1 71 LEPISTÖ Lotta Pauliina
FIN
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 28 2:50'36 25
2 183 RIVERA Coryn
USA
TEAM SUNWEB 25 2:50'36 20
3 222 BRONZINI Giorgia
ITA
WIGGLE HIGH5 34 2:50'36 18
4 103 FOURNIER Roxane
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 26 2:50'36 16
5 63 CECCHINI Elena
ITA
CANYON SRAM RACING 25 2:50'36 14
6 143 CONFALONIERI Maria Giulia
ITA
LENSWORLD - KUOTA 24 2:50'36 12
7 124 MOBERG Emilie
NOR
HITEC PRODUCTS 26 2:50'36 10
8 2 VAN DER BREGGEN Anna
NED
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 27 2:50'36 8
9 11 HOSKING Chloe
AUS
ALE CIPOLLINI 27 2:50'36 6
10 151 VAN VLEUTEN Annemiek
NED
ORICA SCOTT 35 2:50'39 4
11 231 NIEWIADOMA Katarzyna
POL
WM3 PRO CYCLING TEAM 23 2:50'39
12 47 SANGUINETI Ilaria
ITA
BEPINK COGEAS 23 2:50'39
13 1 GUARNIER Megan
USA
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 32 2:50'39
14 35 SIERRA Arlenis
CUB
ASTANA WOMEN'S TEAM 25 2:50'39
15 36 VIECELI Lara
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 24 2:50'39
16 221 LONGO BORGHINI Elisa
ITA
WIGGLE HIGH5 26 2:50'39
17 152 SPRATT Amanda
AUS
ORICA SCOTT 30 2:50'39
18 56 ERIĆ Jelena
SRB
BTC CITY LJUBLJANA 21 2:50'39
19 4 CANUEL Karol-Ann
CAN
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 29 2:50'39
20 52 NILSSON Hanna
SWE
BTC CITY LJUBLJANA 25 2:50'39
21 73 LUDWIG Cecilie Uttrup
DEN
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 22 2:50'39
22 14 KASPER Romy
GER
ALE CIPOLLINI 29 2:50'39
23 181 BRAND Lucinda
NED
TEAM SUNWEB 28 2:50'39
24 182 MACKAIJ Floortje
NED
TEAM SUNWEB 22 2:50'39
25 16 PALADIN Soraya
ITA
ALE CIPOLLINI 24 2:50'39
26 205 QUAGLIOTTO Nadia
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 20 2:50'39
27 54 BATAGELJ Polona
SLO
BTC CITY LJUBLJANA 28 2:50'39
28 97 KING Danielle
GBR
CYLANCE PRO CYCLING 27 2:50'39
29 65 RYAN Alexis
USA
CANYON SRAM RACING 23 2:50'39
30 186 STULTIENS Sabrina
NED
TEAM SUNWEB 24 2:50'39
31 107 DUVAL Eugénie
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 24 2:50'39
32 104 GILLOW Shara
AUS
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 30 2:50'39
33 42 NOSKOVÁ Nikola
CZE
BEPINK COGEAS 20 2:50'45
34 106 YONAMINE Eri
JPN
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 26 2:50'45
35 13 ENSING Janneke
NED
ALE CIPOLLINI 31 2:50'45
36 51 BUJAK Eugenia
POL
BTC CITY LJUBLJANA 28 2:50'49
37 31 BEGGIN Sofia
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 20 2:50'59
38 34 PAVLUKHINA Olena
AZE
ASTANA WOMEN'S TEAM 28 2:51'02
39 212 PERSICO Silvia
ITA
VALCAR PBM 20 2:51'02
40 196 PENTON Sara
SWE
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 29 2:51'02
41 223 LICHTENBERG Claudia
GER
WIGGLE HIGH5 32 2:51'02
42 21 LELEIVYTE Rasa
LTU
AROMITALIA VAIANO 29 2:51'02
43 226 D'HOORE Jolien
BEL
WIGGLE HIGH5 27 2:51'02
44 142 ARZUFFI Alice Maria
ITA
LENSWORLD - KUOTA 23 2:51'02
45 96 GUTIERREZ RUIZ Sheyla
ESP
CYLANCE PRO CYCLING 23 2:51'02
46 93 WILD Kirsten
NED
CYLANCE PRO CYCLING 35 2:51'02
47 77 POHL Stephanie
GER
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 30 2:51'02
48 122 FRAPPORTI Simona
ITA
HITEC PRODUCTS 29 2:51'02
49 234 KOSTER Anouska
NED
