1 133 Daniel Bucknall BSCC - Masters 2h24:08
2 105 Ashley Peat SKCC - Masters 2h21:08
3 111 Martin Banfield BDCC - Masters 2h24:08
4 137 Andrew Ames HWCC - Masters 2h28:08
5 112 Craig Moore BCC - Masters 2h24:08
6 90 Dean Holgate WanCC - Masters 2h21:08
7 141 Tom Crebbin HCC - Masters 2h28:08
8 121 Peter Dean SMCC - Masters 2h24:08
9 113 Nathan Ough HWCC - Elite 2h24:08
10 164 Adam Robinson HWCC - Masters 2h36:08
11 126 Jemma Eastwood BBN - WomJ19 2h24:08
12 148 Glenn Riseley SKCC - Masters 2h28:08
13 107 Robert Solazzo SMCC - Masters 2h21:08
14 97 Nick Locandro BSCC - Elite 2h24:08
15 104 Laurence Basell HCC - Masters 2h21:11
16 109 Daniel Podbury SKCC - Masters 2h21:13
17 79 Richard Linke MeCL - Elite 2h20:51
18 66 Jamie Foulkes BSCC - Masters 2h20:51
19 68 Lisen Hockings SKCC - Women 2h20:51
20 59 Michael Pierce BSCC - Masters 2h20:51
21 65 Craig Eastwood MeCL - Masters 2h20:51
22 165 Harrison Weisinger GeCC - Masters 2h38:44
23 139 Nigel Hobday CaCC - Masters 2h30:44
24 114 Leigh Stott LeCC - Masters 2h26:44
25 64 Sam Edwards MeCL - Masters 2h21:14
26 115 Kris Gill BDCC - Masters 2h27:45
27 144 Cameron Moore FCC - Masters 2h31:54
28 159 Steve Maher FCC - Masters 2h40:25
29 149 Vincent Rowbottom CoCC - Masters 2h32:50
30 118 Andrew Gannon BCC - Masters 2h29:12
31 93 Simon Kelson FCC - Masters 2h26:22
32 23 Matthew Ledgar SKCC - Masters 2h15:06
33 127 Clement Fries LeCC - Masters 2h29:42
34 145 Nick Kourambas MeCL - Masters 2h33:42
35 120 Jeremy Beaumont BCC - Masters 2h29:46
36 14 Nicholas White BSCC - Elite 2h11:46
37 10 Todd Satchell SGWCC - Elite 2h11:46
38 4 Alex Holden MoCC - Elite 2h11:46
39 6 Nicholas Leonard SKCC - Elite 2h11:46
40 21 Liam Edwards ShCC - J19 2h15:16
41 57 Richard Younger CCCC - Masters 2h21:46
42 9 Allan Satchell SGWCC - Elite 2h11:46
43 1 Conor Murtagh BCC - Elite 2h11:46
44 32 Angus Collins BCC - J19 2h19:16
45 53 Brendon Green BBN - Elite 2h21:46
46 16 Sam Bascombe SKCC - J19 2h15:16
47 46 Paul Jones CoCC - Masters 2h15:16
48 2 Alexander Evans BDCC - Elite 2h11:46
49 87 Chris Papakostas HCC - Elite 2h26:46
50 58 Andrew Sullivan BSCC - Masters 2h24:16
51 22 Damien Jones CCCC - Masters 2h15:16
52 18 Mike Koreneff Elite 2h15:16
53 35 Nicholas Liau SKCC - Masters 2h19:16
54 24 James Page SKCC - Masters 2h15:16
55 37 William Moloney-Morton CCCC - J19 2h19:16
56 33 Anthony Corp MeCL - Masters 2h19:16
57 99 Bruce Trew MoCC - Masters 2h26:50
58 29 Simon Ward BSCC - Elite 2h15:22
59 94 Geoffrey Robertson FCC - Masters 2h26:57
60 26 David Tozer SKCC - Masters 2h15:27
61 52 Mathew Gray BCC - Masters 2h22:25
62 71 Alex Edney SKCC - Masters 2h24:58
63 122 Peter Dikschei ACC - Masters 2h30:28
64 132 Rob Mitchell HCC - Masters 2h30:28
65 154 Oscar Garrido De La Rosa BCC - Masters 2h42:31
66 103 Verita Stewart HCC - Women 2h27:36
67 70 Louisa Lobigs GoCC - Women 2h25:06
68 36 Nicholas Mahoney BCC - Masters 2h23:30
69 151 Vaughan Webber BBN - Masters 2h35:45
70 102 Byron Woods ShCC - J19 2h28:45
71 92 Sean Hardy SKCC - Masters 2h28:45
72 152 Paul Balchin SMCC - Masters 2h43:45
73 158 Leeana James BCC - Women 2h44:27
74 146 Bradley Priest SKCC - Masters 2h36:52
75 78 Daniel Welch FCC - Masters 2h27:22
76 31 Tim Canny BSCC - Masters 2h22:41
77 55 Anthony Wallace CCCC - Masters 2h25:11
78 143 Steven Kennedy BSCC - Masters 2h37:11
79 76 Derek Trikarso SKCC - Masters 2h28:34
80 128 Sarah Gigante BCC - WomJ19 2h34:04
