1. 1 CZE19990618 GAVENDA Jan Cycling academy Tábor 00:38:12 00:00:00 30
2. 5 CZE20001112 SCHIERL Jakub EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 00:38:22 00:00:10 29
3. 4 CZE19991017 PALIČKA Hynek ACK Stará Ves n. Ondřejnicí 00:38:46 00:00:34 28
4. 6 CZE19990209 HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:38:49 00:00:37 27
5. 3 CZE20001009 MIKŠANÍK Vladimír ACK Stará Ves n. Ondřejnicí 00:38:55 00:00:43 26
6. 7 CZE20001123 ŘÍMAN Jakub SK Jiří Team Ostrava 00:39:04 00:00:52 25
7. 19 CZE20000804 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 00:39:43 00:01:31 24
8. 8 CZE19991205 SYROVÁTKA Matěj Cycling academy Tábor 00:39:57 00:01:45 23
9. 13 CZE19990121 HÁTLE Ondřej EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 00:40:23 00:02:11 22
10. 22 CZE19990422 SEDLÁČEK Vojtěch CK Příbram - Fany GASTRO 00:40:38 00:02:26 21
11. 2 CZE19991001 VANÍČEK Šimon EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 00:40:39 00:02:27 20
12. 11 CZE20000724 TOMÁŠEK Alvin EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 00:41:00 00:02:48 19
13. 47 HUN20000717 VAS Balász MERIDA CST 00:41:24 00:03:12 18
14. 16 CZE19990816 VOZNIČKA Vojtěch BIKE 2000 00:41:29 00:03:17 17
15. 9 CZE20001115 KUNÁŠEK Josef KH Tour BH Bikes team 00:42:05 00:03:53 16
16. 10 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:42:10 00:03:58 15
17. 28 SVK19990508 CHREN Martin CK Olympik Trnava 00:42:11 00:03:59 14
18. 21 SVK20001120 JAROŠ Oliver ŠK "Cyklistický klub mládeže Poprad" 00:42:25 00:04:13 13
19. 46 SVK19990318 MIKOLAJČÍK Samuel PROefekt team 00:42:36 00:04:24 12
20. 17 CZE20001126 HULA Robert TJ Lokomotiva Beroun 00:43:03 00:04:51 11
21. 18 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:43:36 00:05:24 10
22. 12 CZE20001207 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 00:44:25 00:06:13 9
23. 14 CZE19990803 BURGSTALLER Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:44:47 00:06:35 8
24. 33 CZE20001118 KAŠPAR Jan CK Slavoj Terezín - CYKLO CITY 00:45:04 00:06:52 7
25. 20 CZE20000121 KRÝDA Miloslav Cyklo Bendl 00:45:19 00:07:07 6
26. 30 CZE19990602 KUBA Karel CK Příbram - Fany GASTRO 00:45:32 00:07:20 5
27. 34 GER20001023 OLOMEK Dominik RSV 54 Venusberg 00:45:42 00:07:30 4
28. 29 CZE20001026 ANDRLE David SKP Duha Lanškroun 00:45:45 00:07:33 3
29. 42 SVK20000612 KOMORA Andrej ŠKC Dubnica n. Váhom 00:46:54 00:08:42 2
30. 32 CZE20001211 JELÍNEK Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:48:35 00:10:23 1
Diskvalifikováni
48 FETTER Erik Pilis Cross Country Club
Nedokončili
45 BLAŠKO Matej CyS - Akadémia Petra Sagana
Close