WM3 PRO CYCLING TEAM 24 2:51'02
50 17 SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ESP
ALE CIPOLLINI 27 2:51'02
51 112 BALDUCCI Michela
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 22 2:51'02
52 213 CAVALLI Marta
ITA
VALCAR PBM 19 2:51'02
53 191 VILLUMSEN Linda
NZL
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 32 2:51'02
54 217 ZANETTIN Chiara
ITA
VALCAR PBM 20 2:51'06
55 134 REIS Daniela
POR
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 24 2:51'09
56 32 BERTIZZOLO Sofia
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 20 2:51'09
57 95 JASINSKA Malgorzata
POL
CYLANCE PRO CYCLING 33 2:51'09
58 233 KITCHEN Lauren
AUS
WM3 PRO CYCLING TEAM 27 2:51'09
59 22 NESTI Nicole
ITA
AROMITALIA VAIANO 20 2:51'09
60 185 SOEK Julia
NED
TEAM SUNWEB 27 2:51'09
61 45 RAGUSA Katia
ITA
BEPINK COGEAS 20 2:51'15
62 55 PINTAR Urša
SLO
BTC CITY LJUBLJANA 32 2:51'15
63 87 VYSOTSKA Yevgeniya
UKR
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 42 2:51'19
64 176 GASPARINI Alice
ITA
SERVETTO GIUSTA 20 2:51'19
65 12 BASTIANELLI Marta
ITA
ALE CIPOLLINI 30 2:51'19
66 33 FIDANZA Arianna
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 22 2:51'19
67 7 BRAMMEIER Nikki
GBR
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 31 2:51'19
68 5 BLAAK Chantal
NED
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 28 2:51'19
69 145 RIABCHENKO Tetiana
UKR
LENSWORLD - KUOTA 28 2:51'19
70 202 COVRIG Ana Maria
ROU
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 23 2:51'19
71 147 HANNES Kaat
BEL
LENSWORLD - KUOTA 26 2:51'19
72 206 PAVIN Michela
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 23 2:51'19
73 41 ZABELINSKAYA Olga
RUS
BEPINK COGEAS 37 2:51'19
74 171 POTOKINA Anna
RUS
SERVETTO GIUSTA 30 2:51'19
75 37 SAIFUTDINOVA Natalya
KAZ
ASTANA WOMEN'S TEAM 28 2:51'26
76 27 DALTON Heidi
RSA
AROMITALIA VAIANO 22 2:51'26
77 174 CHRISTOFOROU Antri
CYP
SERVETTO GIUSTA 25 2:51'26
78 85 SALTON Basei Marzia
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 20 2:51'26
79 175 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
COL
SERVETTO GIUSTA 27 2:51'26
80 162 CEOLONI Anna
ITA
S.C. MICHELA FANINI 26 2:51'26
81 161 BALDUCCI Francesca
ITA
S.C. MICHELA FANINI 21 2:51'26
82 135 COBB Alice
GBR
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 22 2:51'26
83 111 SHAPIRA Omer
ISR
GIUSFREDI BIANCHI 23 2:51'26
84 44 JACKSON Alison
CAN
BEPINK COGEAS 29 2:51'26
85 113 CANVELLI Vania
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 20 2:51'26
86 216 CRETTI Claudia
ITA
VALCAR PBM 21 2:51'26
87 214 POLLICINI Silvia
ITA
VALCAR PBM 19 2:51'26
88 26 LAIZANE Lija
LAT
AROMITALIA VAIANO 24 2:51'26
89 211 MUCCIOLI Dalia
ITA
VALCAR PBM 24 2:51'26
90 141 GUDERZO Tatiana
ITA
LENSWORLD - KUOTA 33 2:51'26
91 215 ARZUFFI Allegra
ITA
VALCAR PBM 19 2:51'26
92 75 KOPPENBURG Clara
GER
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 22 2:51'26
93 101 BIANNIC Aude
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 26 2:51'31
94 102 BRAVARD Charlotte
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 25 2:51'31
95 197 MALLING SIGGAARD Christina
