1 (2) Wietse Bosmans BKCP - Powerplus Cycling Team 127
2 (1) Corne Van Kessel Telenet Fidea Cycling Team 124
3 (3) Michael Vanthourenhout BKCP - Powerplus Cycling Team 120
4 (7) Gianni Vermeersch BKCP - Powerplus Cycling Team 102
5 (6) Laurens Sweeck Landbouwkrediet-KDL 100
6 (4) Tim Merlier Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 100
7 (5) Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team 87
8 (11) Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 85
9 (8) Diether Sweeck Landbouwkrediet-KDL 75
10 (10) Toon Aerts Landbouwkrediet-KDL 72
11 (9) Vinnie Braet Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 66
12 (12) Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team 65
13 (14) David Van der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 56
14 (13) Tijmen Eising Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 53
15 (16) Daan Soete VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 53
16 (15) Yorben Van Tichelt Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 47
17 (17) Karel Hnik Sunweb - Napoleon Games Cycling Team 35
18 (18) Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team. 30
19 (19) Joeri Hofman Landbouwkrediet-KDL 24
20 (21) Daan Hoeyberghs Enertherm - BKCP 21
21 (20) Mike Teunissen Rabo - Giant Offroad Team. 18
22 (28) Emiel Dolfsma Rabo - Giant Offroad Team. 17
23 (22) Bart De Vocht 16
24 (23) Fabien Doubey 15
25 (24) Quentin Jauregui Enertherm - BKCP 13
26 (25) Stan Godrie Rabo - Giant Offroad Team. 13
27 (26) Ritchie Denolf EFC - Omega pharma - Quick-step Cycling Team 12
28 (27) Kenneth Hansen 12
29 (32) Niels Koyen Van Goethem - Prorace - cycling team 12
30 (29) Floris De Tier Landbouwkrediet-KDL 10
31 (31) Braam Merlier Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 10
32 (30) Matthias Bossuyt Sunweb - Revor Cycling Team 9
33 (33) Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP 8
34 (34) Ruben Scheire 7
35 (35) Zach McDonald Team Rapha-Focus 5
36 (36) Yannick Mayer 5
37 (37) Hendrik Sweeck Landbouwkrediet-KDL 5
38 (38) Andrew Dillman 4
39 (39) Jeffrey Mellemans Heylen Meubelcentrale Zlwc St.Truiden 3
40 (40) Ingmar Uytdewilligen Van Goethem - Prorace - cycling team 3
41 (41) Michael Boros CEZ Cyklo Team Tabor 3
42 (42) Hugo Robinson 3
43 (43) Vincent Louiche 2
44 (44) Tim Ariesen 2
45 (45) Jakub Skala CEZ Cyklo Team Tabor 2
46 (46) Maxim Panis Baboco - Revor Cycling Team 1
47 (47) Tomas Paprstka Remerx-Merida Team Kolin 1
48 (48) Jelto Veroft Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek 1
Close