1 161 HUN19841227 KUSZTOR Péter egyéni indulók 2 3:07:37 -10s
2 83 HUN19880623 LOVASSY Krisztián TEAM DIFFERDANGE - LOSCH 3:07:45 00:08 -11s
3 16 ITA19950814 TAGLIANI Filippo (*) DELIO GALLINA COLOSIO 3:07:46 00:09 -4s
4 97 HUN19981129 PEÁK Barnabás (***) TIPOGRÁFIA TE - PCCC 3:07:46 00:09
5 116 HUN19980612 VALTER Attila (***) CUBE-CSÖMÖR 3:07:48 00:11
6 2 SLO19931124 KOROSEC Rok RADENSKA - LJUBLJANA 3:07:48 00:11
7 57 ROU19921109 LESTIDO REY Martin TUSNAD CYCLING TEAM 3:07:48 00:11
8 81 ITA19891106 TINTORI Devid TEAM DIFFERDANGE - LOSCH 3:07:48 00:11
9 80 LUX19900331 THILLl Tom TEAM DIFFERDANGE - LOSCH 3:07:51 00:14
10 146 HUN19960326 MÓRICZ Dániel (*) SZUPERBETON 3:07:59 00:22
11 114 HUN19960411 DINA Márton (*) CUBE-CSÖMÖR 3:08:04 00:27
12 58 ROU19910119 CRISTA Daniel TUSNAD CYCLING TEAM 3:08:25 00:48
13 4 SLO19951110 RUCIGAJ Ziga (*) RADENSKA - LJUBLJANA 3:08:25 00:48 -4s
14 70 CZE19951111 PAPULA Lukas (*) TEAM FORMAN CINELLI 3:08:25 00:48
15 94 HUN19911014 SIMON Péter EPRONEX SPECIAL BIKES TEAM II 3:08:25 00:48
16 148 AUT19831002 GAUBITZER Michael ARBÖ SKR DURATEC 3:08:25 00:48
17 61 SRB19960525 KABALA Dusan (*) START VAXES - PARTIZAN 3:08:30 00:53
18 17 ITA19970612 D'AGOSTINO Marco (*) DELIO GALLINA COLOSIO 3:09:48 02:11
19 3 CRO19940610 MALTAR Bruno (*) RADENSKA - LJUBLJANA 3:10:27 02:50 -4s
20 84 LTU19880907 KAUPAS Gediminas TEAM DIFFERDANGE - LOSCH 3:11:23 03:46
21 24 CZE19940915 BITTNER Jakub (*) IN-LIFE CYCLING TEAM 3:11:50 04:13
22 28 CZE19960118 KOHOUT Michal (*) TEAM DUKLA PRAHA 3:11:51 04:14
23 6 SLO19941105 MISKULIN Jure (*) RADENSKA - LJUBLJANA 3:12:08 04:31 -4s
24 64 SRB19961124 ROMAN Aleksandar (*) START VAXES - PARTIZAN 3:12:11 04:34
25 113 HUN19790113 BURUCZKI Szilárd CUBE-CSÖMÖR 3:12:12 04:35
26 10 SVK19941031 VANCO Jakub (*) TEAM FIREFLY 3:12:34 04:57
27 37 HUN19820506 ÁBRÓK Norbert DKSI KONTENT 3:12:50 05:13
28 150 AUT19920827 LANG Philipp ARBÖ SKR DURATEC 3:12:50 05:13
29 96 HUN19990909 KARL Ádám (***) TIPOGRÁFIA TE - PCCC 3:12:53 05:16
30 144 HUN19941219 LÓKI Bence (*) SZUPERBETON 3:13:39 06:02
31 77 HUN19981202 SZÖLLŐSI Ferenc (***) SZINGO SE 3:13:49 06:12
32 59 ROU19951208 DOBRE Vlad-Nicola (*) TUSNAD CYCLING TEAM 3:13:49 06:12
33 54 HUN19930424 KRIVÁN András EPRONEX SPECIAL BIKES TEAM I 3:13:49 06:12
34 135 HUN19991121 HAKK Bence (***) SZINGO-BALATON-KES TEAM 3:13:49 06:12
35 71 CZE19930710 FIERLA Ondrej TEAM FORMAN CINELLI 3:13:54 06:17
36 119 HUN BALOGH Lajos SZERPENTIN-TEAM ECONIX-CR 3:13:56 06:19
37 82 NED19930809 STIJNS Wayne TEAM DIFFERDANGE - LOSCH 3:13:57 06:20 -3s
38 56 ROU19920323 SEBESTYEN Szabolcs TUSNAD CYCLING TEAM 3:13:59 06:22
39 152 AUT19871222 OCHENHOFER Peter ARBÖ SKR DURATEC 3:13:59 06:22
40 85 HUN19890525 FEJES Gábor BÁTORFI-AGRIA KTK 3:14:03 06:26
