1 45 TIVANI PEREZ German Nicolas
ARG
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 22 1:30:03 7
2 32 BAZHKOU Stanislau
BLR
MINSK CYCLING CLUB 26 1:30:07 3
3 21 BUTS Vitaliy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 31 1:30:07 1
4 131 TANOVITCHII Nicolae
MDA
TUSNAD CYCLING TEAM 24 1:30:07
5 41 CHOLAKOV Stanimir
BUL
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 26 1:30:07
6 13 KALABA DušAn
SRB
SERBIA 21 1:30:07
7 31 KLIMIANKOU Kanstantsin
BLR
MINSK CYCLING CLUB 28 1:30:07
8 101 CRISTA Daniel
ROU
26 1:30:07
9 146 PYM George
GBR
23 1:30:07
10 81 ALEKSIEV Aleksandar
BUL
25 1:30:07
11 51 KONSTANTINOV Radoslav
BUL
BULGARIA 34 1:30:07
12 36 VORGANOV Eduard
RUS
MINSK CYCLING CLUB 35 1:30:07
13 52 MIHAYLOV Nikolay
BUL
BULGARIA 29 1:30:07
14 141 FOX Will
GBR
29 1:30:11
15 144 FOWLER George
GBR
25 1:30:11
16 54 GERGANOV Evgeni
BUL
BULGARIA 42 1:30:11
17 26 VASYLYUK Andriy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 1:30:11
18 142 FERGUSON Callum
GBR
22 1:30:11
19 1 ASADOV Elchin
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 30 1:30:11
20 143 CARPENTER Lawrence
GBR
24 1:30:11
21 74 VAN NIEKERK Aidan
RSA
20 1:30:11
22 2 MIKAYILZADE Musa
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 19 1:30:16
23 62 MÓRICZ Dániel
HUN
21 1:30:16
24 34 SOBAL Yauhen
BLR
MINSK CYCLING CLUB 36 1:30:19
25 125 TIRYAKI Oguzhan
TUR
TURKEY 19 1:30:19
26 145 JOBBER James
GBR
23 1:30:19
27 3 ALIZADA Elgun
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 21 1:30:19
28 22 LAGKUTI Sergiy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 32 1:30:19
29 113 GENOV Nikolay
BUL
20 1:30:22
30 112 DIMOV Plamen
BUL
37 1:30:22
31 132 LEZICA Facundo Gabriel
ARG
TUSNAD CYCLING TEAM 25 1:30:29
32 4 GAHRAMANLI Kanan
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 20 1:30:29
33 105 BIDILICI Andrei Cosmin
ROU
33 1:30:29
34 133 LASZLO Péter
ROU
TUSNAD CYCLING TEAM 19 1:30:29
35 43 ANDREEV Yordan
BUL
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 23 1:30:29
36 122 BALKAN Serkan
TUR
TURKEY 23 1:30:29
37 12 DANILOVIĆ Marko
SRB
SERBIA 24 1:30:29
38 64 BERNÁRD Bendegúz Bence
HUN
29 1:30:29
39 46 MUÑOZ TAPIA Matias Alejandro
CHI
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 22 1:30:29
40 121 DILEK Halil Ibrahim
TUR
TURKEY 19 1:30:33
41 25 SENDROS JUVE Llibert
ESP
KOLSS CYCLING TEAM 26 1:30:33
42 123 YILMAZ Yunus Emre
TUR
TURKEY 21 1:30:33
43 11 JOVANOVIĆ NebojšA
SRB
SERBIA 34 1:30:33
44 63 LÓKI Bence
HUN
23 1:30:38
45 114 AZHI Ivan
BUL
21 1:30:38
46 73 POULTON Jared
RSA
23 1:30:45
47 103 PLESEA Valentin
ROU
24 1:30:45
48 115 BEEV Adriyan
BUL
20 1:30:48
49 44 RAVANELLI Simone
ITA
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 22 1:30:50
50 14 STEFANOVIĆ Stefan
SRB
SERBIA 23 1:30:50
51 24 SOLTASIUK Vladyslav
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 20 1:31:07
52 23 PREVAR Oleksandr
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 27 1:31:07
53 135 KRASNOV Leonid
RUS
TUSNAD CYCLING TEAM 29 1:31:07
54 72 MUNTON Byron
RSA
19 1:31:07
55 71 HATTINGH Jarrod
RSA
20 1:31:10
56 126 SAMLI Feritcan
TUR
TURKEY 23 1:31:10
57 124 KOKLU Mustafa
TUR
TURKEY 20 1:31:10
58 56 DOBREV Denis
BUL
BULGARIA 20 1:31:20
59 104 BARBU Leonard
ROU
21 1:31:39
60 134 BARTHA Csaba
ROU
TUSNAD CYCLING TEAM 24 1:31:39
61 35 GOLOVASH Oleksandr
UKR
MINSK CYCLING CLUB 26 1:31:51
62 33 IVASHKIN Anton
BLR
MINSK CYCLING CLUB 21 1:31:51
63 83 CHAVDROV Petar
BUL
19 1:38:24
64 102 HORVATH Roland
ROU
22 1:38:49
65 65 MOLNÁR István Gábor
HUN
29 1:38:49
66 84 TATAR Onur
BUL
19 1:38:49
67 53 LAZAROV Nedko
BUL
BULGARIA 46 1:38:49
68 111 HRISTOV Hristo
BUL
40 1:38:49
69 93 MIHAYLOV Doncho
BUL
22 1:38:49
70 82 MUHTAROV Ivan
BUL
21 1:39:01
