1 126 Ben HILL Charter Mason Giant Racing 1:32:23. 1:32:23
2 113 Jack BOBRIDGE Budget Forklifts 1:32:23. s.t.
3 83 Adam MYERSON Astellas Cycling Team 1:32:23. s.t.
4 39 Aldo Ino ILESIC AltoVelo-Sea Sucker Factory Rac 1:32:32. 9
5 19 Ruben COMPANIONI Stradalli Cycle~Safftti Smart W 1:32:34. 11
6 57 Alexander RAY Silber Cycling 1:32:36. 13
7 24 Brandon FEEHERY Astellas 1:32:36. s.t.
8 12 Colton BARRETT Texas Roadhouse Cycling p/b Str 1:32:36. s.t.
9 62 Scott SUNDERLAND Budget Forklifts 1:32:36. s.t.
10 72 Camilo ULLOA Liciclismo Meta Colombia 1:32:37. s.t.
11 96 Stephen HYDE Astellas Cycling Team 1:32:37. s.t.
12 50 Mitchell MULHERN Budget Forklifts 1:32:38. 15
13 107 Brad NEAGOS BISSELL-ABG-GIANT 1:32:38. s.t.
14 134 David GUTTENPLAN Isagenix / SeaSucker / Guttenpl 1:32:39. s.t.
15 132 Cole HOUSE Isagenix / SeaSucker / Guttenpl 1:32:39. s.t.
16 1 Daniel HOLLOWAY AltoVelo-Sea Sucker Factory Rac 1:32:39. s.t.
17 9 Rahsaan BAHATI Bahati-WTR 1:32:40. s.t.
18 60 Hogan SILLS Astellas Cycling Team 1:32:40. s.t.
19 88 Emile ABRAHAM Texas Roadhouse Cycling p/b Str 1:32:41. s.t.
20 23 Yosvany FALCON Stradalli Cycle~Safftti Smart W 1:32:41. s.t.
21 30 Owen GILLOTT Hagens Berman U-23 1:32:41. s.t.
22 71 Omar MENDOZA Liciclismo Meta Colombia 1:32:41. s.t.
23 105 Joshua JOHNSON ICC BISSELL-ABG-GIANT 1:32:41. s.t.
24 131 Armando CARDENAS Ciclo Funza/Cundinamarca 1:32:41. s.t.
25 99 Bill MULLIGAN Lakes Area Physical Therapy 1:32:41. s.t.
26 128 Jake MAGEE 1:32:42. s.t.
27 129 Martin VECCHIO Netherland Rubber p/b MVP 1:32:42. s.t.
28 32 Andrew HAMMOND Palmer Cycling 1:32:42. s.t.
29 106 Stephan HIRSCH BISSELL-ABG-GIANT 1:32:42. s.t.
30 49 Sebastian MORFIN Stradalli Cycle~Safftti Smart W 1:32:43. s.t.
31 111 Peter OLEJNICZAK Astellas Cycling Team 1:32:43. s.t.
32 73 Christian L GUTIERREZ Liciclismo Meta Colombia 1:32:46. 23
33 17 Charles (Mac) CASSIN AltoVelo-Sea Sucker Factory Rac 1:32:54. 31
34 67 Robert WHITE Avant Cycling p/b Precision Plu 1:34:49. 2:26
35 58 Jose Frank RODRIGUEZ 1:34:49. s.t.
36 65 Alexander VOITIK EGO p/b Sammy Bikes 1:34:49. s.t.
37 14 Eugene BORONOW GS Mengoni U.S.A. 1:34:49. s.t.
38 125 Jesse COLLINS-DAVIES Lakes Area Physical Therapy 1:34:49. s.t.
39 51 Zachary NEHR ISCorp Cycling p/b SmartChoice 1:34:49. s.t.
40 10 Blake ANTON TEAM CLIF BAR Cycling 1:34:49. s.t.
41 42 Matthew KELLEY SBR Quantum Racing 1:34:49. s.t.
42 130 Michael CHAUNER Atomic Energy Squad 1:34:49. s.t.
43 100 David GERTH Langlois Brown Racing 1:34:49. s.t.
44 16 Leif BYRGE-LIEBIG ISCorp Cycling p/b SmartChoice 1:34:49. s.t.
45 118 Brandon KRAWCZYK Revolution Cycle/Twin Six 1:34:49. s.t.
46 44 Nathan LABECKI AltoVelo-Sea Sucker Factory Rac 1:34:49. s.t.
47 70 Yors A SANTOFIMIO Liciclismo Meta Colombia 1:34:49. s.t.
48 127 Eric HILL Lakes Area Physical Therapy 1:34:49. s.t.
49 15 Grayson BROOKSHIRE Greenlife-Organic Valley p/b Hi 1:34:49. s.t.
50 61 Kip SPAUDE ISCorp Cycling p/b SmartChoice 1:34:49. s.t.
51 56 Abel QUINTANA Stradalli Cycle~Safftti Smart W 1:34:49. s.t.
52 59 Nicholas SABEL Lakes Area Physical Therapy 1:34:49. s.t.
53 75 Anyer D AREVALO Liciclismo Meta Colombia 1:34:49. s.t.
54 25 Shane FEEHERY SBR Quantum Racing 1:34:49. s.t.
Close