1
MEISEN Marcel
GER19890108
KWADRO STANNAH EL.CMC
2
VAN AERT Wout
BEL19940915
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM U23CMC
3
DE BUYST Jasper
BEL19931124
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP
4
BINA Martin
CZE19830521
KWADRO - STANNAH ELITE
5
KEISSE Iljo
BEL19821221
OMEGA PHARMA-QUICKSTEP EL.PTT
6
HOOGERLAND Johnny
NED19830513
ANDRONI GIOCATTOLI ELITE
7
WELLENS Tim
BEL19910510
LOTTO-BELISOL EL.PTT
8
TERPSTRA Niki
NED19840518
OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM ELITE
9
TARAMARCAZ Julien
SUI19871112
KWADRO - STANNAH ELITE
10
DOCKX Gert
BEL19880704
LOTTO-BELISOL EL.PTT
11
MEEUSEN Tom
BEL19881107
TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC
12
AERNOUTS Bart
BEL19820623
AA DRINK CYCLING TEAM EL.MC
13
SIMUNEK Radomir
CZE19830906
KWADRO - STANNAH ELITE
14
AERNOUTS Jim
BEL19890323
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC
15
KLEPIKOV Illiya
UKR19940202
ISD CONTINENTAL TEAM U23CMC
16
KARNULIN Denys
UKR19900818
ISD CONTINENTAL TEAM ELITE
De profronde van Deurne Reeks 2
# deelnemers: 16 - # opgevers: 0 - Afstand: 25.000 km
1
TARAMARCAZ Julien
SUI19871112
KWADRO - STANNAH ELITE
2
DOCKX Gert
BEL19880704
LOTTO-BELISOL EL.PTT
3
TERPSTRA Niki
NED19840518
OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM ELITE
4
WELLENS Tim
BEL19910510
LOTTO-BELISOL EL.PTT
5
HOOGERLAND Johnny
NED19830513
ANDRONI GIOCATTOLI ELITE
6
KEISSE Iljo
BEL19821221
OMEGA PHARMA-QUICKSTEP EL.PTT
7
BINA Martin
CZE19830521
KWADRO - STANNAH ELITE
8
DE BUYST Jasper
BEL19931124
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP
9
SIMUNEK Radomir
CZE19830906
KWADRO - STANNAH ELITE
10
AERNOUTS Jim
BEL19890323
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC
11
MEEUSEN Tom
BEL19881107
TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC
12
MEISEN Marcel
GER19890108
KWADRO STANNAH EL.CMC
13
AERNOUTS Bart
BEL19820623
AA DRINK CYCLING TEAM EL.MC
14
KARNULIN Denys
UKR19900818
ISD CONTINENTAL TEAM ELITE
15
KLEPIKOV Illya
UKR19940202
ISD CONTINENTAL TEAM U23CMC
16
VAN AERT Wout
BEL19940915
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM U23CMC
De profronde van Deurne Finale
# deelnemers: 16 - # opgevers: 1 - Afstand: 40.000 km
1
TERPSTRA Niki
NED19840518
OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM ELITE
2
WELLENS Tim
BEL19910510
LOTTO-BELISOL EL.PTT
3
HOOGERLAND Johnny
NED19830513
ANDRONI GIOCATTOLI ELITE
4
KEISSE Iljo
BEL19821221
OMEGA PHARMA-QUICKSTEP EL.PTT
5
BINA Martin
CZE19830521
KWADRO - STANNAH ELITE
6
DE BUYST Jasper
BEL19931124
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP
7
AERNOUTS Jim
BEL19890323
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC
8
VAN AERT Wout
BEL19940915
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM U23CMC
9
DOCKX Gert
BEL19880704
LOTTO-BELISOL EL.PTT
10
MEISEN Marcel
GER19890108
KWADRO STANNAH EL.CMC
11
SIMUNEK Radomir
CZE19830906
KWADRO - STANNAH ELITE
12
KLEPIKOV Illiya
UKR19940202
ISD CONTINENTAL TEAM EL.CMC
13
MEEUSEN Tom
BEL19881107
TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC
14
AERNOUTS Bart
BEL19820623
AA DRINK CYCLING TEAM EL.MC
15
KARNULIN Denys
UKR19900818
ISD CONTINENTAL TEAM ELITE
DNF
TARAMARCAZ Julien
SUI19871112
KWADRO - STANNAH ELITE
De profronde van Deurne eindklassement
# deelnemers: 16 - # opgevers: 0 - Afstand: 0.000 km
1
TERPSTRA Niki
NED19840518
OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM ELITE
2
WELLENS Tim
BEL19910510
LOTTO-BELISOL EL.PTT
3
HOOGERLAND Johnny
NED19830513
ANDRONI GIOCATTOLI ELITE
4
KEISSE Iljo
BEL19821221
OMEGA PHARMA-QUICKSTEP EL.PTT
5
BINA Martin
CZE19830521
KWADRO - STANNAH ELITE
6
DE BUYST Jasper
BEL19931124
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE U23.CP
7
DOCKX Gert
BEL19880704
LOTTO-BELISOL EL.PTT
8
MEISEN Marcel
GER19890108
KWADRO STANNAH EL.CMC
9
VAN AERT Wout
BEL19940915
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM U23CMC
10
AERNOUTS Jim
BEL19890323
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC
11
SIMUNEK Radomir
CZE19830906
KWADRO - STANNAH ELITE
12
MEEUSEN Tom
BEL19881107
TELENET FIDEA CYCLING TEAM EL.CMC
13
AERNOUTS Bart
BEL19820623
AA DRINK CYCLING TEAM EL.MC
14
KLEPIKOV Illya
UKR19940202
ISD CONTINENTAL TEAM U23.C
15
KARNULIN Denys
UKR19900818
ISD CONTINENTAL TEAM ELITE
16
TARAMARCAZ Julien
SUI19871112
KWADRO - STANNAH ELITE
Close