1
BELLENS Jarno
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000718
JUNIOR
36´29"
2
CORTJENS Ryan
IKO-BEOBANK
BEL20010108
U17M
36´40"
+0´11"
3
DEWULF Maxim
LARES-DOLTCINI CT
BEL20000829
JUNIOR
36´52"
+0´23"
4
FERDINANDE Anton
LARES-DOLTCINI CT
BEL20000802
JUNIOR
37´05"
+0´36"
5
VAN DEN BROECK Arno
IKO-BEOBANK
BEL20000404
JUNIOR
37´11"
+0´42"
6
DE VET Sander
WAC TEAM
BEL20000916
JUNIOR
37´11"
+0´42"
7
VERVOORT Wout
IKO-BEOBANK
BEL20010106
U17M
37´38"
+1´09"
8
LINDNER Tom
STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM
GER20010829
JUNIOR
37´38"
+1´09"
9
VAN LOOVEREN Joachim
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20010810
U17M
37´38"
+1´09"
10
PEIRENS Yente
LARES-DOLTCINI CT
BEL20010806
U17M
37´55"
+1´26"
11
VERDONCK Andres
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20001216
JUNIOR
37´55"
+1´26"
12
PEMEN Dolf
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20000522
JUNIOR
38´10"
+1´41"
13
CAS Stijn
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010904
U17M
38´18"
+1´49"
14
BERVOETS Michael
ACROG - BALEN BC
BEL20010209
U17M
38´23"
+1´54"
15
WESTHOFF David
STEVENS RACING TEAM JUNIOREN
GER20000817
JUNIOR
38´28"
+1´59"
16
PRIES Cédric
VC SCHENGEN
LUX20001025
JUNIOR
38´36"
+2´07"
17
KESS Nicolas
LC KAYL
LUX20000808
JUNIOR
38´36"
+2´07"
18
VAN TRICHT Floris
WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN
BEL20010623
U17M
38´38"
+2´09"
19
DE LAET Tomas
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010721
U17M
39´25"
+2´56"
20
NOYENS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011016
U17M
39´35"
+3´06"
21
DELNOIJE Rémon
TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG
NED20010713
U17M
39´35"
+3´06"
22
MARTIN Conor
GARNEAU-EASTON P/B TRANSITIONS LIFECARE
CAN20010615
JUNIOR
39´35"
+3´06"
23
ESSER Mik
FSCL
LUX20011119
JUNIOR
39´58"
+3´29"
24
DEBAELE Jorre
KZLWC HEYLEN
BEL20010907
U17M
40´07"
+3´38"
25
MEULEMANS Lennert
IKO-BEOBANK
BEL20010818
U17M
40´07"
+3´38"
26
VERHEYDE Leander
CYCLING VLIJTINGEN
BEL20001005
JUNIOR
40´16"
+3´47"
27
QUETS Stijn
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20010904
U17M
40´29"
+4´00"
28
WAGNER Jordi
LE GUIDON ALZINGEN
LUX20010119
JUNIOR
40´49"
+4´20"
29
PEETERS Cis
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20000504
JUNIOR
40´49"
+4´20"
30
OBERTEICHER Matteo
SHOP4CROSS-BIORACER ACADEMY
GER20010731
JUNIOR
40´49"
+4´20"
31
VERMEIREN Yenthe
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010120
U17M
40´49"
+4´20"
32
MULDERS Yarne
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20010924
U17M
41´39"
+5´10"
33
GLOESENER Jacques
VV TOOLTIME PREIZERDAUL
LUX20010601
U17M
42´30"
+6´01"
34
GUARESTI REMIREZ DE GANUZA Iñaki
S.C. AIALA (LUYANDO-GANZEDO-LEZAMAUTO)
ESP20011015
JUNIOR
42´46"
+6´17"
DNF
VAN DEN BROECK Brick
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010111
U17M
DNF
DEJONGHE Len
IKO-BEOBANK
BEL20001013
JUNIOR
DNF
DECOSTER Louis
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20000106
JUNIOR
DNF
VERBURG Luke
LARES-DOLTCINI CT
NED20010512
U17M
Close