1º 3 EUBA, Lander ESP OLARRA-ERCORECA 10:48:21
2º 76 CAMAñO, Iker ESP CAFES BAQUE a 30
3º 53 MARTINEZ, Egoi ESP CAJA RURAL a 01:34
4º 35 PEREZ, Santiago ESP SAUNIER DUVAL-MAPEI a 01:34
5º 5 HERRERO, David ESP OLARRA-ERCORECA a 02:08
6º 22 FERRIO, Jorge ESP SUPERPERCADOS FROIZ a 02:15
7º 71 GALLASTEGUI, Alexander ESP CAFES BAQUE a 02:55
8º 21 POYATOS, Luis F. ESP SUPERPERCADOS FROIZ a 03:01
9º 42 CALVENTE, Manuel ESP AVILA ROJAS a 04:20
10º 135 ISKOV, Nikita BLR ITERA-LOKOSPHINX a 08:04
11º 37 GOMIS, Joan ESP SAUNIER DUVAL-MAPEI a 09:09
12º 86 MARTINEZ, Fernando ESP BANAKA.COM a 09:21
13º 74 FUENTES, Juan ESP CAFES BAQUE a 09:35
14º 87 PONTON, Antonio ESP BANAKA.COM a 09:37
15º 64 SANCHEZ, Julian ESP VIDEOPORTEROS TEGUI a 09:55
16º 36 LINDEZ, Javier ESP SAUNIER DUVAL-MAPEI a 10:30
17º 23 ORDOñEZ, Fernando ESP SUPERPERCADOS FROIZ a 10:50
18º 1 AGUIRREBEITIA, Jon ESP OLARRA-ERCORECA a 11:08
19º 2 ASTARLOZA, Mikel ESP OLARRA-ERCORECA a 11:09
20º 4 URBANO, Julen ESP OLARRA-ERCORECA a 11:28
21º 6 RUIZ DE LARRINAGA,Javi ESP OLARRA-ERCORECA a 11:53
22º 25 MONTEAGUDO, Jesus M. ESP SUPERPERCADOS FROIZ a 12:22
23º 62 SEGU, Santiago ESP VIDEOPORTEROS TEGUI a 12:40
24º 77 GONO, Marcel AUS CAFES BAQUE a 12:48
25º 24 FERNANDEZ, Julian ESP SUPERPERCADOS FROIZ a 12:57
26º 7 BARRANCO, Santi ESP OLARRA-ERCORECA a 13:01
27º 17 OROZ, Juan Jose ESP IBERDROLA a 13:35
28º 41 LOPEZ, Jose Antonio ESP AVILA ROJAS a 13:56
29º 113 GARCIA, Ivan ESP C.A.I. a 14:01
30º 45 JIMENEZ, Francisco ESP AVILA ROJAS a 14:12
31º 33 LUENGO, Antton ESP SAUNIER DUVAL-MAPEI a 14:34
32º 12 BENITEZ, Javier ESP IBERDROLA a 14:43
33º 92 PLATT, Karl GER UDO BOLTS a 14:53
34º 75 HIERRO, Alberto ESP CAFES BAQUE a 15:10
35º 91 KAUFMANN, Thomas GER UDO BOLTS a 15:36
36º 136 RODIONOV, Oleg RUS ITERA-LOKOSPHINX a 15:50
37º 16 PAREDES, Unai ESP IBERDROLA a 16:18
38º 82 GONZALEZ, Pedro Luis ESP BANAKA.COM a 18:42
39º 56 NUñEZ, Israel ESP CAJA RURAL a 19:59
40º 161 OLDIN, Henrik SWE MALARENERGI a 21:16
41º 13 CAñIZARES, Carlos ESP IBERDROLA a 21:29
42º 52 BERASATEGUI, Antonio ESP CAJA RURAL a 21:51
43º 166 EKSTROM, Niclas SWE MALARENERGI a 22:11
44º 132 SIDOROV, Stanislav RUS ITERA-LOKOSPHINX a 22:30
45º 55 VERDUGO, Gorka ESP CAJA RURAL a 22:43
46º 164 MODIN, Fredrik SWE MALARENERGI a 23:02
47º 142 SANCHEZ, Alberto c. MEJ ULMA-CEGASA a 25:41
48º 51 MTZ.DE ORDOñANA, Eneko ESP CAJA RURAL a 25:51
49º 165 STENSTROM, Oscar FIN MALARENERGI a 26:02
50º 123 MARQUINA, Sergio ESP TELCO'M-ORDOKI a 27:57
51º 93 HOLLIRZER, Jan GER UDO BOLTS a 29:23
52º 73 GOIBURU, Iñaki ESP CAFES BAQUE a 31:56
53º 47 ORTEGA, Manuel ESP AVILA ROJAS a 32:36
54º 141 ORMAECHEA, Jokin ESP ULMA-CEGASA a 33:40
55º 65 GRIJALBA, jesus Maria ESP VIDEOPORTEROS TEGUI a 34:06
56º 83 ARRUTU, Aritz ESP BANAKA.COM a 34:38
57º 84 PONTON, Pablo ESP BANAKA.COM a 37:14
Close