1
VANTHOURENHOUT Michael
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19931210
U23CMC
44´49"
2
SWEECK Laurens
CORENDON-KWADRO
BEL19931217
U23.C
45´33"
+0´44"
3
AERTS Toon
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19931019
U23.C
45´41"
+0´52"
4
SWEECK Diether
CORENDON-KWADRO
BEL19931217
U23.C
45´48"
+0´59"
5
VANDEKINDEREN Jens
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19930430
U23.C
45´48"
+0´59"
6
GODRIE Stan
RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
NED19930109
U23.C
45´48"
+0´59"
7
PEETERS Yannick
VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CYCLING TEAM
BEL19961115
U23
46´21"
+1´32"
8
VAN TICHELT Yorben
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19940712
U23.C
46´40"
+1´51"
9
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19950729
U23.C
46´40"
+1´51"
10
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19951212
U23.C
46´43"
+1´54"
11
JOSEPH Thomas
LARES-DOLTCINI CT
BEL19961206
U23
47´14"
+2´25"
12
DEGROOTE Jonas
LARES-DOLTCINI CT
BEL19951017
U23
47´52"
+3´03"
13
AERTS Thijs
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19961103
U23
48´03"
+3´14"
14
VANKEIRSBILCK Berne
CCN METALAC
BEL19941021
U23
48´05"
+3´16"
15
TOUPALIK Adam
BKCP - POWERPLUS
CZE19960509
U23
48´16"
+3´27"
16
DRUMM Felix
FOCUS CX TEAM
GER19941104
U23
48´16"
+3´27"
17
MERLIER Braam
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
BEL19940211
U23
48´22"
+3´33"
18
SCHUERMANS Jelle
VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CYCLING TEAM
BEL19961203
U23
49´06"
+4´17"
19
SUMNER Ben
BEELINE BICYCLES
GBR19930727
U23
49´34"
+4´45"
20
VAN DONINK Gianni
VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
BEL19960313
U23
49´38"
+4´49"
21
CLARKSON Jack
TEAM HOPE FACTORY RACING
GBR19930710
U23
49´56"
+5´07"
22
TEIRLINCK Jens
VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
BEL19960104
U23
50´06"
+5´17"
23
VAN DE VELDE Matthias
AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
BEL19940228
U23
50´35"
+5´46"
24
TIBACKX Lawrence
DCM CYCLING TEAM
BEL19960104
U23
51´07"
+6´18"
25
JACOBS Sybren
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19960823
U23
51´09"
+6´20"
26
VANDENHEEDE Brecht
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
U23
51´09"
+6´20"
27
VANDERMEIRSCH Aaron
ASFRA RACING TEAM
BEL19950621
U23
51´09"
+6´20"
28
BARNES Nicholas
ZEPNAT
GBR19940722
U23
51´19"
+6´30"
29
VAN DE VELDE Thomas
ISOREX CYCLING TEAM
BEL19960521
U23
51´43"
+6´54"
30
PEPERMANS Lorenzo
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19930610
U23
52´03"
+7´14"
31
VERHEYEN Onno
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19941006
U23
1 r
32
ALDERWEIRELD Robin
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19961210
U23
1 r
33
HUMPHEYS Jack
WHEELBASE
GBR19940912
U23
1 r
34
BUYSEN Niels
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19950308
U23
2 r
35
HARDING Billy
ORANGE MONKEY PRO TEAM
GBR19960711
U23
2 r
36
DE PROOST Kyle
CCN METALAC
BEL19950420
U23
2 r
37
TACK Spencer
FEESTCOMITEIT DROGENBOOM
GBR19951022
U23
2 r
38
MAES Glenn
ASFRA RACING TEAM
BEL19940129
U23
2 r
39
VAN MALDERGHEM Bjarne
ASFRA RACING TEAM
BEL19960313
U23
3 r
DNF
SOETE Daan
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19941219
U23.C
DNF
HOEYBERGHS Daan
BKCP - POWERPLUS
BEL19940918
U23.C
DNF
TURELUREN Arne
CCN METALAC
BEL19940507
U23
DNF
VERMEIREN Gianni
CYCLING TEAM ZEMST VZW
ITA19960827
U23
DNF
VEROFT Jelto
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
BEL19940829
U23
Close