1 26 TEUNS Dylan
BEL
BMC RACING TEAM 25 3:51:41 50
2 76 SAGAN Peter
SVK
BORA - HANSGROHE 27 3:51:41 20
3 73 MAJKA Rafal
POL
BORA - HANSGROHE 28 3:51:41 8
4 85 KELDERMAN Wilco
NED
TEAM SUNWEB 26 3:51:41
5 115 SLAGTER Tom-Jelte
NED
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 28 3:51:46
6 153 EIKING Odd Christian
NOR
FDJ 23 3:51:48
7 136 POZZOVIVO Domenico
ITA
AG2R LA MONDIALE 35 3:51:49
8 31 YATES Adam
GBR
ORICA - SCOTT 25 3:51:50
9 55 POELS Wout
NED
TEAM SKY 30 3:51:53
10 86 OOMEN Sam
NED
TEAM SUNWEB 22 3:51:55
11 173 HAAS Nathan
AUS
TEAM DIMENSION DATA 28 3:51:56
12 124 NIBALI Vincenzo
ITA
BAHRAIN - MERIDA 33 3:51:56
13 46 IZAGUIRRE Gorka
ESP
MOVISTAR TEAM 30 3:51:56
14 143 FARIA DA COSTA Rui Alberto
POR
UAE TEAM EMIRATES 31 3:51:59
15 3 DE CLERCQ Bart
BEL
LOTTO SOUDAL 31 3:52:01
16 142 CONTI Valerio
ITA
UAE TEAM EMIRATES 24 3:52:04
17 14 JUNGELS Bob
LUX
QUICK - STEP FLOORS 25 3:52:04
18 97 ZAKARIN Ilnur
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 3:52:04
19 13 DE PLUS Laurens
BEL
QUICK - STEP FLOORS 22 3:52:04
20 44 OLIVEIRA Nelson
POR
MOVISTAR TEAM 28 3:52:19
21 4 MARCZYNSKI Tomasz
POL
LOTTO SOUDAL 33 3:52:22
22 106 OLIVIER Daan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 3:52:27
23 203 HIRT Jan
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 26 3:52:31
24 56 ROSA Diego
ITA
TEAM SKY 28 3:52:31
25 163 SANCHEZ Luis León
ESP
ASTANA PRO TEAM 34 3:52:53
26 215 RUTKIEWICZ Marek
POL
WIBATECH 7R FUJI 36 3:52:58
27 194 ROVNY Ivan
RUS
GAZPROM - RUSVELO 30 3:53:02
28 35 HAIG Jack
AUS
ORICA - SCOTT 24 3:53:15
29 127 VISCONTI Giovanni
ITA
BAHRAIN - MERIDA 34 3:53:39
30 174 O'CONNOR Ben
AUS
TEAM DIMENSION DATA 22 3:54:00
31 96 ŠPILAK Simon
SLO
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 3:54:03
32 43 QUINTANA Dayer
COL
MOVISTAR TEAM 25 3:54:09
33 92 KOCHETKOV Pavel
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 3:54:09
34 17 VAKOČ Petr
CZE
QUICK - STEP FLOORS 25 3:54:09
35 131 BIDARD François
FRA
AG2R LA MONDIALE 25 3:54:09
36 41 ANACONA Winner Andrew
COL
MOVISTAR TEAM 29 3:54:09
37 15 SCHACHMANN Maximilian
GER
QUICK - STEP FLOORS 23 3:54:09
38 27 VAN GARDEREN Tejay
USA
BMC RACING TEAM 29 3:54:19
39 94 MAMYKIN Matvey
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 23 3:54:22
40 1 ARMEE Sander
BEL
LOTTO SOUDAL 32 3:54:22
41 75 MÜHLBERGER Gregor
AUT
BORA - HANSGROHE 23 3:54:38
42 25 SANCHEZ GONZALEZ Samuel
ESP
BMC RACING TEAM 39 3:54:40
43 21 DENNIS Rohan
AUS
BMC RACING TEAM 27 3:54:40
44 217 PIASKOWY Emanuel
POL
TEAM HUROM 26 3:55:26
45 22 GERTS Floris
