1. -
2. VENINGA Benjamin (NED)
3. LEWIS Adam (Willenhall) GBR
4. CHURCHILL Calvert (Norfolk) GBR
5. DUFOUR Warre (Lommel)
6. BOVY Jeremy (Soumagne)
7. LATHOUWERS Joey (Tavigny)
8. VANDERVEKEN Yoran (Tremelo)
9. GAUDAEN Tom (Herent)
10. CANT Jelle (Lille)
11. VAN NUFFLEN Glen (Begijnendijk)
12. LAFINEUR Quentin (Chatelineau)
13. SMAGGHE Wouter (Temse)
14. WYNANTS Nick (Veerle)
15. HOEFKENS Lennert (Heist o/d Berg)
16. LOENDERS Glenn (Neerpelt)
17. SIMMS Michael (Molenstede)
18. MIESSEN Christian (NED)
19. PFANSCHILLING Marvin (GER)
20. STEINBUSH Joep (NED)
21. LANGENS Thomas ('s Hertogenbosch) NED
22. SPAARGAREN Hugo (Ysselstein) NED
23. DEMOLDER Thomas (Booischot)
24. VARKEVISSER Jurjen (Uden) NED
25. HUBERS Stefan (Vinkel) NED
26. GEUKENS Jordy (Meerhout)
27. HOULMONT Matthias (St-Truiden)
28. DE LOUWERE Stef (Bladel) NED
29. WAERZEGGERS Glenn (Buizingen)
30. WAERZEGGERS Kenny (Buizingen)
31. VAN DINGENEN Jordi (Geel)
32. REULENS Yannick (Alken)
33. DE PROOST Jasper (Kasterlee)
34. VAN DIJKE Koen (Baarle Nassau) NED
35. FRANCKAERT Gregory (Kallo)
36. VERLINDEN Jordy (Erps-Kwerps)
37. FAUCONNIER Jean-Pierre (Morlanwelz)
38. LEURS Dirk (Ellikom)
39. HEIJNEN Pekka (Bocholt)
40. ARIMONT Charlie (Sart-Dames-Avelines)
41. ROWIES Karel (Hoeilaart)
42. BAYRAM Engin (Beringen)
43. CLEEREN Tom (Lummen)
44. VAN ZEEBROECK Jan (Lebbeke)
45. BODART Jérôme (Fernelmont)
46. WOUTERS Rutger (Koersel)
47. VANDERHEYDEN Jens (Bertem)
48. HELMINEN Matti (Rummen) FIN
49. DE BONDT Dries (Buggenhout)
50. TASSET Marvin (Battice)
51. MOONS Olivier (Hallaar)
52. HEYLEN Kevin (Mol)
53. VAN MOL Caine (Steenokkerzeel)
54. VAN BRUSSEL Chris (Veldhoven) NED
55. VIERLING Gijs (Veldhoven) NED
56. VAN GOMPEL Mathias (Meerhout)
57. ANDRIEU Maxim (Messelbroek)
58. SCHOEVAERS Ward (Zemst)
59. MICHIELS Sander (Kampenhout)
60. ROBERT Frederique (Mol)
61. GEYSEN Kurt (Mol)
62. WILLEMS Tom (Ham)
63. DE WINTER Gordon (Binche)
64. BERO Wallace (Nodebais)
65. NAESEN Lawrence (Berlare)
66. VAN DEN BOSSCHE Angelo (Hamme)
67. BAETS Stef (Geetbets)
68. BROEKMANS Glenn (Paal)
69. DOCKX Kristof (St Katelijne-Waver)
70. WATHIONG Thomas (Tongeren)
71. BURTON Jérémy (Rochefort)
72. DE BOEL Stijn (Tessenderlo)
73. PEETERS Kjell (Laakdal)
74. VAN HOUT Maxim (Rijkevorsel)
Close