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 23 2:51'31
96 121 AALERUD Katrine
NOR
HITEC PRODUCTS 23 2:51'38
97 126 BECKER Charlotte
GER
HITEC PRODUCTS 34 2:51'42
98 164 KONONENKO Valeriya
UKR
S.C. MICHELA FANINI 27 2:51'42
99 163 GARCIA OCASIO Iraida
CUB
S.C. MICHELA FANINI 28 2:51'42
100 46 ANOSHINA Ekaterina
RUS
BEPINK COGEAS 26 2:51'46
101 177 SOKOVNINA Natalya
KAZ
SERVETTO GIUSTA 27 2:51'46
102 227 LETH Julie
DEN
WIGGLE HIGH5 25 2:51'53
103 195 MØLLEBRO PEDERSEN Camilla
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 33 2:51'53
104 224 CORDON RAGOT Audrey
FRA
WIGGLE HIGH5 28 2:51'53
105 64 GUARISCHI Barbara
ITA
CANYON SRAM RACING 27 2:51'53
106 3 DIDERIKSEN Amalie
DEN
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 21 2:51'53
107 114 CAUZ Francesca
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 25 2:51'53
108 83 DE IULIIS Manuela
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 26 2:51'53
109 184 SLIK Rozanne
NED
TEAM SUNWEB 26 2:51'53
110 62 BARNES Hannah
GBR
CANYON SRAM RACING 24 2:51'53
111 115 BORTOLOTTI Simona
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 23 2:51'53
112 154 WILLIAMS Georgia
NZL
ORICA SCOTT 24 2:51'53
113 155 ROY Sarah
AUS
ORICA SCOTT 31 2:51'53
114 43 VALSECCHI Silvia
ITA
BEPINK COGEAS 35 2:51'53
115 105 KNETEMANN Roxane
NED
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 30 2:51'53
116 53 STRICKER Anna Zita Maria
ITA
BTC CITY LJUBLJANA 23 2:51'53
117 157 CROOKS Jenelle
AUS
ORICA SCOTT 23 2:51'53
118 125 THORSEN Thea
NOR
HITEC PRODUCTS 25 2:51'53
119 144 CUCINOTTA Annalisa
ITA
LENSWORLD - KUOTA 31 2:51'53
120 6 DEIGNAN Elizabeth
GBR
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 29 2:51'53
121 127 HOEKSMA Ilona
NED
HITEC PRODUCTS 26 2:52'01
122 207 ROSSATO Beatrice
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 21 2:52'06
123 74 HANSELMANN Nicole
SUI
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 26 2:52'06
124 236 TENNIGLO Moniek
NED
WM3 PRO CYCLING TEAM 29 2:52'06
125 86 STRIZZI Isabella
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 20 2:52'06
126 76 KLEIN Lisa
GER
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 21 2:52'25
127 92 TAGLIAFERRO Marta
ITA
CYLANCE PRO CYCLING 28 2:52'36
128 91 RATTO Rossella
ITA
CYLANCE PRO CYCLING 24 2:52'36
129 172 DOBRYNINA Kseniia
RUS
SERVETTO GIUSTA 23 2:52'36
130 237 MARKUS Riejanne
NED
WM3 PRO CYCLING TEAM 23 2:52'36
131 25 BULLERI Alessia
ITA
AROMITALIA VAIANO 24 2:52'36
132 23 MARTINI Alessia
ITA
AROMITALIA VAIANO 25 2:52'36
133 225 EDMONDSON Annette
AUS
WIGGLE HIGH5 26 2:52'36
134 235 SCANDOLARA Valentina
ITA
WM3 PRO CYCLING TEAM 27 2:52'36
135 165 KIRÁLY Mónika
HUN
S.C. MICHELA FANINI 34 2:52'43
136 136 RIJKES Sarah
AUT
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 26 2:52'59
137 156 MANLY Alexandra
AUS
ORICA SCOTT 21 2:53'04
138 117 FRAIEGARI Giorgia
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 22 2:53'05
139 15 TREVISI Anna
ITA
ALE CIPOLLINI 25 2:53'20
140 232 PLICHTA Anna
POL
WM3 PRO CYCLING TEAM 25 2:53'20
141 194 NORMAN HANSEN Louise
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 22 2:53'59
142 192 KOSTER Claudia