NED
BMC RACING TEAM 25 3:55:26
46 107 TOLHOEK Antwan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 23 3:55:26
47 154 MAISON Jérémy
FRA
FDJ 24 3:55:26
48 183 LOZANO RIBA David
ESP
TEAM NOVO NORDISK 29 3:55:29
49 184 MEGIAS LEAL Javier
ESP
TEAM NOVO NORDISK 34 3:55:29
50 47 ROJAS Jose
ESP
MOVISTAR TEAM 32 3:55:39
51 147 NIEMIEC Przemyslaw
POL
UAE TEAM EMIRATES 37 3:55:39
52 102 BOUWMAN Koen
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 24 3:55:53
53 36 PLAZA Ruben
ESP
ORICA - SCOTT 37 3:55:53
54 34 POWER Rob
AUS
ORICA - SCOTT 22 3:56:31
55 112 VILLELLA Davide
ITA
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 3:57:07
56 212 CIESLIK Pawel
POL
ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 31 3:57:11
57 192 LAGUTIN Sergey
RUS
GAZPROM - RUSVELO 36 3:57:20
58 65 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
ESP
TREK - SEGAFREDO 36 3:57:20
59 171 BERHANE Natnael
ERI
TEAM DIMENSION DATA 26 3:57:20
60 202 SCHLEGEL Michal
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 22 3:57:25
61 146 MOHORIC Matej
SLO
UAE TEAM EMIRATES 23 3:57:30
62 6 VALLS FERRI Rafael
ESP
LOTTO SOUDAL 30 3:57:38
63 132 DUPONT Hubert
FRA
AG2R LA MONDIALE 37 3:57:58
64 83 HAGA Chad
USA
TEAM SUNWEB 29 3:58:03
65 191 BRUTT Pavel
RUS
GAZPROM - RUSVELO 35 4:00:18
66 7 WALLAYS Jelle
BEL
LOTTO SOUDAL 28 4:00:18
67 52 PUCCIO Salvatore
ITA
TEAM SKY 28 4:00:18
68 101 BATTAGLIN Enrico
ITA
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 4:00:18
69 177 DOUGALL Nicolas
RSA
TEAM DIMENSION DATA 25 4:00:18
70 126 PELLIZOTTI Franco
ITA
BAHRAIN - MERIDA 39 4:01:51
71 135 MONTAGUTI Matteo
ITA
AG2R LA MONDIALE 33 4:01:51
72 53 GOLAS Michal
POL
TEAM SKY 33 4:01:51
73 33 MEZGEC Luka
SLO
ORICA - SCOTT 29 4:01:51
74 161 BRESCHEL Matti
DEN
ASTANA PRO TEAM 33 4:01:51
75 72 BENEDETTI Cesare
ITA
BORA - HANSGROHE 30 4:01:51
76 62 BERNARD Julien
FRA
TREK - SEGAFREDO 25 4:01:51
77 125 NOVAK Domen
SLO
BAHRAIN - MERIDA 22 4:01:51
78 175 REGUIGUI Youcef
ALG
TEAM DIMENSION DATA 27 4:01:51
79 42 SUTHERLAND Rory
AUS
MOVISTAR TEAM 35 4:01:51
80 114 SKUJINS Toms
LAT
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 4:01:51
81 24 OSS Daniel
ITA
BMC RACING TEAM 30 4:02:37
82 95 BELKOV Maxim
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 32 4:02:37
83 74 KONRAD Patrick
AUT
BORA - HANSGROHE 26 4:02:52
84 91 GONÇALVES José
POR
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 4:04:54
85 67 VAN POPPEL Boy
NED
TREK - SEGAFREDO 29 4:05:06
86 84 KÄMNA Lennard
GER
TEAM SUNWEB 21 4:05:21
87 12 CAVAGNA Rémi
