Pos PIC No. First Name Last Name Category Total Tm Diff Team
1 1 14 Itamar Einhorn Men Elite 03:40:10 ICA2
2 2 12 Omer Goldstein Men Elite 03:40:10 ICA2
3 3 96 DMYTRIY PUZANOV Men Elite 03:40:11 DYN
4 4 22 guy niv Men Elite 03:40:11 ICA1
5 5 85 Julien LADOUN Men Elite 03:40:12 MOS1
6 6 60 guy sessler Men Elite 03:40:12 ICA1
7 7 32 guy leshem Men Elite 03:40:28 18,31 ICA1
8 8 29 Ori Leonzini Men Elite 03:41:01 51,654 ICA2
9 9 97 Sjors BEUKEBOOM Men Elite 03:41:07 57,716 XTM
10 1 2033 Peter Impe Masters 03:44:21 04:11.1 XTR
11 10 33 Ido Bear Men Elite 03:44:31 04:21.8 ICA2
12 11 94 Frederic HAY Men Elite 03:44:33 04:23.7 HET
13 12 15 Ofek HASON Men Elite 03:44:34 04:23.7 IGP1
14 13 92 Brice KIRCHMANN Men Elite 03:44:37 04:27.4 HET
15 14 87 Maxime COLLOT Men Elite 03:44:39 04:28.9 MOS1
16 15 44 ITAMAR ELSTER Men Elite 03:44:39 04:28.9 DYN
17 2 2034 Jurgen Moreels Masters 03:44:40 04:30.8 XTR
18 16 47 DOR DVIRI Men Elite 03:44:45 04:35.1 XTM
19 3 2009 RONEN CHERNEYAK Masters 03:44:45 04:35.1 XXX
20 1 1707 Yuval Ben Moshe Junior Men 03:45:00 04:50.2 IGP1
21 2 1717 Ido Goldstein Junior Men 03:45:01 04:50.2 CCC
22 3 1734 Shachar Melamed Junior Men 03:45:01 04:50.2 TAC1
23 4 1715 Omer Lahav Junior Men 03:45:03 04:53.6 WCR
24 17 65 Yoav BEAR Men Elite 03:46:20 06:10.5 IGP1
25 5 1700 Omer Maka Junior Men 03:50:31 10:21.4 CCC
26 4 2030 ETIENNE BONELLO Masters 03:50:31 10:21.4 XXX
27 18 20 Shlomi LEV Men Elite 03:50:31 10:21.4 FGC
28 5 2031 JAMES MIFSUD Masters 03:52:53 12:43.4 XXX
29 19 86 Johan BOUCHER Men Elite 03:53:56 13:46.0 HET
30 6 1716 Saned Abu Fares Junior Men 03:53:57 13:47.5 CCC
31 20 82 Gil KASHI Men Elite 03:53:58 13:47.5 FGC
32 6 229 Gil ZVICK Masters 03:54:21 14:11.8 IGP1
33 21 26 Shadi HALABI Men Elite 03:55:18 15:08.0 FGC
34 7 1710 NIR GABBAY Junior Men 03:55:21 15:11.0 DYN
35 7 264 NATHAN TSOREF Masters 03:55:22 15:11.0 DYN
36 22 62 BORIS TSUKERMAN Men Elite 03:56:14 16:03.9 XXX
37 23 76 Or Dayan Men Elite 03:56:19 16:08.9 WCR
38 8 298 Arye BEN YOUNES Masters 03:56:37 16:27.2 IGP2
39 9 273 Yariv HILLEL Masters 03:56:37 16:27.2 IGP2
40 10 230 Dror Hadadi Masters 03:56:37 16:27.2 WCR
41 11 219 NITAY ZHARIA Masters 03:56:37 16:27.2 DYN
42 24 40 Yuval Ben Mordechai Men Elite 03:56:38 16:27.2 TAC1
43 8 1712 Gilad Etzion Junior Men 03:56:38 16:27.2 CCC
44 25 31 Yuval DOLIN Men Elite 03:56:57 16:47.5 IGP1
45 12 2011 aaron hitman Masters 03:57:10 16:59.8 XTM
46 26 81 NIV LIBNER Men Elite 03:58:36 18:26.1 XTM
47 13 2027 Vitali Leikin Masters 04:02:42 22:31.9 XTR
48 27 93 Micka GUINET Men Elite 04:03:06 22:56.4 MOS1
49 28 43 Lior Avitan Men Elite 04:03:06 22:56.4 TAC1
50 29 69 Idan Rujuan Men Elite 04:03:06 22:56.4 TAC1
51 30 90 Dimitri CORRIETTE Men Elite 04:03:09 22:59.2 HET
52 14 227 boby BAKARDGIEV Masters 04:07:56 27:45.9 XTM
53 15 2008 NATAN ZALKIN Masters 04:09:24 29:14.8 XXX
54 16 197 EREZ LEVIN Masters 04:10:23 30:13.5 XXX
55 31 28 Chen SCHREIBER Men Elite 04:10:24 30:13.5 IGP1
56 17 218 ORI SRULOVICH Masters 04:10:25 30:15.1 KRA
57 18 228 Zachi Boygen Masters 04:11:13 31:03.3 IGP2
58 19 232 Marc Mayer Masters 04:12:53 32:42.8 XTR
59 20 2013 Yiftach Peschur Masters 04:15:54 35:43.9 FGC
60 21 2028 Lior Cohen Masters 04:16:28 36:17.9 XTR
61 32 73 Avraham Elcharar Men Elite 04:18:46 38:36.4 FGC
62 22 95 Sebastien MARASCO Masters 04:22:29 42:18.9 HET
63 23 2004 Rob Woolfson Masters 04:23:22 00:43:12 WCR
64 33 75 Yanai Golan Men Elite 04:29:20 49:10.7 CCC
65 9 1701 Ohad Bazak Junior Men 04:29:36 49:26.2 TAC2
66 10 1708 Yarden Grieber Junior Men 04:38:04 57:53.9 FGC
67 24 2035 YONATAN BAREL Masters 04:38:04 57:53.9 KRA
68 25 254 ALEX USOB Masters 04:42:27 02:17.6 KRA
69 34 77 Alon Lehrer Men Elite 04:47:57 07:47.7 WCR
70 11 1705 Roy Rubinstein Junior Men 05:00:55 20:44.9 TAC2
71 12 1704 Idan Levanon Junior Men 05:00:55 20:44.9 TAC2
72 13 1732 YANIV DUMANI Junior Men 05:22:22 42:12.7 DYN
73 35 91 Remi GIRARDET Men Elite 00:00:00 1 Lap MOS1
74 36 44 guy kaftori Men Elite 00:00:00 1 Lap WCR
75 37 34 yam poliak Men Elite 00:00:00 1 Lap ICA1
76 26 564 AVIAD RYFER Masters 00:00:00 1 Lap KRA
77 27 2026 MOTI KNOBEL Masters 00:00:00 1 Lap KRA
78 28 2032 Andre WILMOUTH Masters 00:00:00 1 Lap MOS1
79 29 271 Israel Chen Masters 00:00:00 1 Lap IGP2
80 14 1742 BEN TAL Junior Men 00:00:00 1 Lap KRA
81 15 1702 Alon Yogev Junior Men 00:00:00 1 Lap TAC1
DNF DNF 42 Slava Dubinsky Men Elite 04:13:11 TAC2
DNF DNF 256 Erez Zarum Masters 04:13:11 33:00.9 IGP2
Close