41 90 HUN19870927 SAGÁT Artúr EPRONEX SPECIAL BIKES TEAM II 3:14:03 06:26
42 86 HUN19920417 HOLLÓ Botond BÁTORFI-AGRIA KTK 3:14:07 06:30
43 42 HUN19880523 HAJDU Barna DKSI KONTENT 3:14:07 06:30
44 25 CZE19770912 BLAHA Martin TEAM DUKLA PRAHA 3:14:10 06:33
45 5 SLO19960725 PENKO Izidor (*) RADENSKA - LJUBLJANA 3:14:11 06:34
46 1 SLO19900415 JENKO Robert RADENSKA - LJUBLJANA 3:14:11 06:34
47 115 HUN19971107 DINA Dániel (*) CUBE-CSÖMÖR 3:15:29 07:52
48 134 HUN19980204 MINKÓ Roland (***) SZINGO-BALATON-KES TEAM 3:15:29 07:52
49 128 HUN19950712 RUTTKAY Zoltán (*) MUGENRACE TEAM PROLOG 2 3:15:36 07:59
50 156 HUN19990428 OROSZ Gergő (***) egyéni indulók 1 3:16:43 09:06
51 26 CZE19951016 ADAMEK Simon (*) TEAM DUKLA PRAHA 3:16:43 09:06
52 142 HUN19950425 LENGYEL Zoltán (*) SZUPERBETON 3:16:43 09:06
53 39 HUN19870322 KÁDÁR Csaba DKSI KONTENT 3:16:53 09:16
54 60 ROU19961006 BARBU-NICOLA Andrei (*) TUSNAD CYCLING TEAM 3:17:37 10:00
55 129 HUN19970626 BERTALAN Balázs (*) MUGENRACE TEAM PROLOG 2 3:17:37 10:00
56 136 HUN19670724 BALÁS Attila SZEKSZÁRDI SZSZKE - MUGENRACE 3:17:37 10:00
57 139 HUN19730703 VÖRÖS Ferenc SZEKSZÁRDI SZSZKE - MUGENRACE 3:17:37 10:00
58 21 CZE19890930 SATKE Tomas IN-LIFE CYCLING TEAM 3:21:07 13:30
59 29 CZE19971015 STRUPEK Matyas (*) TEAM DUKLA PRAHA 3:21:07 13:30
60 38 HUN19900904 PÁLYI Csaba DKSI KONTENT 3:21:07 13:30
61 151 AUT19870616 DUNSER Lukas ARBÖ SKR DURATEC 3:21:07 13:30 -3s
62 67 CZE19950920 HRACHOVINA Eduard (*) TEAM FORMAN CINELLI 3:24:37 17:00
63 109 HUN19880110 SÁSKA Zoltán ASE KERÉKPÁR 3:24:37 17:00
64 7 SVK19941227 KRAJICEK Matej (*) TEAM FIREFLY 3:28:07 20:30
65 95 HUN19990307 DIAN Ábel (***) TIPOGRÁFIA TE - PCCC 3:28:07 20:30
DNF 8 SVK19970522 KVIETOK Pavol (*) TEAM FIREFLY
DNF 11 SVK19950423 VOZAR Simon (*) TEAM FIREFLY
DNF 13 ITA19930130 DE MORI Mattia DELIO GALLINA COLOSIO
DNF 14 ITA19930603 DELLEDONNE Francesco DELIO GALLINA COLOSIO
DNF 15 MAR19960531 GALDOUNE Ahmed Amine (*) DELIO GALLINA COLOSIO -1s
DNF 18 ITA19960516 GALIMBERTI Marco (*) DELIO GALLINA COLOSIO
DNF 19 CZE19860909 NESET Jan IN-LIFE CYCLING TEAM
DNF 27 CZE19930123 KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA
DNF 30 CZE19910712 VENDOLSKY Ondrej TEAM DUKLA PRAHA
DNF 49 HUN19810306 KISS Gergely EPRONEX SPECIAL BIKES TEAM I
DNF 51 HUN19820904 POPOVICS Gergely EPRONEX SPECIAL BIKES TEAM I
DNF 52 HUN19930625 DOLLESCHALL Patrik EPRONEX SPECIAL BIKES TEAM I
DNF 68 CZE19941024 LANT Antonín (*) TEAM FORMAN CINELLI
DNF 69 CZE19960727 PREJDA Vaclav (*) TEAM FORMAN CINELLI
DNF 92 HUN19820508 CSER Gábor EPRONEX SPECIAL BIKES TEAM II
DNF 107 HUN19981219 BEKE Marcell (***) KSI-CSEPEL SE
DNF 122 HUN19920812 HARTMANN József MUGENRACE TEAM PROLOG 1
DNF 124 HUN19930302 VARGA Péter MUGENRACE TEAM PROLOG 1
DNF 147 HUN19951126 RÓZSA Balázs (*) SZUPERBETON
Close