81 67 Daniel Frawley HCC - Masters 2h28:34
82 44 Dayne Pearce BSCC - Masters 2h26:04
83 19 Jeremy McInnes BSCC - Elite 2h19:34
84 42 Shane Nankervis BSCC - Masters 2h23:37
85 72 Kate Perry BCC - Women 2h28:47
86 98 Andrew McGrath SKCC - Masters 2h31:50
87 28 Tyson Warnett SKCC - Elite 2h20:22
88 3 Sam Gifford SKCC - Masters 2h16:52
89 157 Nicole Hobday MeCL - Women 2h51:54
90 81 Tavis Baker BSCC - Masters 2h36:54
91 106 Julian Spiller MeCL - Elite 2h36:54
92 131 Anthony Rybar MeCL - Masters 2h39:57
93 153 Richard Bowen CCCC - Masters 2h52:00
94 125 Lindsay Burgoyne BSCC - Masters 2h40:26
95 142 Troy Van Trienen SKCC - Masters 2h45:32
96 62 Shannon Gration BSCC - Masters 2h36:03
97 47 Al Hinchley SMCC - Masters 2h33:33
98 130 Chloe McIntosh BSCC - Women 2h41:33
99 40 Troy Thomson CCCC - Masters 2h31:03
100 69 Peter Howard SMCC - Masters 2h36:03
101 48 Joshua Cannon BSCC - J19 2h33:33
102 5 Thomas Jones CCCC - J19 2h23:33
103 95 Craig Lee BSCC - Masters 2h40:42
104 7 Angus Maddern SA - Elite 2h25:55
105 11 Carter Turnbull SKCC - J19 2h25:55
106 13 Indiana Michel ShCC - Elite 2h25:55
107 34 Connor Sens BDCC - J19 2h33:25
108 27 Mackenzie Hastings BCC - J19 2h29:25
109 91 Guy Green BBN - Masters 2h40:59
110 161 Carina Newman BCC - Women 2h55:59
111 54 Grant Harvey SBCC - Elite 2h36:35
112 117 Dave Fairburn SKCC - Masters 2h44:40
113 77 Julian Del Beato HCC - Masters 2h39:10
114 134 Grace Phang SKCC - Women 2h44:40
115 30 Hamish Webber SKCC - Elite 2h30:10
116 119 Patrick Cashin BSCC - Elite 2h44:40
117 80 Tim Wright BSCC - Masters 2h39:10
118 73 David Ross FCC - Masters 2h39:55
119 56 Daniel Bovalino PACC - Masters 2h39:11
120 75 Sam Smith BSCC - Masters 2h46:54
121 123 James Piva-Giblett SKCC - Elite 2h53:03
122 88 Jeremy Canny-Smith FCC - Masters 2h50:30
123 110 Theo Arvanitakis SKCC - Masters 2h54:19
124 156 Jordyn Hassett HCC - Women 3h07:30
125 89 Brent Davis SKCC - Masters 2h52:30
126 116 Jason Tubnor WarCC - Masters 2h56:25
127 38 Will Lumby LeCC - J19 2h45:55
128 39 Aaron Salisbury SKCC - Masters 2h45:57
129 150 Scott Setford BBN - Masters 3h01:45
130 61 Corey Driscoll SKCC - Masters 2h55:13
131 147 David Procak FCC - Masters 3h05:30
132 101 Connor White BDCC - J19 2h59:20
133 60 Trent Brown MoCC - Masters 2h57:03
134 20 Joe Bury FCC - Elite 2h52:16
135 138 Alan Lim SKCC - Masters 3h10:52
136 82 Andrew Gynes MoCC - Elite 3h03:52
137 160 Erin Mitchell BBN - Women 3h20:11
138 124 Brad Eastick BCC - Masters 3h13:09
139 41 Raymond Tinney HCC - Elite 3h06:41
140 43 Jason Jezewski EMCC - Masters 3h16:33
8 Kallum Parlevliet SKCC - Elite dnf
12 Matthew De Vroet CCCC - Elite dnf
15 Jake Brooker TCC - Elite dnf
17 Chris Kennett HWCC - Elite dnf
45 Max Stewart CCCC - J19 dnf
51 Joshua Gergis BCC - J19 dnf
74 Greg Hogan BCC - Elite dnf
83 Matt Arthur MeCL - Masters dnf
84 Morgan Hayes MoCC - Elite dnf
86 Rhys Buzza MoCC - Masters dnf
96 Thomas Rebesco FCC - J19 dnf
100 Ryan Waterson SMCC - Masters dnf
155 William Kenna SMCC - Masters dnf
162 Darren O'Leary FCC - Masters dnf
163 Bianca Pickett SKCC - Women dnf
25 Daniel Stojanovski GeCC - Masters dns
49 Shane Clarke ADCC - Masters dns
50 Paul Collins LaCC - Elite dns
63 David Ogilvie BSCC - Masters dns
85 Matt Stacey MeCL - Masters dns
108 William Gordin SKCC - Masters dns
129 Jocelyn Hutton CV - Women dns
135 David Moreland BDCC - Masters dns
136 Mitchell Rankin WeCC - J19 dns
140 Lynden Blackley MeCL - Masters dns
Close