1
DRIESEN Jarne
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19980517
JUNIOR
38´38"
2
VANDEBOSCH Toon
ENERTHERM-BKCP
BEL19990619
JUNIOR
38´57"
+0´19"
3
VRACHTEN Arne
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19990223
JUNIOR
39´11"
+0´33"
4
PAUWELS Tijl
LARES-DOLTCINI CT
BEL19980824
JUNIOR
39´33"
+0´55"
5
COLMAN Alex
LARES-DOLTCINI CT
BEL19980722
JUNIOR
39´33"
+0´55"
6
DHOORE Alessio
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19980423
JUNIOR
39´56"
+1´18"
7
DEKKER Jens
ENERTHERM-BKCP
NED19981213
JUNIOR
40´05"
+1´27"
8
NOORDAM Marino
Westland Wil Vooruit
NED19980415
JUNIOR
40´11"
+1´33"
9
LIESSENS Jarno
ENERTHERM-BKCP
BEL19980125
JUNIOR
40´17"
+1´39"
10
SIEBENS Gianni
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19980717
JUNIOR
40´28"
+1´50"
11
WUYTS Mathijs
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19980730
JUNIOR
40´44"
+2´06"
12
DE MEYER Jarne
ENERTHERM-BKCP
BEL19990914
JUNIOR
40´49"
+2´11"
13
BAUTERS Reno
ACROG - BALEN BC
BEL19980904
JUNIOR
40´55"
+2´17"
14
BRAES Brent
ACROG - BALEN BC
BEL19990411
JUNIOR
40´59"
+2´21"
15
PEMEN Diederik
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19980911
JUNIOR
41´12"
+2´34"
16
DEBEIR Arno
LARES-DOLTCINI CT
BEL19990712
JUNIOR
41´17"
+2´39"
17
TIBACKX Lander
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19990909
JUNIOR
41´41"
+3´03"
18
ARKESTEYN Aron
HAGELAND CYCLING TEAM
BEL19991212
JUNIOR
42´16"
+3´38"
19
SIEMONS Julian
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19991016
JUNIOR
42´42"
+4´04"
20
SMET Jonas
ENERTHERM-BKCP
BEL19990106
JUNIOR
43´02"
+4´24"
21
LEMMENS Sander
HAGELAND CYCLING TEAM
BEL19991208
JUNIOR
43´45"
+5´07"
22
EESTERMANS Glenn
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19981021
JUNIOR
44´13"
+5´35"
23
BODEN Jarne
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19981202
JUNIOR
44´17"
+5´39"
24
SZÉDELYI Tomas
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19980422
JUNIOR
44´21"
+5´43"
25
VANDENKERCKHOVE Stan
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19980114
JUNIOR
44´34"
+5´56"
26
GABRIËLS Senne
DCM CYCLING TEAM
BEL19981207
JUNIOR
45´28"
+6´50"
27
STEURS Ward
HAGELAND CYCLING TEAM
BEL19991105
JUNIOR
45´28"
+6´50"
28
BRUYNINCKX Jonas
HAGELAND CYCLING TEAM
BEL19991005
JUNIOR
45´28"
+6´50"
29
DESCHEPPER Ward
KSC DENDERSTREEK LABIEKES
BEL19990528
JUNIOR
1 r
30
WIRTGEN Luc
UC DIPPACH
LUX19980707
JUNIOR
1 r
31
MERTENS Cedric
AA-DRINK/B.R.I.S. TEAM
BEL19991208
JUNIOR
1 r
32
PEETERS Nick
CICLI BASSO - DONCKERS KOFFIE
BEL19981222
JUNIOR
1 r
33
GIELEN Jasper
ACROG - BALEN BC
BEL19991103
JUNIOR
1 r
34
SUIJKERBUIJK Raoul
wv De Jonge Renner
NED19990510
JUNIOR
2 r
35
BEKAERT Seppe
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL19991210
JUNIOR
2 r
36
COOREMAN Guillermo
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19991012
JUNIOR
2 r
DNF
VANDAEL Roel
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19980918
JUNIOR
DNF
DE CLERCQ Jari
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19980731
JUNIOR
DNF
STUER Kwinten
VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
BEL19991121
NIEUW
Close