NED
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 25 2:53'59
143 193 MATHIESEN Pernille
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 20 2:53'59
144 94 DOEBEL-HICKOK Krista
USA
CYLANCE PRO CYCLING 28 2:56'42
145 81 CIPRIANI Carmela
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 21 2:56'56
146 84 MAGNETTO ALLIETTA Daniela
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 21 2:56'56
147 173 FERNANDES SILVA Clemilda
BRA
SERVETTO GIUSTA 38 2:56'56
148 137 VANDENBROUCKE Saartje
BEL
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 21 2:56'56
149 146 SPOOR Winanda
NED
LENSWORLD - KUOTA 26 2:56'56
150 201 BARTELLONI Beatrice
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 24 2:56'56
151 203 LEONARDI Elena
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 22 3:04'38
152 57 LECHNER Corinna
GER
BTC CITY LJUBLJANA 23 3:04'38
153 204 MARIOTTO Sara
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 20 3:04'38
154 131 VAN VELZEN Bryony
NED
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 21 3:04'38
155 133 RIVAT Amelie
FRA
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 28 3:04'38
156 82 CAPOBIANCHI Giorgia
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 20 3:12'02
157 167 REATI Vittoria
ITA
S.C. MICHELA FANINI 21 3:12'02
158 166 PICCA Valentina
ITA
S.C. MICHELA FANINI 29 3:12'02
159 24 FRANCHI Elena
ITA
AROMITALIA VAIANO 21 3:12'02
160 116 PERINI Chiara
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 20 3:12'02
66 THORVILSON Leah
USA
CANYON SRAM RACING 38 DNF
123 BJØRNSRUD Miriam
NOR
HITEC PRODUCTS 25 DNF
Gen
1 2 VAN DER BREGGEN Anna
NED
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 27 11:53'11 6
2 221 LONGO BORGHINI Elisa
ITA
WIGGLE HIGH5 26 11:54'14
3 151 VAN VLEUTEN Annemiek
NED
ORICA SCOTT 35 11:54'50
4 1 GUARNIER Megan
USA
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 32 11:56'22
5 152 SPRATT Amanda
AUS
ORICA SCOTT 30 11:56'43
6 231 NIEWIADOMA Katarzyna
POL
WM3 PRO CYCLING TEAM 23 11:57'13
7 4 CANUEL Karol-Ann
CAN
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 29 11:57'33
8 104 GILLOW Shara
AUS
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 30 11:58'04
9 35 SIERRA Arlenis
CUB
ASTANA WOMEN'S TEAM 25 11:58'08
10 223 LICHTENBERG Claudia
GER
WIGGLE HIGH5 32 11:58'13
11 181 BRAND Lucinda
NED
TEAM SUNWEB 28 11:58'20
12 186 STULTIENS Sabrina
NED
TEAM SUNWEB 24 11:59'03
13 182 MACKAIJ Floortje
NED
TEAM SUNWEB 22 11:59'24
14 13 ENSING Janneke
NED
ALE CIPOLLINI 31 11:59'28
15 77 POHL Stephanie
GER
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 30 11:59'39
16 52 NILSSON Hanna
SWE
BTC CITY LJUBLJANA 25 11:59'42
17 14 KASPER Romy
GER
ALE CIPOLLINI 29 12:00'11
18 183 RIVERA Coryn
USA
TEAM SUNWEB 25 12:00'38
19 17 SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ESP
ALE CIPOLLINI 27 12:00'53
20 73 LUDWIG Cecilie Uttrup
DEN
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 22 12:01'07
21 121 AALERUD Katrine
NOR
HITEC PRODUCTS 23 12:01'07
22 62 BARNES Hannah
GBR
CANYON SRAM RACING 24 12:01'12
23 34 PAVLUKHINA Olena
AZE
ASTANA WOMEN'S TEAM 28 12:01'26
24 191 VILLUMSEN Linda
