1
VAN AERT Wout
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19940915
U23CMC
1H00´39"
2
NYS Sven
CRELAN AA DRINK TEAM
BEL19760617
EL.MC
1H01´52"
+1´13"
3
AERTS Toon
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19931019
EL.CMC
1H01´54"
+1´15"
4
VANTHOURENHOUT Michael
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19931210
EL.CMC
1H01´57"
+1´18"
5
VANTORNOUT Klaas
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19820519
EL.CMC
1H01´58"
+1´19"
6
VERMEERSCH Gianni
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19921119
EL.CMC
1H02´00"
+1´21"
7
VAN DER HAAR Lars
TEAM GIANT - ALPECIN
NED19910723
ELITE
1H02´00"
+1´21"
8
VAN KESSEL Corne
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
NED19910807
EL.CMC
1H02´15"
+1´36"
9
SWEECK Laurens
ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
BEL19931217
EL.CMC
1H02´40"
+2´01"
10
PAUWELS Kevin
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19840412
EL.CMC
1H02´49"
+2´10"
11
SWEECK Diether
ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
BEL19931217
EL.CMC
1H02´58"
+2´19"
12
MEEUSEN Tom
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19881107
EL.CMC
1H03´06"
+2´27"
13
TARAMARCAZ Julien
ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
SUI19871112
ELITE
1H03´12"
+2´33"
14
PEETERS Rob
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19850702
EL.CMC
1H03´28"
+2´49"
15
WALSLEBEN Philipp
BKCP-CORENDON
GER19871119
ELITE
1H03´36"
+2´57"
16
VAN AMERONGEN Thijs
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
NED19860718
ELITE
1H03´46"
+3´07"
17
ADAMS Joeri
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19891015
EL.CZC
1H03´55"
+3´16"
18
MERLIER Tim
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19921030
EL.CMC
1H04´35"
+3´56"
19
VAN DEN BRAND Twan
ZZPR.NL - ORANGE BABIES
NED19890122
ELITE
1H04´50"
+4´11"
20
AERNOUTS Jim
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19890323
EL.CMC
1H05´01"
+4´22"
21
BAESTAENS Vincent
BKCP-CORENDON
BEL19890618
ELITE
1H05´47"
+5´08"
22
WUBBEN Niels
WESTLAND WIL VOORUIT
NED19880220
ELITE
1H06´30"
+5´51"
23
CANT Kevin
ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
BEL19880311
EL.CZC
1H06´41"
+6´02"
24
BOROS Michael
BKCP CORENDON
CZE19920809
ELITE
1H07´54"
+7´15"
25
GICQUIAU Ivan
VCP LOUDEAC
FRA19930214
EL.MC
1 r
26
SAMPARISI Nicolas
CX SELLE SMP DAMA FOCUS
ITA19920401
ELITE
1 r
27
MARTIN Jeremy
CANADA CC PROGRAM
CAN19920525
ELITE
1 r
28
FILLAUT Miguel
VCP LOUDEAC
FRA19890816
EL.MC
2 r
29
MILLBURN Garry
Trek SRAM Champion System
AUS19870202
EL.CMC
3 r
30
MAYER Yannick
VERANCLASSIC - AGO
GER19910215
EL.CZC
3 r
31
SAMPARISI Lorenzo
CX SELLE SMP DAMA FOCUS
ITA19930821
ELITE
3 r
32
OBRIST Fabian
VC HITTNAU
SUI19910119
ELITE
4 r
DNF
DENUWELAERE Jan
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19880409
EL.CZC
DNF
VAN LEEUWEN Patrick
ZZPR.NL - ORANGE BABIES
NED19850416
ELITE
DNF
SIMUNEK Radomir
ERA REAL ESTATE-MURPROTEC
CZE19830906
ELITE
DNF
VANTHOURENHOUT Sven
CRELAN AA DRINK TEAM
BEL19810114
EL.MC
DNF
LIGNEY Florent
LYON SPRINT EVOLUTION
FRA19861208
ELITE
Close