1 Adam Blythe NFTO Finished Elite 100
2 Chris Opie Rapha Condor JLT Finished Elite 85
3 Russell Downing NFTO Finished Elite 75
4 Alexandre Blain Team Raleigh Finished Elite 0
5 Yanto Barker Team Raleigh Finished Elite 58
6 Matt Cronshaw Velosure - Giordana RT Finished Elite 51
7 Kristian House Rapha Condor JLT Finished Elite 45
8 Alex Peters Madison Genesis Finished Elite 39
9 Russell Hampton Athlonsport - Cloud Nine Telec... Finished 1st 34
10 Morgan Kaunsky Finished 0
11 James Lowsley-Williams NFTO Finished 1st 25
12 Hugh Wilson NFTO Finished Elite 21
13 Tobyn Horton Madison Genesis Finished Elite 18
14 Ian Wilkinson Team Raleigh Finished Elite 15
15 Marcin Bialoblocki Velosure - Giordana RT Finished Elite 12
16 Liam Stones Team Raleigh Finished Elite 10
17 Ian Bibby Madison Genesis Finished Elite 8
18 John Tanner Finished 2nd 6
19 Thomas Stewart Madison Genesis Finished Elite 4
20 Richard Handley Rapha Condor JLT Finished Elite 2
21 Thomas Moses Rapha Condor JLT Finished Elite 0
22 James Lewis NFTO Finished 1st 0
23 Dale Appleby NFTO Finished Elite 0
24 Samuel Williams NFTO Finished Elite 0
25 Will Fox Starley Primal Pro Cycling Finished Elite 0
26 Tom Barras Wheelbase Altura MGD Finished Elite 0
27 Robert Partridge Velosure - Giordana RT Finished Elite 0
28 David Creeggan Pedal Heaven Colbornes RT Finished Elite 0
29 Jacob Scott HARIBO Beacon Cycling Team Finished 1st 0
30 Henry Hunter Teamwallis CHH Racing Team Finished 1st 0
31 Michael Cuming Rapha Condor JLT Finished 1st 0
32 Wouter Sybrandy Sigma Sport.co.uk Finished 1st 0
33 Stuart Reid Wheelbase Altura MGD Finished 1st 0
34 George Atkins Team Raleigh Finished Elite 0
35 Nathan Edmondson Velosure - Giordana RT Finished 2nd 0
36 Mike Northey Madison Genesis Finished Elite 0
37 Matthew Holmes Madison Genesis Finished 1st 0
38 Matthieu Bouleo Finished 0
39 Richard Mardle Felt-Colbornes-Hargroves RT Finished 1st 0
40 George Fowler BH-Solidor-WAM Youth Finished 1st 0
41 Adam Martin Metaltek KUOTA RT Finished 2nd 0
42 George Pym Starley Primal Pro Cycling Finished Elite 0
43 Dillon Byrne Champion System/Club Roost/Max... Finished Elite 0
44 David Lines Starley Primal Pro Cycling Finished 1st 0
45 Henry Latimer Catford CC Equipe/Banks Finished 1st 0
46 Jake Womersley HARIBO Beacon Cycling Team Finished 1st 0
47 Matthew Clarke Wheelbase Altura MGD Finished 1st 0
48 Simon Alexander Richardsons-Trek RT Finished Elite 0
49 James Gullen Velosure - Giordana RT Finished Elite 0
50 Sebastian Baylis Champion System/Club Roost/Max... Finished 1st 0
51 Rhys Lloyd Metaltek KUOTA RT Finished 1st 0
52 Joshua Hunt NFTO Finished 1st 0
53 Peter Hawkins Madison Genesis Finished 1st 0
54 Steve Lampier Velosure - Giordana RT Finished Elite 0
55 Thomas Bustard Velosure - Giordana RT Finished Elite 0
56 Owen Lake Richardsons-Trek RT Finished 1st 0
57 Tony Lock Nuun-Sigma Sport-London Race T... Finished 1st 0
58 Michael Ashurst Champion System/Club Roost/Max... Finished Elite 0
59 Lloyd Chapman Richardsons-Trek RT Finished 1st 0
60 Alex Bottomley Wheelbase Altura MGD Finished 2nd 0
61 William Bjergfelt Metaltek KUOTA RT Finished Elite 0
62 Rory Townsend Pedal Heaven Colbornes RT Finished 2nd 0
63 Robert Orr Metaltek KUOTA RT Finished 1st 0
64 Jamie Caldwell Starley Primal Pro Cycling Finished Elite 0
65 Michael Cripps Army Cycling Union Finished 1st 0
Close