NZL
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 32 12:01'45
25 6 DEIGNAN Elizabeth
GBR
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 29 12:02'10
26 42 NOSKOVÁ Nikola
CZE
BEPINK COGEAS 20 12:02'11
27 63 CECCHINI Elena
ITA
CANYON SRAM RACING 25 12:02'14
28 31 BEGGIN Sofia
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 20 12:02'17
29 97 KING Danielle
GBR
CYLANCE PRO CYCLING 27 12:02'21
30 55 PINTAR Urša
SLO
BTC CITY LJUBLJANA 32 12:02'24
31 106 YONAMINE Eri
JPN
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 26 12:02'29
32 87 VYSOTSKA Yevgeniya
UKR
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 42 12:02'43
33 54 BATAGELJ Polona
SLO
BTC CITY LJUBLJANA 28 12:02'46
34 222 BRONZINI Giorgia
ITA
WIGGLE HIGH5 34 12:02'52
35 41 ZABELINSKAYA Olga
RUS
BEPINK COGEAS 37 12:02'58
36 32 BERTIZZOLO Sofia
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 20 12:03'08
37 36 VIECELI Lara
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 24 12:03'25
38 51 BUJAK Eugenia
POL
BTC CITY LJUBLJANA 28 12:03'34
39 184 SLIK Rozanne
NED
TEAM SUNWEB 26 12:03'39
40 16 PALADIN Soraya
ITA
ALE CIPOLLINI 24 12:03'43
41 65 RYAN Alexis
USA
CANYON SRAM RACING 23 12:03'45
42 236 TENNIGLO Moniek
NED
WM3 PRO CYCLING TEAM 29 12:03'52
43 95 JASINSKA Malgorzata
POL
CYLANCE PRO CYCLING 33 12:03'55
44 134 REIS Daniela
POR
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 24 12:04'00
45 145 RIABCHENKO Tetiana
UKR
LENSWORLD - KUOTA 28 12:04'01
46 224 CORDON RAGOT Audrey
FRA
WIGGLE HIGH5 28 12:04'23
47 21 LELEIVYTE Rasa
LTU
AROMITALIA VAIANO 29 12:04'36
48 234 KOSTER Anouska
NED
WM3 PRO CYCLING TEAM 24 12:05'00
49 107 DUVAL Eugénie
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 24 12:05'08
50 47 SANGUINETI Ilaria
ITA
BEPINK COGEAS 23 12:05'13
51 5 BLAAK Chantal
NED
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 28 12:05'20
52 202 COVRIG Ana Maria
ROU
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 23 12:05'23
53 142 ARZUFFI Alice Maria
ITA
LENSWORLD - KUOTA 23 12:05'29
54 212 PERSICO Silvia
ITA
VALCAR PBM 20 12:05'36
55 91 RATTO Rossella
ITA
CYLANCE PRO CYCLING 24 12:05'36
56 143 CONFALONIERI Maria Giulia
ITA
LENSWORLD - KUOTA 24 12:05'43
57 226 D'HOORE Jolien
BEL
WIGGLE HIGH5 27 12:05'50
58 126 BECKER Charlotte
GER
HITEC PRODUCTS 34 12:06'08
59 157 CROOKS Jenelle
AUS
ORICA SCOTT 23 12:06'19
60 162 CEOLONI Anna
ITA
S.C. MICHELA FANINI 26 12:06'54
61 75 KOPPENBURG Clara
GER
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 22 12:07'12
62 3 DIDERIKSEN Amalie
DEN
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 21 12:07'13
63 105 KNETEMANN Roxane
NED
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 30 12:07'14
64 174 CHRISTOFOROU Antri
CYP
SERVETTO GIUSTA 25 12:07'22
65 196 PENTON Sara
SWE
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 29 12:07'24
66 37 SAIFUTDINOVA Natalya
KAZ
ASTANA WOMEN'S TEAM 28 12:07'31
67 141 GUDERZO Tatiana
ITA
LENSWORLD - KUOTA 33 12:07'33
68 76 KLEIN Lisa
GER
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 21 12:07'35
69 232 PLICHTA Anna
POL
WM3 PRO CYCLING TEAM 25 12:07'42
70 44 JACKSON Alison