FRA
QUICK - STEP FLOORS 22 4:05:21
88 61 BEPPU Fumiyuki
JPN
TREK - SEGAFREDO 34 4:05:21
89 66 DANIEL Gregory
USA
TREK - SEGAFREDO 23 4:05:21
90 5 MONFORT Maxime
BEL
LOTTO SOUDAL 34 4:05:21
91 105 LINDEMAN Bert-Jan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 4:05:38
92 45 DOWSETT Alex
GBR
MOVISTAR TEAM 29 4:05:38
93 116 VAN ASBROECK Tom
BEL
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 27 4:05:38
94 2 DEBUSSCHERE Jens
BEL
LOTTO SOUDAL 28 4:05:38
95 216 STACHOWIAK Adam
POL
VOSTER UNIWHEELS TEAM 28 4:05:38
96 176 SBARAGLI Kristian
ITA
TEAM DIMENSION DATA 27 4:05:38
97 93 LOSADA ALGUACIL Alberto
ESP
TEAM KATUSHA ALPECIN 35 4:05:45
98 81 DE BACKER Bert
BEL
TEAM SUNWEB 33 4:05:45
99 104 KEIZER Martijn
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 29 4:05:45
100 133 DENZ Nico
GER
AG2R LA MONDIALE 23 4:05:45
101 57 WISNIOWSKI Lukasz
POL
TEAM SKY 26 4:05:45
102 193 PORSEV Alexander
RUS
GAZPROM - RUSVELO 31 4:05:45
103 206 PATERSKI Maciej
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 31 4:05:45
104 162 GATTO Oscar
ITA
ASTANA PRO TEAM 32 4:05:45
105 164 FOMINYKH Daniil
KAZ
ASTANA PRO TEAM 26 4:05:45
106 214 GRADEK Kamil
POL
ONE PRO CYCLING 27 4:05:45
107 113 KOREN Kristijan
SLO
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 31 4:05:45
108 141 AIT EL ABDIA Anass
MAR
UAE TEAM EMIRATES 24 4:05:45
109 186 PLANET Charles
FRA
TEAM NOVO NORDISK 24 4:05:45
110 207 TRATNIK Jan
SLO
CCC SPRANDI POLKOWICE 27 4:05:45
111 111 DOMBROWSKI Joseph
USA
26 4:05:54
112 157 REICHENBACH Sébastien
SUI
FDJ 28 4:05:54
113 204 KUREK Adrian
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 29 4:05:54
114 205 SISR FrantišEk
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 24 4:05:54
115 16 TERPSTRA Niki
NED
QUICK - STEP FLOORS 33 4:05:54
116 196 SHALUNOV Evgeny
RUS
GAZPROM - RUSVELO 25 4:05:54
117 121 BOARO Manuele
ITA
BAHRAIN - MERIDA 30 4:06:03
118 144 FERRARI Roberto
ITA
UAE TEAM EMIRATES 34 4:06:50
119 122 BONIFAZIO Niccolo'
ITA
BAHRAIN - MERIDA 24 4:06:50
120 155 MANZIN Lorrenzo
FRA
FDJ 23 4:06:50
121 134 ENGER Sondre
NOR
AG2R LA MONDIALE 24 4:07:04
122 82 FRÖHLINGER Johannes
GER
TEAM SUNWEB 32 4:07:57
123 166 MOSER Moreno
ITA
ASTANA PRO TEAM 27 4:07:57
124 32 EWAN Caleb
AUS
ORICA - SCOTT 23 4:07:57
125 54 VAN POPPEL Danny
NED
TEAM SKY 24 4:07:57
126 123 NIBALI Antonio
ITA
BAHRAIN - MERIDA 25 4:08:04
127 172 FARRAR Tyler
USA
TEAM DIMENSION DATA 33 4:08:12
128 145 MODOLO Sacha
ITA
UAE TEAM EMIRATES 30 4:09:36
129 103 DE TIER Floris
BEL
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 4:15:32