71 92 ASENOV Dean
BUL
19 DNF
Gen
1 22 LAGKUTI Sergiy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 32 7:14:03 1
2 81 ALEKSIEV Aleksandar
BUL
25 7:17:20
3 131 TANOVITCHII Nicolae
MDA
TUSNAD CYCLING TEAM 24 7:18:57
4 45 TIVANI PEREZ German Nicolas
ARG
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 22 7:19:00
5 32 BAZHKOU Stanislau
BLR
MINSK CYCLING CLUB 26 7:19:06
6 21 BUTS Vitaliy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 31 7:19:08
7 52 MIHAYLOV Nikolay
BUL
BULGARIA 29 7:19:10
8 26 VASYLYUK Andriy
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 30 7:19:14
9 54 GERGANOV Evgeni
BUL
BULGARIA 42 7:19:14
10 31 KLIMIANKOU Kanstantsin
BLR
MINSK CYCLING CLUB 28 7:20:03
11 51 KONSTANTINOV Radoslav
BUL
BULGARIA 34 7:21:43
12 36 VORGANOV Eduard
RUS
MINSK CYCLING CLUB 35 7:25:43
13 34 SOBAL Yauhen
BLR
MINSK CYCLING CLUB 36 7:26:16
14 25 SENDROS JUVE Llibert
ESP
KOLSS CYCLING TEAM 26 7:27:20
15 43 ANDREEV Yordan
BUL
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 23 7:28:09
16 122 BALKAN Serkan
TUR
TURKEY 23 7:29:27
17 23 PREVAR Oleksandr
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 27 7:30:31
18 143 CARPENTER Lawrence
GBR
24 7:30:44
19 142 FERGUSON Callum
GBR
22 7:30:46
20 13 KALABA DušAn
SRB
SERBIA 21 7:31:07
21 74 VAN NIEKERK Aidan
RSA
20 7:32:34
22 146 PYM George
GBR
23 7:33:20
23 46 MUÑOZ TAPIA Matias Alejandro
CHI
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 22 7:33:42
24 132 LEZICA Facundo Gabriel
ARG
TUSNAD CYCLING TEAM 25 7:34:19
25 101 CRISTA Daniel
ROU
26 7:34:20
26 113 GENOV Nikolay
BUL
20 7:34:31
27 112 DIMOV Plamen
BUL
37 7:34:31
28 33 IVASHKIN Anton
BLR
MINSK CYCLING CLUB 21 7:35:04
29 126 SAMLI Feritcan
TUR
TURKEY 23 7:35:32
30 103 PLESEA Valentin
ROU
24 7:35:45
31 1 ASADOV Elchin
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 30 7:36:31
32 72 MUNTON Byron
RSA
19 7:37:20
33 35 GOLOVASH Oleksandr
UKR
MINSK CYCLING CLUB 26 7:37:37
34 14 STEFANOVIĆ Stefan
SRB
SERBIA 23 7:37:42
35 41 CHOLAKOV Stanimir
BUL
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 26 7:38:46
36 144 FOWLER George
GBR
25 7:39:37
37 62 MÓRICZ Dániel
HUN
21 7:39:42
38 3 ALIZADA Elgun
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 21 7:39:45
39 105 BIDILICI Andrei Cosmin
ROU
33 7:39:55
40 123 YILMAZ Yunus Emre
TUR
TURKEY 21 7:39:57
41 2 MIKAYILZADE Musa
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 19 7:40:26
42 24 SOLTASIUK Vladyslav
UKR
KOLSS CYCLING TEAM 20 7:40:33
43 114 AZHI Ivan
BUL
21 7:40:48
44 4 GAHRAMANLI Kanan
AZE
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 20 7:40:49
45 125 TIRYAKI Oguzhan
TUR
TURKEY 19 7:41:04
46 115 BEEV Adriyan
BUL
20 7:42:17
47 12 DANILOVIĆ Marko
SRB
SERBIA 24 7:42:21
48 11 JOVANOVIĆ NebojšA
SRB
SERBIA 34 7:42:25
49 124 KOKLU Mustafa
TUR
TURKEY 20 7:43:02
50 141 FOX Will
GBR
29 7:43:05
51 145 JOBBER James
GBR
23 7:43:07
52 133 LASZLO Péter
ROU
TUSNAD CYCLING TEAM 19 7:43:17
53 64 BERNÁRD Bendegúz Bence
HUN
29 7:43:17
54 73 POULTON Jared
RSA
23 7:43:33
55 135 KRASNOV Leonid
RUS
TUSNAD CYCLING TEAM 29 7:45:20
56 56 DOBREV Denis
BUL
BULGARIA 20 7:45:47
57 134 BARTHA Csaba
ROU
TUSNAD CYCLING TEAM 24 7:45:52
58 121 DILEK Halil Ibrahim
TUR
TURKEY 19 7:46:25
59 71 HATTINGH Jarrod
RSA
20 7:46:30
60 63 LÓKI Bence
HUN
23 7:46:33
61 44 RAVANELLI Simone
ITA
UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 22 7:47:05
62 104 BARBU Leonard
ROU
21 7:47:09
63 84 TATAR Onur
BUL
19 7:51:37
64 53 LAZAROV Nedko
BUL
BULGARIA 46 7:54:44
65 82 MUHTAROV Ivan
BUL
21 7:55:07
66 102 HORVATH Roland
ROU
22 7:55:58
67 65 MOLNÁR István Gábor
HUN
29 7:56:13
68 83 CHAVDROV Petar
BUL
19 7:56:16
69 111 HRISTOV Hristo
BUL
40 7:57:51
70 93 MIHAYLOV Doncho
BUL
22 8:01:30
Close