1 Caleb Ewan (Orica-Scott) 1:00:58
2 Scott Sunderland (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
3 Brenton Jones (JLT-Condor)
4 Steele Von Hoff
5 Jesse Kerrison (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
6 Jay Mccarthy (Bora-Hansgrohe)
7 Cameron Ivory (GPM Stulz)
8 Benjamin Hill
9 Joshua Taylor (NSWIS)
10 Scott Law (Cylance Pro Cycling)
11 Samuel Spokes 0:00:03
12 Anthony Giacoppo (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
13 Joel Walsh (GPM Stulz)
14 Liam White (Drapac Pats Veg) 0:00:05
15 Stuart Shaw (NSWIS)
16 Oliver Kent-Spark (Drapac Pats Veg)
17 Aaron Watts
18 Russell Gill
19 Matt Howlett (Orica-Scott)
20 Todd Satchell (Satalyst Verve Racing) 0:00:09
21 Troy Herfoss
22 Nathan Earle 0:00:15
23 Tom Robinson (NSWIS)
24 Sam Crome (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo) 0:00:20
25 Aden Reynolds (Mobius Future Racing)
26 Dominik Dudkiewicz 0:00:22
27 Brendan J Cole
28 Mitch Docker (Orica-Scott)
29 Alex Wohler (NSWIS)
30 Neil Van Der Ploeg (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
31 Cameron Roberts (GPM Stulz) 0:00:32
32 Dylan Newbery
33 Chris Hamilton (Team Sunweb)
34 James Cummings 0:00:34
35 Matthias Kiernan 0:00:38
36 Allan Satchell 0:00:41
37 Patrick Lane (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo) 0:00:46
38 Evan Hull 0:00:51
39 Jack Sutton (Oliver's Racing) 0:01:04
40 Damien Howson (Orica-Scott) 0:01:07
41 Jeremy Cameron (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo) 0:01:11
42 Nicholas Katsonis (Drapac Pats Veg) 0:01:13
43 Travis Meyer 0:01:29
DNF Cameron Bayly (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
DNF Nathan Booth (Pnx)
DNF Peter Dunlop
DNF Nathan Elliott (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
DNF Jesse Featonby (Drapac Pats Veg)
DNF Rylee Field (GPM Stulz)
DNF Ray Forbes
DNF Michael Freiberg
DNF Lachlan Glasspool (Oliver's Racing)
DNF Chris Harper (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
DNF Liam Hill
DNF Robbie Hucker (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo)
DNF Nicholas Leonard
DNF Adam Lloyd
DNF Karl Michelin-Beard (Oliver's Racing)
DNF Reece Robinson (GPM Stulz)
DNF Jarrod Coveney
DNF Ryan Miller (OVR)
DNS Callan Douglas
DNS Simon Gerrans (Orica-Scott)
DNS Gregory Hogan
DNS Samuel Volkers
Jayco Sprint Competition# Rider Name (Country) Team Result
1 Nathan Earle 5
2 Jay Mccarthy (Bora-Hansgrohe) 3
3 Caleb Ewan (Orica-Scott) 2
4 Scott Sunderland (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo) 2
5 Samuel Spokes 2
6 Chris Hamilton (Team Sunweb) 1
7 Brenton Jones (JLT-Condor) 1
8 Jeremy Cameron (IsoWhey Sports SwissWellness p/b Cervelo) 2
Close