CAN
BEPINK COGEAS 29 12:07'44
71 53 STRICKER Anna Zita Maria
ITA
BTC CITY LJUBLJANA 23 12:07'54
72 175 SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
COL
SERVETTO GIUSTA 27 12:07'58
73 15 TREVISI Anna
ITA
ALE CIPOLLINI 25 12:08'03
74 171 POTOKINA Anna
RUS
SERVETTO GIUSTA 30 12:08'08
75 94 DOEBEL-HICKOK Krista
USA
CYLANCE PRO CYCLING 28 12:08'11
76 217 ZANETTIN Chiara
ITA
VALCAR PBM 20 12:08'15
77 43 VALSECCHI Silvia
ITA
BEPINK COGEAS 35 12:08'19
78 233 KITCHEN Lauren
AUS
WM3 PRO CYCLING TEAM 27 12:08'25
79 45 RAGUSA Katia
ITA
BEPINK COGEAS 20 12:08'31
80 115 BORTOLOTTI Simona
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 23 12:08'45
81 195 MØLLEBRO PEDERSEN Camilla
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 33 12:09'12
82 214 POLLICINI Silvia
ITA
VALCAR PBM 19 12:09'24
83 111 SHAPIRA Omer
ISR
GIUSFREDI BIANCHI 23 12:09'53
84 71 LEPISTÖ Lotta Pauliina
FIN
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 28 12:10'19
85 156 MANLY Alexandra
AUS
ORICA SCOTT 21 12:10'24
86 165 KIRÁLY Mónika
HUN
S.C. MICHELA FANINI 34 12:10'25
87 112 BALDUCCI Michela
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 22 12:10'30
88 211 MUCCIOLI Dalia
ITA
VALCAR PBM 24 12:10'37
89 22 NESTI Nicole
ITA
AROMITALIA VAIANO 20 12:10'52
90 207 ROSSATO Beatrice
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 21 12:10'53
91 205 QUAGLIOTTO Nadia
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 20 12:10'54
92 124 MOBERG Emilie
NOR
HITEC PRODUCTS 26 12:11'44
93 11 HOSKING Chloe
AUS
ALE CIPOLLINI 27 12:11'58
94 7 BRAMMEIER Nikki
GBR
BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM 31 12:12'30
95 154 WILLIAMS Georgia
NZL
ORICA SCOTT 24 12:12'32
96 227 LETH Julie
DEN
WIGGLE HIGH5 25 12:12'37
97 25 BULLERI Alessia
ITA
AROMITALIA VAIANO 24 12:12'50
98 96 GUTIERREZ RUIZ Sheyla
ESP
CYLANCE PRO CYCLING 23 12:12'56
99 147 HANNES Kaat
BEL
LENSWORLD - KUOTA 26 12:13'10
100 102 BRAVARD Charlotte
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 25 12:13'10
101 114 CAUZ Francesca
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 25 12:13'19
102 64 GUARISCHI Barbara
ITA
CANYON SRAM RACING 27 12:13'23
103 101 BIANNIC Aude
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 26 12:13'27
104 235 SCANDOLARA Valentina
ITA
WM3 PRO CYCLING TEAM 27 12:13'29
105 225 EDMONDSON Annette
AUS
WIGGLE HIGH5 26 12:13'32
106 93 WILD Kirsten
NED
CYLANCE PRO CYCLING 35 12:13'58
107 12 BASTIANELLI Marta
ITA
ALE CIPOLLINI 30 12:14'03
108 237 MARKUS Riejanne
NED
WM3 PRO CYCLING TEAM 23 12:14'13
109 176 GASPARINI Alice
ITA
SERVETTO GIUSTA 20 12:14'19
110 163 GARCIA OCASIO Iraida
CUB
S.C. MICHELA FANINI 28 12:14'24
111 81 CIPRIANI Carmela
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 21 12:14'24
112 185 SOEK Julia
NED
TEAM SUNWEB 27 12:14'34
113 33 FIDANZA Arianna
ITA
ASTANA WOMEN'S TEAM 22 12:14'34
114 177 SOKOVNINA Natalya
KAZ
SERVETTO GIUSTA 27 12:14'40
115 173 FERNANDES SILVA Clemilda
BRA
SERVETTO GIUSTA 38 12:14'45
116 155 ROY Sarah
AUS
ORICA SCOTT 31 12:15'02
117 103 FOURNIER Roxane
FRA
FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE 26 12:15'17
