1 132 FEDOROV Yevgeniy
KAZ
KAZAKHSTAN 17 1:41:05 6
2 42 KIM Euro
KOR
26 1:41:05 * 0
3 144 HAMDAN Wan Abdul Rahman
MAS
MALAYSIA 18 1:41:05 4
4 133 BRUSSENSKIY Gleb
KAZ
KAZAKHSTAN 17 1:41:05 3
5 104 ALI Mahrus
INA
INDONESIA 18 1:41:05 2
6 203 NANDAMULYA Shafrifat
INA
17 1:41:05 * 0
7 201 ALIYARI Aidin
IRI
17 1:41:05
8 136 NURLYKHASSYM Nurbergen
KAZ
KAZAKHSTAN 17 1:41:05
9 81 ISLAS LOPEZ Fernando
MEX
18 1:41:05
10 103 WIBISONO Rachmad Noka
INA
INDONESIA 18 1:41:05
11 113 SHINODA Kouki
JPN
JAPAN 18 1:41:05
12 135 MARUKHIN Daniil
KAZ
KAZAKHSTAN 18 1:41:05
13 1 JUNG Uisu
KOR
18 1:41:05
14 134 BAYEMBAYEV Olzhas
KAZ
KAZAKHSTAN 18 1:41:05
15 146 ABDUL HALIM Muhammad Shahmir Aiman
MAS
MALAYSIA 17 1:41:05
16 96 BERGMAN Robin
FIN
FINLAND 17 1:41:05
17 143 AHMAD SABRI Muhamad Hakimi Haiqal
MAS
MALAYSIA 17 1:41:05
18 111 MATSUDA Shoi
JPN
JAPAN 18 1:41:05
19 114 ONODERA Kei
JPN
JAPAN 17 1:41:05
20 162 KLAHAN Noppachai
THA
THAILAND 17 1:41:05
21 82 GRANADOS PASTOR Raul
ESP
18 1:41:05
22 65 OH Jinhak
KOR
17 1:41:05
23 112 KAKIZAKI Eugene
JPN
JAPAN 18 1:41:05
24 116 SATO Ken
JPN
JAPAN 18 1:41:05
25 33 JI Minhyeok
KOR
18 1:41:05
26 21 KIM Jonghyuk
KOR
18 1:41:05
27 91 TASKINEN Julius
FIN
FINLAND 18 1:41:05
28 43 PARK Kyeongmin
KOR
17 1:41:05
29 174 HSIEH Chun Hung
TPE
CHINESE TAIPEI 17 1:41:05
30 161 YAOWARAT Ratchanon
THA
THAILAND 18 1:41:05
31 124 USAMI Hayaki
JPN
17 1:41:05
32 55 KIM Mino
KOR
18 1:41:05
33 194 SAFIULLOV Timur
UZB
17 1:41:05
34 14 LIM Seungmin
KOR
17 1:41:05
35 106 FADLI Rizky Hidayatulah
INA
INDONESIA 17 1:41:05
36 115 NISHIHARA Yutaro
JPN
JAPAN 18 1:41:05
37 176 HUANG Chien Chang
TPE
CHINESE TAIPEI 17 1:41:05
38 75 CHOI Sangjin
KOR
17 1:41:05
39 24 JEONG Jinsu
KOR
18 1:41:05
40 93 MIELIKÄINEN Otto
FIN
FINLAND 17 1:41:05
41 56 OH Youngjae
KOR
17 1:41:05
42 52 BAE Seungbeen
KOR
18 1:41:05
43 195 SULYAEV Marat
UZB
17 1:41:05
44 44 PARK Chanyoung
KOR
17 1:41:05
45 25 SIN Geonyoung
KOR
17 1:41:05
46 51 JUN Hoonmin
KOR
18 1:41:05
47 126 YAMAUCHI Keido
JPN
17 1:41:05
48 123 YAMAGISHI Daichi
JPN
18 1:41:05
49 125 KAYAMA Hiryu
JPN
17 1:41:05
50 172 HSU Yueh Shiu
TPE
CHINESE TAIPEI 17 1:41:05
51 53 JOO Mideum
KOR
18 1:41:05
52 121 KANNO Yuki
JPN
18 1:41:05
53 131 CHZHAN Igor
KAZ
KAZAKHSTAN 18 1:41:05
54 45 CHOI Dongyeon
KOR
17 1:41:05
55 105 RENOULT Kawindra Andre
INA
INDONESIA 18 1:41:05
56 171 CHEN Bo Wei
TPE
CHINESE TAIPEI 18 1:41:05
57 175 WAN Shu Heng
TPE
CHINESE TAIPEI 18 1:41:18
58 11 JUN Hyunsu
KOR
17 1:41:05
59 83 SANCHEZ LOPEZ Oscar
ESP
17 1:41:21
60 61 HA Jaemin
KOR
18 1:41:05
61 41 KIM Youngkyun
KOR
18 1:42:09
62 72 YOO Sanghyeok
KOR
17 1:46:42
63 153 DAVAASAMBUU Erkhes
MGL
MONGOLIA 18 1:46:42
64 92 KOLEHMAINEN Otto
FIN
FINLAND 17 1:46:42
65 202 SHAYAN Oryou
IRI
17 1:46:44
66 64 PARK Seonggyoo
KOR
17 1:46:44
67 46 KIM Minjae
KOR
17 1:46:44
68 185 CHERNOV Nikita
UZB
UZBEKISTAN 17 1:46:44
69 151 SUGARMAA Ayush-Ochir
MGL
MONGOLIA 18 1:46:44
70 163 KUEJI Muhammadhanafee
THA
THAILAND 18 1:41:05
74 KIM Changwook
KOR
17 DNF
85 GUTIERREZ MEDINA Ricardo
MEX
17 DNF
Close