1
VAN AERT Wout
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
BEL19940915
U23CMC
1H01´07"
2
SWEECK Laurens
CORENDON-KWADRO
BEL19931217
U23.C
1H01´31"
+0´24"
3
MEEUSEN Tom
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19881107
EL.CMC
1H01´42"
+0´35"
4
VAN DER POEL Mathieu
BKCP - POWERPLUS
NED19950119
ELITE
1H01´49"
+0´42"
5
PEETERS Rob
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
BEL19850702
EL.CMC
1H01´49"
+0´42"
6
AERNOUTS Bart
AA DRINK CYCLING TEAM
BEL19820623
EL.MC
1H01´56"
+0´49"
7
VAN KESSEL Corne
TELENET - FIDEA
NED19910807
ELITE
1H02´08"
+1´01"
8
WALSLEBEN Philipp
BKCP - POWERPLUS
GER19871119
ELITE
1H02´11"
+1´04"
9
ADAMS Jens
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
BEL19920605
U23.C
1H02´15"
+1´08"
10
BOSMANS Wietse
BKCP - POWERPLUS
BEL19911230
EL.CMC
1H02´25"
+1´18"
11
ADAMS Joeri
VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM
BEL19891015
ELITE
1H02´51"
+1´44"
12
PEETERS Yannick
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
BEL19961115
U23
1H02´55"
+1´48"
13
VANTORNOUT Klaas
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19820519
EL.CMC
1H02´58"
+1´51"
14
BINA Martin
CORENDON-KWADRO
CZE19830521
1H03´20"
+2´13"
15
WELLENS Bart
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19780810
EL.CMC
1H03´29"
+2´22"
16
DENUWELAERE Jan
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
BEL19880409
EL.CZC
1H03´47"
+2´40"
17
DE CLEYN Dave
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19880802
ELITE
1H05´02"
+3´55"
18
AERTS Thijs
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19961103
U23
1H05´28"
+4´21"
19
VAN AMERONGEN Thijs
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
NED19860718
1H05´35"
+4´28"
20
CANT Kevin
CORENDON-KWADRO
BEL19880311
EL.CZC
1H05´40"
+4´33"
21
BAESTAENS Vincent
BKCP - POWERPLUS
BEL19890618
EL.CZC
1H06´25"
+5´18"
22
SCHUERMANS Jelle
AVIA CYCLING TEAM
BEL19961203
U23
1H07´51"
+6´44"
23
SWEECK Hendrik
CORENDON-KWADRO
BEL19920113
U23.C
1 r
24
VAN DE VELDE Matthias
AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
BEL19940228
U23
1 r
25
KOYEN Niels
CCN METALAC
BEL19910727
ELITE
2 r
26
PEPERMANS Lorenzo
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19930610
U23
2 r
27
DE WIT Edwin
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
BEL19830430
ELITE
2 r
28
TURELUREN Arne
CCN METALAC
BEL19940507
U23
2 r
29
BIANCO Marco
TEAM CERONE-RODMAN-RAFI
ITA19821211
2 r
30
GRUNER Yannick
GER19940712
3 r
31
TIBACKX Lawrence
DCM CYCLING TEAM
BEL19960104
U23
4 r
32
MCCONNELL Mark
SYNERGY RACING
CAN19881002
ELITE
5 r
33
DALTON Bruce
THE KINESIS MORVELO PROJECT
GBR19920823
ELITE
5 r
DNF
SIMUNEK Radomir
CORENDON-KWADRO
CZE19830906
ELITE
DNF
AERNOUTS Jim
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19890323
EL.CMC
DNF
TARAMARCAZ Julien
CORENDON-KWADRO
SUI19871112
ELITE
DNF
MEISEN Marcel
CORENDON-KWADRO
GER19890108
ELITE
DNF
HOEYBERGHS Daan
BKCP - POWERPLUS
BEL19940918
U23.C
DNF
CALUWE Stijn
ENERTHERM-BKCP
BEL19960129
U23
DNF
VERMEIREN Gianni
CYCLING TEAM ZEMST VZW
ITA19960827
U23
Close