130 181 WILLIAMS Christopher
AUS
TEAM NOVO NORDISK 36 4:15:32
131 185 PERON Andrea
ITA
TEAM NOVO NORDISK 29 4:15:36
132 182 HENTTALA Joonas
FIN
TEAM NOVO NORDISK 26 4:15:36
133 151 FOURNIER Marc
FRA
FDJ 23 4:15:36
134 71 BASKA Erik
SVK
BORA - HANSGROHE 23 4:15:36
135 213 FRANCZAK Pawel
POL
TEAM HUROM 26 4:15:36
136 165 MINALI Riccardo
ITA
ASTANA PRO TEAM 22 4:15:36
137 51 BOSWELL Ian
USA
TEAM SKY 26 4:15:36
138 63 COLEDAN Marco
ITA
TREK - SEGAFREDO 29 4:15:36
139 87 WALSCHEID Maximilian Richard
GER
TEAM SUNWEB 24 4:15:36
140 187 VERSCHOOR Martijn
NED
TEAM NOVO NORDISK 32 4:15:36
141 211 BERNAS Pawel
POL
DOMIN SPORT 27 4:15:36
142 197 TCATEVICH Aleksei
RUS
GAZPROM - RUSVELO 28 4:15:36
143 167 TLEUBAYEV Ruslan
KAZ
ASTANA PRO TEAM 30 4:15:36
144 77 SARAMOTINS Aleksejs
LAT
BORA - HANSGROHE 35 4:15:36
145 201 BANASZEK Alan
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 20 4:15:36
146 137 RIBLON Christophe
FRA
AG2R LA MONDIALE 36 4:15:36
147 195 MAIKIN Roman
RUS
GAZPROM - RUSVELO 27 4:15:45
148 156 REZA Kevin
FRA
FDJ 29 4:16:28
149 11 MARTINELLI Davide
ITA
QUICK - STEP FLOORS 24 4:18:39
150 152 HOELGAARD Daniel
NOR
FDJ 24 4:18:39
37 BEWLEY Sam
NZL
ORICA - SCOTT 30 DNS
23 HERMANS Ben
BEL
BMC RACING TEAM 31 DNF
Gen
1 76 SAGAN Peter
SVK
BORA - HANSGROHE 27 10:03:02 8
2 26 TEUNS Dylan
BEL
BMC RACING TEAM 25 10:03:08
3 73 MAJKA Rafal
POL
BORA - HANSGROHE 28 10:03:14
4 85 KELDERMAN Wilco
NED
TEAM SUNWEB 26 10:03:18
5 115 SLAGTER Tom-Jelte
NED
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 28 10:03:23
6 153 EIKING Odd Christian
NOR
FDJ 23 10:03:25
7 136 POZZOVIVO Domenico
ITA
AG2R LA MONDIALE 35 10:03:26
8 55 POELS Wout
NED
TEAM SKY 30 10:03:27
9 31 YATES Adam
GBR
ORICA - SCOTT 25 10:03:27
10 173 HAAS Nathan
AUS
TEAM DIMENSION DATA 28 10:03:32
11 86 OOMEN Sam
NED
TEAM SUNWEB 22 10:03:32
12 143 FARIA DA COSTA Rui Alberto
POR
UAE TEAM EMIRATES 31 10:03:32
13 124 NIBALI Vincenzo
ITA
BAHRAIN - MERIDA 33 10:03:33
14 46 IZAGUIRRE Gorka
ESP
MOVISTAR TEAM 30 10:03:33
15 3 DE CLERCQ Bart
BEL
LOTTO SOUDAL 31 10:03:38
16 13 DE PLUS Laurens
BEL
QUICK - STEP FLOORS 22 10:03:41
17 97 ZAKARIN Ilnur
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 10:03:41
18 14 JUNGELS Bob
LUX
QUICK - STEP FLOORS 25 10:03:41
19 142 CONTI Valerio
ITA
UAE TEAM EMIRATES 24 10:03:41
20 44 OLIVEIRA Nelson
POR
MOVISTAR TEAM 28 10:03:56
21 4 MARCZYNSKI Tomasz
POL
LOTTO SOUDAL 33 10:03:59
22 106 OLIVIER Daan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 10:04:04
23 203 HIRT Jan