118 83 DE IULIIS Manuela
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 26 12:15'47
119 122 FRAPPORTI Simona
ITA
HITEC PRODUCTS 29 12:15'55
120 215 ARZUFFI Allegra
ITA
VALCAR PBM 19 12:16'12
121 125 THORSEN Thea
NOR
HITEC PRODUCTS 25 12:16'53
122 136 RIJKES Sarah
AUT
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 26 12:17'43
123 26 LAIZANE Lija
LAT
AROMITALIA VAIANO 24 12:17'47
124 56 ERIĆ Jelena
SRB
BTC CITY LJUBLJANA 21 12:17'58
125 74 HANSELMANN Nicole
SUI
CERVELO - BIGLA PRO CYCLING TEAM 26 12:18'18
126 144 CUCINOTTA Annalisa
ITA
LENSWORLD - KUOTA 31 12:18'32
127 133 RIVAT Amelie
FRA
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 28 12:18'33
128 172 DOBRYNINA Kseniia
RUS
SERVETTO GIUSTA 23 12:18'49
129 113 CANVELLI Vania
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 20 12:18'54
130 213 CAVALLI Marta
ITA
VALCAR PBM 19 12:19'14
131 161 BALDUCCI Francesca
ITA
S.C. MICHELA FANINI 21 12:19'26
132 135 COBB Alice
GBR
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 22 12:20'41
133 27 DALTON Heidi
RSA
AROMITALIA VAIANO 22 12:21'05
134 127 HOEKSMA Ilona
NED
HITEC PRODUCTS 26 12:21'07
135 197 MALLING SIGGAARD Christina
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 23 12:22'18
136 206 PAVIN Michela
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 23 12:23'13
137 85 SALTON Basei Marzia
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 20 12:23'32
138 193 MATHIESEN Pernille
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 20 12:25'24
139 23 MARTINI Alessia
ITA
AROMITALIA VAIANO 25 12:25'38
140 117 FRAIEGARI Giorgia
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 22 12:25'49
141 192 KOSTER Claudia
NED
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 25 12:26'30
142 194 NORMAN HANSEN Louise
DEN
TEAM VELOCONCEPT WOMEN 22 12:26'49
143 86 STRIZZI Isabella
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 20 12:27'20
144 216 CRETTI Claudia
ITA
VALCAR PBM 21 12:27'34
145 84 MAGNETTO ALLIETTA Daniela
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 21 12:28'59
146 57 LECHNER Corinna
GER
BTC CITY LJUBLJANA 23 12:29'34
147 201 BARTELLONI Beatrice
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 24 12:31'10
148 146 SPOOR Winanda
NED
LENSWORLD - KUOTA 26 12:32'10
149 137 VANDENBROUCKE Saartje
BEL
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 21 12:32'55
150 92 TAGLIAFERRO Marta
ITA
CYLANCE PRO CYCLING 28 12:35'56
151 204 MARIOTTO Sara
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 20 12:37'41
152 131 VAN VELZEN Bryony
NED
LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 21 12:38'41
153 164 KONONENKO Valeriya
UKR
S.C. MICHELA FANINI 27 12:41'13
154 203 LEONARDI Elena
ITA
TOP GIRLS FASSA BORTOLO 22 12:41'21
155 24 FRANCHI Elena
ITA
AROMITALIA VAIANO 21 12:46'45
156 116 PERINI Chiara
ITA
GIUSFREDI BIANCHI 20 12:48'49
157 46 ANOSHINA Ekaterina
RUS
BEPINK COGEAS 26 12:52'08
158 82 CAPOBIANCHI Giorgia
ITA
CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI 20 13:04'04
159 166 PICCA Valentina
ITA
S.C. MICHELA FANINI 29 13:13'24
160 167 REATI Vittoria
ITA
S.C. MICHELA FANINI 21 13:17'16
Close