1
VERBURG Luke
LARES-DOLTCINI CT
NED20010512
U17M
30´08"
2
CORTJENS Ryan
IKO ENERTHERM-BEOBANK
BEL20010108
U17M
30´13"
+0´05"
3
NYS Thibau
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL20021112
U15M
30´31"
+0´23"
4
RONHAAR Pim
AWV DE ZWALUWEN
NED20010720
U17M
30´33"
+0´25"
5
DEL GROSSO Bodi
WV METEOOR ASSEN-RODEN
NED20010314
U17M
30´58"
+0´50"
6
BOVEN Lars
AWV DE ZWALUWEN
NED20010813
U17M
31´04"
+0´56"
7
TULETT Ben
BEELINE BICYCLES RT
GBR20010826
U17M
31´10"
+1´02"
8
VAN LOOVEREN Joachim
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20010810
U17M
31´40"
+1´32"
9
CAS Stijn
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20010904
U17M
32´00"
+1´52"
10
STRIK Dylan
TWC MAASLANDSTER
NED20010412
U17M
32´03"
+1´55"
11
VAN DER SMISSEN Lennick
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20011218
U17M
32´03"
+1´55"
12
VAN DER DRIFT Twan
WESTLAND WIL VOORUIT
NED20020202
U17M
32´09"
+2´01"
13
MARTIN Conor
TAG/NORCO
CAN20010615
U17M
32´14"
+2´06"
14
DUJARDIN Brice
EC FELLETIN USSEL CREUSE CORRÈZE
FRA20010130
U17M
32´16"
+2´08"
15
HUYBS Ward
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL20021121
U17M
32´21"
+2´13"
16
VANPARIJS Tjorven
CYCLING TEAM OOSTKUST
BEL20011105
U17M
32´25"
+2´17"
17
DRAFFAN Oliver
DERWENTSIDE CC
GBR20010618
U17M
32´32"
+2´24"
18
MEULEMANS Lennert
IKO ENERTHERM-BEOBANK
BEL20010818
U17M
32´37"
+2´29"
19
BERVOETS Michael
ACROG - BALEN BC
BEL20010209
U17M
32´40"
+2´32"
20
MEEUSEN Rik
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20011013
U17M
32´40"
+2´32"
21
QUETS Stijn
ACROG - BALEN BC
BEL20010904
U17M
32´55"
+2´47"
22
TOUPALIK Jakub
CYCLING ACADEMY TABOR
CZE20010717
U17M
33´09"
+3´01"
23
WILLEMS Robbe
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011029
U17M
33´15"
+3´07"
24
VAN TRICHT Floris
LOTTO OLYMPIA TIENEN
BEL20010623
U17M
33´22"
+3´14"
25
DELNOIJE Rémon
TWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG
NED20010713
U17M
33´22"
+3´14"
26
VAN GORP Sieb
TWC DE KEMPEN
NED20011211
U17M
33´25"
+3´17"
27
VAN DEN BOOM Luca
WV DE JONGE RENNER
NED20010529
U17M
33´25"
+3´17"
28
HERRYGERS Tieme
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20010424
U17M
33´27"
+3´19"
29
VADIC Baptiste
CREUSE OXYGENE
FRA20020415
U17M
33´40"
+3´32"
30
DHAEYE Enrico
ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
BEL20010202
U17M
33´59"
+3´51"
31
NOYENS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011016
U17M
34´02"
+3´54"
32
DROBEK Hubert
TRASA ZIELONA GORA
POL20010131
U17M
34´05"
+3´57"
33
GEUKENS Wout
OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
BEL20010407
U17M
34´12"
+4´04"
34
ARTZ Huub
TWC HET SNELLE WIEL
NED20020514
U17M
34´18"
+4´10"
35
VAN HOFTEN Levi
MIDDEN NOORD OOST
NED20021107
U17M
34´25"
+4´17"
36
DIERKING Felix
RSC OLDENBURG V. 1965
GER20020721
U17M
34´30"
+4´22"
37
YOUNG Jenson
PEDALSPORT
GBR20010614
U17M
34´36"
+4´28"
38
DE BOCK Rune
C SPORT - KTC-CYCLING TEAM
BEL20020321
U17M
34´40"
+4´32"
39
VERMEIREN Yenthe
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20010120
U17M
34´41"
+4´33"
40
VAN MEER Erben
RSC DE ZUIDWESTHOEK
NED20010913
U17M
34´41"
+4´33"
41
LEWIS Archie
INDIVIDUAL
GBR20010712
U17M
34´41"
+4´33"
42
GROOTJANS Andries
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20021112
U17M
34´51"
+4´43"
43
JANSSEN Wout
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20020129
U17M
34´55"
+4´47"
44
VAN DEN HURK Noud
JVR
NED20020925
U17M
34´58"
+4´50"
45
WHITESIDE Eithen
EAST BRADFORD CC
GBR20020202
U17M
35´00"
+4´52"
46
HUIJBREGTS Niels
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED20021017
U17M
35´06"
+4´58"
47
COOKHAM Joe
PEDALSPORT CC
GBR20011231
U17M
35´26"
+5´18"
48
MELLAERTS Robbe
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818
U17M
35´31"
+5´23"
49
JACOBS Tuur
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20020128
U17M
35´37"
+5´29"
50
JORISSEN Senne
KALAS CYCLING TEAM 99
BEL20020110
U17M
35´48"
+5´40"
51
COOPER Fin
PEDALSPORT CC
GBR20010126
U17M
35´59"
+5´51"
52
PAWLAK Nathan
GS CIAO MELLON DESIGN BUILD
USA20010721
U17M
36´15"
+6´07"
53
VAN LOOVEREN Thijs
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20020603
U17M
37´10"
+7´02"
54
WACHTERS Jul
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010721
U17M
37´25"
+7´17"
55
SLUYDTS Toon
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020109
U17M
37´29"
+7´21"
56
VAZ Dorian
ECV BOULZICOURT
FRA20020806
U17M
37´38"
+7´30"
57
MARTENS Seppe
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20020125
U17M
1 r
58
VOOGT Niek
WTC DE AMSTEL
NED20010115
U17M
1 r
59
VERLINDEN Jordi
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20021212
U17M
1 r
60
DEMAN Brem
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020516
U17M
1 r
61
BLOMMAERT Renzo
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20021010
U17M
1 r
62
BRUURS Sven
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20020501
U17M
1 r
DNF
HERRYGERS Joche
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20020928
U17M
DNF
MOLS Berre
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL20011224
U17M
Close