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 26 10:04:08
24 56 ROSA Diego
ITA
TEAM SKY 28 10:04:08
25 163 SANCHEZ Luis León
ESP
ASTANA PRO TEAM 34 10:04:29
26 215 RUTKIEWICZ Marek
POL
WIBATECH 7R FUJI 36 10:04:35
27 194 ROVNY Ivan
RUS
GAZPROM - RUSVELO 30 10:04:39
28 35 HAIG Jack
AUS
ORICA - SCOTT 24 10:04:52
29 127 VISCONTI Giovanni
ITA
BAHRAIN - MERIDA 34 10:05:16
30 174 O'CONNOR Ben
AUS
TEAM DIMENSION DATA 22 10:05:37
31 96 ŠPILAK Simon
SLO
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 10:05:40
32 43 QUINTANA Dayer
COL
MOVISTAR TEAM 25 10:05:46
33 131 BIDARD François
FRA
AG2R LA MONDIALE 25 10:05:46
34 17 VAKOČ Petr
CZE
QUICK - STEP FLOORS 25 10:05:46
35 41 ANACONA Winner Andrew
COL
MOVISTAR TEAM 29 10:05:46
36 92 KOCHETKOV Pavel
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 31 10:05:46
37 15 SCHACHMANN Maximilian
GER
QUICK - STEP FLOORS 23 10:05:46
38 27 VAN GARDEREN Tejay
USA
BMC RACING TEAM 29 10:05:56
39 1 ARMEE Sander
BEL
LOTTO SOUDAL 32 10:06:12
40 75 MÜHLBERGER Gregor
AUT
BORA - HANSGROHE 23 10:06:15
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
4
Go to the next page
Go to the last page
1 - 40 of 150 items
41 25 SANCHEZ GONZALEZ Samuel
ESP
BMC RACING TEAM 39 10:06:17
42 21 DENNIS Rohan
AUS
BMC RACING TEAM 27 10:06:17
43 22 GERTS Floris
NED
BMC RACING TEAM 25 10:07:03
44 107 TOLHOEK Antwan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 23 10:07:03
45 154 MAISON Jérémy
FRA
FDJ 24 10:07:03
46 217 PIASKOWY Emanuel
POL
TEAM HUROM 26 10:07:03
47 184 MEGIAS LEAL Javier
ESP
TEAM NOVO NORDISK 34 10:07:06
48 47 ROJAS Jose
ESP
MOVISTAR TEAM 32 10:07:16
49 147 NIEMIEC Przemyslaw
POL
UAE TEAM EMIRATES 37 10:07:16
50 102 BOUWMAN Koen
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 24 10:07:30
51 36 PLAZA Ruben
ESP
ORICA - SCOTT 37 10:07:30
52 183 LOZANO RIBA David
ESP
TEAM NOVO NORDISK 29 10:07:36
53 34 POWER Rob
AUS
ORICA - SCOTT 22 10:08:08
54 112 VILLELLA Davide
ITA
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 10:08:44
55 212 CIESLIK Pawel
POL
ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 31 10:08:48
56 192 LAGUTIN Sergey
RUS
GAZPROM - RUSVELO 36 10:08:57
57 65 HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
ESP
TREK - SEGAFREDO 36 10:08:57
58 171 BERHANE Natnael
ERI
TEAM DIMENSION DATA 26 10:08:57
59 202 SCHLEGEL Michal
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 22 10:09:02
60 146 MOHORIC Matej
SLO
UAE TEAM EMIRATES 23 10:09:07
61 6 VALLS FERRI Rafael
ESP
LOTTO SOUDAL 30 10:09:15
62 132 DUPONT Hubert
FRA
AG2R LA MONDIALE 37 10:10:34
