1
HUYS Stijn
BRUYNOOGHE CYCLING TEAM
BEL19860506
ELITE
58´03"
2
TIELEN Dario
INDIVIDUEEL
BEL19941113
ELITE
58´22"
+0´19"
3
SWEECK Hendrik
ERA REAL ESTATE - CIRCUS
BEL19920113
EL.CZC
58´47"
+0´44"
4
WILLEMYNS Mathieu
ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
BEL19900711
ELITE
59´05"
+1´02"
5
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23
59´11"
+1´08"
6
ROELANDT Kenny
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201
ELITE
59´11"
+1´08"
7
DE DECKER Steven
VIND! CYCLING PROJECT
BEL19820428
ELITE
59´13"
+1´10"
8
DE SCHUYTER Tim
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19930413
ELITE
59´57"
+1´54"
9
SIEBENS Gianni
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19980717
U23.C
1H00´02"
+1´59"
10
KAISE Julien
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
BEL19950112
U23.C
1H00´13"
+2´10"
11
DECLERCK Mathias
BIKE ADVICE CT
BEL19960107
U23
1H00´21"
+2´18"
12
VAN DE KERCKHOVE Nick
TARTELETTO - ISOREX
BEL19960313
U23
1H00´31"
+2´28"
13
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
1H00´33"
+2´30"
14
MUSEEUW Stefano
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970601
U23
1H00´35"
+2´32"
15
PEERS Nick
INDIVIDUEEL
BEL19981224
U23
1H00´48"
+2´45"
16
DE WIT Edwin
RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
BEL19830430
ELITE
1H00´56"
+2´53"
17
DENOLF Ritchie
THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
BEL19911105
ELITE
1H01´15"
+3´12"
18
VANDENHEEDE Brecht
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
U23
1H01´18"
+3´15"
19
VANDEVELDE Ruben
THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
BEL19880212
ELITE
1H01´18"
+3´15"
20
VANDENBROUCKE Niels
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19970530
U23
1H01´18"
+3´15"
21
LEAERTS Yelle
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105
ELITE
1H01´58"
+3´55"
22
DE BOCK Yoni
ARROW CYCLING TEAM
BEL19960406
U23
1H02´13"
+4´10"
23
COLAERT Pascal
DOVY KEUKENS - FCC
BEL19890416
ELITE
1H02´18"
+4´15"
24
DESCHEPPER Ward
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19990528
JUNIOR
1H02´18"
+4´15"
25
DEWITTE Casper
ASFRA RACING TEAM
BEL19980822
U23
1H02´30"
+4´27"
26
DE BOCK Jelle
ARROW CYCLING TEAM
BEL19930407
ELITE
1H02´58"
+4´55"
27
GOEMAN Jonas
TARTELETTO-ISOREX
BEL19930215
EL.CZC
1H04´06"
+6´03"
28
STUER Kwinten
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19991121
JUNIOR
1H04´28"
+6´25"
29
COUCKUYT Jens
TRUST MTB TEAM VZW
BEL19940206
ELITE
1H04´46"
+6´43"
30
MAES Aïden
ASFRA RACING TEAM
BEL19970527
U23
1H04´53"
+6´50"
31
CAREME Grégory
BLANCS GILETS BRABANT WALLON
BEL19991003
JUNIOR
1H05´33"
+7´30"
32
LOGIE Aaron
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19990406
JUNIOR
1 r
33
MATIJEVIC Mario
BICIKLISTICKI KLUB LUKS RACING TEAM
CRO19720213
ELITE
1 r
34
VANDERMEIRSCH Aaron
ASFRA RACING TEAM
BEL19950621
U23
1 r
35
MEELBERGHS Pieter
INDIVIDUEEL
BEL19880507
ELITE
1 r
36
MEYERS Eric
LC TETANGE
LUX19980729
U23
1 r
37
OGER Vincent
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821
ELITE
1 r
38
DE GROODT Killian
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970803
U23
1 r
39
VERLINDE Simon
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL19991126
JUNIOR
1 r
DNF
DANCKAERS Jochem
INDIVIDUEEL
BEL19760811
ELITE
Close