . . . 10: 04 : 14 + 35 : 53
10.MIX Force/ACK . . . . . . . . . . 9: 28 : 42 + 00 : 21 | .
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME in : 4 . ETAPA / STAGE
Buková 20km Buková 45km
1 .. 117 HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysoč 4 b | 1 .. 117 . HUNAL Martin . . . . . . . . MIX Sparta/Vysočin 4 b
2 .. 103 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BR 2 b | 2 .. 103 . ZÁLESKÝ Milan . . . . . . . TJ FAVORIT BRN 2 b
3 .. 89 HEBÍK Martin . . . . . . . . . CK PŘÍBRAM . . 1 b | 3 .. 134 . SVORADA Jan . . . . . . . . MIX TUFO/DAS . . 1 b
Buková 70km Buková 95km
1 .. 104 KUKRLE Michael . . . . . . TJ FAVORIT BR 4 b | 1 .. 4 . PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -AU 4 b
2 .. 26 WERDA Maximilian . . . . MIX Vokolek/Stöl 2 b | 2 .. 116 . DOLEŽEL Radovan . . . . . MIX Sparta/Vysočin 2 b
3 .. 116 DOLEŽEL Radovan . . . . . MIX Sparta/Vysoč 1 b | 3 .. 5 . ZECHMEISTER Tomáš . . BAUKNECHT -AU 1 b
Buková 120km
1 .. 4 PAĎOUR František . . . . . BAUKNECHT -A 4 b |
2 .. 110 SENECHAL Florian . . . . . Etixx - Ihned . . . . 2 b |
3 .. 27 GEBAUER Tim . . . . . . . . MIX Vokolek/Stöl 1 b
Close