63 83 HAGA Chad
USA
TEAM SUNWEB 29 10:11:04
64 52 PUCCIO Salvatore
ITA
TEAM SKY 28 10:11:55
65 191 BRUTT Pavel
RUS
GAZPROM - RUSVELO 35 10:12:08
66 177 DOUGALL Nicolas
RSA
TEAM DIMENSION DATA 25 10:13:19
67 114 SKUJINS Toms
LAT
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 26 10:13:25
68 161 BRESCHEL Matti
DEN
ASTANA PRO TEAM 33 10:13:26
69 7 WALLAYS Jelle
BEL
LOTTO SOUDAL 28 10:13:26
70 135 MONTAGUTI Matteo
ITA
AG2R LA MONDIALE 33 10:13:27
71 175 REGUIGUI Youcef
ALG
TEAM DIMENSION DATA 27 10:13:28
72 53 GOLAS Michal
POL
TEAM SKY 33 10:13:28
73 62 BERNARD Julien
FRA
TREK - SEGAFREDO 25 10:13:28
74 42 SUTHERLAND Rory
AUS
MOVISTAR TEAM 35 10:13:28
75 126 PELLIZOTTI Franco
ITA
BAHRAIN - MERIDA 39 10:13:28
76 125 NOVAK Domen
SLO
BAHRAIN - MERIDA 22 10:14:34
77 33 MEZGEC Luka
SLO
ORICA - SCOTT 29 10:15:05
78 72 BENEDETTI Cesare
ITA
BORA - HANSGROHE 30 10:15:09
79 95 BELKOV Maxim
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 32 10:15:55
80 74 KONRAD Patrick
AUT
BORA - HANSGROHE 26 10:16:14
81 91 GONÇALVES José
POR
TEAM KATUSHA ALPECIN 28 10:16:31
82 101 BATTAGLIN Enrico
ITA
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 10:16:34
83 67 VAN POPPEL Boy
NED
TREK - SEGAFREDO 29 10:16:43
84 12 CAVAGNA Rémi
FRA
QUICK - STEP FLOORS 22 10:16:58
85 5 MONFORT Maxime
BEL
LOTTO SOUDAL 34 10:16:58
86 84 KÄMNA Lennard
GER
TEAM SUNWEB 21 10:16:58
87 61 BEPPU Fumiyuki
JPN
TREK - SEGAFREDO 34 10:16:58
88 216 STACHOWIAK Adam
POL
VOSTER UNIWHEELS TEAM 28 10:17:14
89 116 VAN ASBROECK Tom
BEL
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 27 10:17:15
90 2 DEBUSSCHERE Jens
BEL
LOTTO SOUDAL 28 10:17:15
91 176 SBARAGLI Kristian
ITA
TEAM DIMENSION DATA 27 10:17:15
92 214 GRADEK Kamil
POL
ONE PRO CYCLING 27 10:17:19
93 193 PORSEV Alexander
RUS
GAZPROM - RUSVELO 31 10:17:22
94 81 DE BACKER Bert
BEL
TEAM SUNWEB 33 10:17:22
95 113 KOREN Kristijan
SLO
CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM 31 10:17:22
96 93 LOSADA ALGUACIL Alberto
ESP
TEAM KATUSHA ALPECIN 35 10:17:22
97 57 WISNIOWSKI Lukasz
POL
TEAM SKY 26 10:17:22
98 162 GATTO Oscar
ITA
ASTANA PRO TEAM 32 10:17:22
99 94 MAMYKIN Matvey
RUS
TEAM KATUSHA ALPECIN 23 10:17:28
100 205 SISR FrantišEk
CZE
CCC SPRANDI POLKOWICE 24 10:17:31
101 111 DOMBROWSKI Joseph
USA
26 10:17:31
102 121 BOARO Manuele
ITA
BAHRAIN - MERIDA 30 10:17:40
103 204 KUREK Adrian
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 29 10:17:52
104 157 REICHENBACH Sébastien
SUI
FDJ 28 10:18:01
105 105 LINDEMAN Bert-Jan
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 28 10:18:09
