1 Christoffer Lisson BHS-Almeborg-Bornholm 151 0 03:32:33.227 00:00:00 FINISHED Præmie 20 Diplom
2 Magnus Bak Klaris coloQuick - CULT 37 0 s.t. s.t. FINISHED Præmie 18 Diplom
3 Adam Toftemark Team Georg Berg Cycling Elite 143 0 s.t. s.t. FINISHED Præmie 16 Diplom
4 Morten Øllegaard BHS-Almeborg-Bornholm 160 0 s.t. s.t. FINISHED Præmie 8 Diplom
5 Emil Andersson Team IBT-Ridley Sydkysten Pro Cycling 180 0 s.t. s.t. FINISHED Præmie 6 Diplom
6 Asbjørn Kragh Andersen Delko-Marseille Provence KTM 211 0 03:32:36.025 00:00:02.798 FINISHED 4 Diplom
7 Emil Nygaard Vinjebo Team Giant - Castellli 147 0 s.t. s.t. FINISHED 2 Diplom
8 Nikolaj Vejby Møller Team AURA Energi - CK Aarhus 75 0 s.t. s.t. FINISHED 2 Diplom
9 Silas Toftemark Team Georg Berg Cycling Elite 141 0 03:32:38.92 00:00:05.693 FINISHED 2 Diplom
10 Jesper Juul Andreasen BHS-Almeborg-Bornholm 154 0 s.t. s.t. FINISHED 2 Diplom
11 Louis Bendixen coloQuick - CULT 31 0 s.t. s.t. FINISHED 2 Diplom
12 Martin Toft Madsen BHS-Almeborg-Bornholm 156 0 03:32:52.269 00:00:19.042 FINISHED 2 Diplom
13 Mads Olander Hjort BHS-Almeborg-Bornholm 155 0 03:32:59.159 00:00:25.932 FINISHED 2 Diplom
14 Emil Toudal BHS-Almeborg-Bornholm 819 0 03:33:01.76 00:00:28.533 FINISHED 2 Diplom
15 Alexander Salby BHS-Almeborg-Bornholm 150 0 03:33:08.98 00:00:35.753 FINISHED Diplom
16 Eigil Nikolajsen Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 213 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
17 Tobias Mørch Kongstad Riwal Platform Cycling Team 49 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
18 Jannik Hyldtoft Hansen BHS-Almeborg-Bornholm 153 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
19 Henrik Andersen Team IBT-Ridley Sydkysten Pro Cycling 182 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
20 Sergio Tu Roskilde Cykle Ring 208 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
21 Mathias Lindberg Mortensen Christina Jewelry-KUMA 174 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
22 Dávur Magnussen Team WasteApp - AVIS 165 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
23 Jonas Nordkroggård Christina Jewelry-KUMA 192 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
24 Patrik Rybardt CK Ringen 133 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
25 Alexander Møller Team WasteApp - AVIS 168 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
26 Matias Kjeldsmark Christiansen Team IBT-Ridley Sydkysten Pro Cycling 186 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
27 Joakim Mikkel Svensson Team WasteApp - AVIS 164 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
28 Søren Aronoff-Jensen Team ACR-FBL Elite powered by Integra Advokater 197 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
29 Joakim Lisson Team Georg Berg Cycling Elite 140 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
30 Anders Dreyer Frost Team IBT-Ridley Sydkysten Pro Cycling 184 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
31 Christian Ingeman Lindquist Christina Jewelry-KUMA 175 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
32 Mathias Krigbaum coloQuick - CULT 42 0 03:33:16.928 00:00:43.701 FINISHED Diplom
33 Andreas Brandt Aidel Hammel Cykle Klub 5 0 03:33:18.781 00:00:45.554 FINISHED Diplom
34 Dennis Herforth Jensen coloQuick - CULT 35 0 03:33:24.805 00:00:51.578 FINISHED Diplom
35 Alexander Bojsen Team ACR-FBL Elite powered by Integra Advokater 138 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
36 Nicolai Christensen Team ACR-FBL Elite powered by Integra Advokater 201 0 s.t. s.t. FINISHED Diplom
37 Jacob Mørkøv Team WasteApp - AVIS 167 0 03:33:26.913 00:00:53.686 FINISHED Diplom
38 Kasper Thomsen Team WasteApp - AVIS 170 0 03:33:44.275 00:01:11.048 FINISHED Diplom
39 Mathias Lisson Team Georg Berg Cycling Elite 139 0 03:35:39.073 00:03:05.846 FINISHED Diplom
40 Lars Lau Christensen Team IBT-Ridley Sydkysten Pro Cycling 185 0 03:36:50.364 00:04:17.137 FINISHED Diplom
41 Karl Klinge Team Georg Berg Cycling Elite 203 0 03:48:13.668 00:15:40.441 FINISHED Diplom
- Marcus Bønlykke Christina Jewelry-KUMA 176 1 03:36:52.476 00:04:19.249 DNF Diplom
- Jeppe Hanssing Team ACR-FBL Elite powered by Integra Advokater 209 1 03:50:48.14 00:18:14.913 DNF Diplom
- Morten Hulgaard BHS-Almeborg-Bornholm 159 3 02:55:57.151 -00:36:36.076 DNF Diplom
- Anders Fynbo Team IBT-Ridley Sydkysten Pro Cycling 183 4 02:23:19.932 -01:09:13.295 DNF Diplom
- Peter Visby Team IBT-Ridley Sydkysten Pro Cycling 181 5 02:01:25.032 -01:31:08.195 DNF Diplom
Close