1
SOETE Daan
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19941219
U23.C
55´59"
2
VANKEIRSBILCK Berne
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
BEL19941021
U23
56´21"
+0´22"
3
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19951212
U23.C
56´21"
+0´22"
4
AERTS Thijs
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19961103
U23.C
56´35"
+0´36"
5
PEETERS Yannick
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19961115
U23.C
56´43"
+0´44"
6
ISERBYT Eli
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19971022
U23.C
56´46"
+0´47"
7
VAN TICHELT Yorben
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19940712
U23.C
57´00"
+1´01"
8
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19950729
U23.C
57´08"
+1´09"
9
CALUWE Stijn
BKCP-CORENDON
BEL19960129
U23.C
57´13"
+1´14"
10
MERLIER Braam
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
BEL19940211
U23
57´17"
+1´18"
11
TOUPALIK Adam
BKCP-CORENDON
CZE19960509
U23.C
57´33"
+1´34"
12
JOSEPH Thomas
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19961206
U23.C
58´07"
+2´08"
13
LOOCKX Lander
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19970425
U23
58´28"
+2´29"
14
COOLEN Yves
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
BEL19950925
U23
58´42"
+2´43"
15
HOEYBERGHS Daan
BKCP-CORENDON
BEL19940918
U23.C
58´48"
+2´49"
16
HENNAUX Loïc
COMITE REGIONAL NAMUR
BEL19960212
U23
58´58"
+2´59"
17
SMETS Gert
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970926
U23
59´32"
+3´33"
18
JANSEN Richard
TEAM IMMING
NED19950923
U23
59´41"
+3´42"
19
DEGROOTE Jonas
SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO
BEL19951017
U23.C
1H00´05"
+4´06"
20
SCHUERMANS Jelle
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19961203
U23.C
1H00´25"
+4´26"
21
TIELEN Dario
INDIVIDUEEL
BEL19941113
U23
1H00´47"
+4´48"
22
DEVOS Han
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
BEL19970901
U23
1H01´33"
+5´34"
23
BOER Erik
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
NED19970210
U23
1 r
24
KAISE Julien
COLOR CODE - ARDEN´BEEF
BEL19950112
U23.C
2 r
25
SMITH Scott
JAM/NCC/VITTORIA
USA19940121
U23
2 r
26
HERMANS Briek
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL19970207
U23
2 r
27
DE PROOST Kyle
INDIVIDUEEL
BEL19950420
U23
3 r
28
MUSEEUW Stefano
ENERTHERM-BKCP
BEL19970601
U23
3 r
29
JANSSEN Tim
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED19960517
U23
3 r
30
VAN HECKE Elias
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19960319
U23.C
3 r
31
FLOREN Wesley
WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW
NED19970825
U23
3 r
32
DE MAEGHT Dorian
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19970813
U23
3 r
33
LEAERTS Yelle
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19941105
U23
4 r
34
DECLERCK Mathias
MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
BEL19960107
U23
4 r
35
VERMEIREN Gianni
YOUNG CYCLING TALENT D&D
ITA19960827
U23
5 r
36
VAN DER BORGHT Jens
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
BEL19960619
U23
6 r
37
DE JONGHE Laurens
INDIVIDUEEL
BEL19960214
U23
6 r
38
OGER Vincent
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821
U23
6 r
DNF
VAN LAER Ward
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19951014
U23
DNF
VAN DE KERCKHOVE Nick
MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
BEL19960313
U23
DNF
BONNE Jenko
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19970422
U23
DNF
KLOECK Dario
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL19960625
U23
DNF
VAN DE VELDE Matthias
AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
BEL19940228
U23
DNF
JACOBS Johan
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
SUI19970301
U23.C
Close