106 164 FOMINYKH Daniil
KAZ
ASTANA PRO TEAM 26 10:18:19
107 122 BONIFAZIO Niccolo'
ITA
BAHRAIN - MERIDA 24 10:18:24
108 133 DENZ Nico
GER
AG2R LA MONDIALE 23 10:18:24
109 144 FERRARI Roberto
ITA
UAE TEAM EMIRATES 34 10:18:27
110 207 TRATNIK Jan
SLO
CCC SPRANDI POLKOWICE 27 10:18:28
111 16 TERPSTRA Niki
NED
QUICK - STEP FLOORS 33 10:19:12
112 24 OSS Daniel
ITA
BMC RACING TEAM 30 10:19:20
113 54 VAN POPPEL Danny
NED
TEAM SKY 24 10:19:24
114 32 EWAN Caleb
AUS
ORICA - SCOTT 23 10:19:28
115 66 DANIEL Gregory
USA
TREK - SEGAFREDO 23 10:19:35
116 196 SHALUNOV Evgeny
RUS
GAZPROM - RUSVELO 25 10:20:43
117 45 DOWSETT Alex
GBR
MOVISTAR TEAM 29 10:20:51
118 145 MODOLO Sacha
ITA
UAE TEAM EMIRATES 30 10:21:03
119 82 FRÖHLINGER Johannes
GER
TEAM SUNWEB 32 10:21:06
120 166 MOSER Moreno
ITA
ASTANA PRO TEAM 27 10:21:46
121 172 FARRAR Tyler
USA
TEAM DIMENSION DATA 33 10:22:01
122 141 AIT EL ABDIA Anass
MAR
UAE TEAM EMIRATES 24 10:22:17
123 123 NIBALI Antonio
ITA
BAHRAIN - MERIDA 25 10:22:18
124 206 PATERSKI Maciej
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 31 10:22:40
125 186 PLANET Charles
FRA
TEAM NOVO NORDISK 24 10:22:45
126 155 MANZIN Lorrenzo
FRA
FDJ 23 10:23:24
127 104 KEIZER Martijn
NED
TEAM LOTTO NL - JUMBO 29 10:23:45
128 134 ENGER Sondre
NOR
AG2R LA MONDIALE 24 10:24:10
129 87 WALSCHEID Maximilian Richard
GER
TEAM SUNWEB 24 10:27:09
130 103 DE TIER Floris
BEL
TEAM LOTTO NL - JUMBO 25 10:27:09
131 165 MINALI Riccardo
ITA
ASTANA PRO TEAM 22 10:27:13
132 213 FRANCZAK Pawel
POL
TEAM HUROM 26 10:27:13
133 197 TCATEVICH Aleksei
RUS
GAZPROM - RUSVELO 28 10:27:13
134 71 BASKA Erik
SVK
BORA - HANSGROHE 23 10:27:13
135 195 MAIKIN Roman
RUS
GAZPROM - RUSVELO 27 10:27:22
136 167 TLEUBAYEV Ruslan
KAZ
ASTANA PRO TEAM 30 10:28:11
137 182 HENTTALA Joonas
FIN
TEAM NOVO NORDISK 26 10:28:13
138 201 BANASZEK Alan
POL
CCC SPRANDI POLKOWICE 20 10:29:10
139 187 VERSCHOOR Martijn
NED
TEAM NOVO NORDISK 32 10:29:49
140 151 FOURNIER Marc
FRA
FDJ 23 10:30:10
141 137 RIBLON Christophe
FRA
AG2R LA MONDIALE 36 10:30:10
142 11 MARTINELLI Davide
ITA
QUICK - STEP FLOORS 24 10:30:16
143 156 REZA Kevin
FRA
FDJ 29 10:30:24
144 152 HOELGAARD Daniel
NOR
FDJ 24 10:31:26
145 63 COLEDAN Marco
ITA
TREK - SEGAFREDO 29 10:32:07
146 181 WILLIAMS Christopher
AUS
TEAM NOVO NORDISK 36 10:32:30
147 51 BOSWELL Ian
USA
TEAM SKY 26 10:32:34
148 185 PERON Andrea
ITA
TEAM NOVO NORDISK 29 10:35:57
149 77 SARAMOTINS Aleksejs
LAT
BORA - HANSGROHE 35 10:37:39
150 211 BERNAS Pawel
POL
DOMIN SPORT 27 10:40:41
Close