1
BELLENS Jarno
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000718
JUNIOR
0H38´59S
2
MEEUSSEN Witse
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20010308
JUNIOR
0H39´1S
0H0´2S
3
VANDEPUTTE Niels
IKO-BEOBANK
BEL20000919
JUNIOR
0H39´1S
0H0´2S
4
KUYPERS Gerben
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000201
JUNIOR
0H39´1S
0H0´2S
5
FERDINANDE Anton
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000802
JUNIOR
0H39´49S
0H0´50S
6
VERMOOTE Jelle
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010829
JUNIOR
0H39´49S
0H0´50S
7
DEJONGHE Len
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20001013
JUNIOR
0H39´54S
0H0´55S
8
DEWULF Maxim
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000829
JUNIOR
0H40´27S
0H1´28S
9
VAN DEN BROECK Arno
INDIVIDUEEL
BEL20000404
JUNIOR
0H40´50S
0H1´51S
10
CORTJENS Ryan
IKO-BEOBANK
BEL20010108
JUNIOR
0H40´58S
0H1´59S
11
VAN DEN EYNDE Vince
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20000210
JUNIOR
0H41´9S
0H2´10S
12
WYSEURE Joran
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010109
JUNIOR
0H41´31S
0H2´32S
13
VAN LOOVEREN Joachim
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810
JUNIOR
0H41´37S
0H2´38S
14
PEIRENS Yente
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20010806
JUNIOR
0H41´45S
0H2´46S
15
CLYNHENS Jens
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000408
JUNIOR
0H41´45S
0H2´46S
16
JORDENS Jarno
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000510
JUNIOR
0H41´45S
0H2´46S
17
DEJAEGHER Jasper
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20010123
JUNIOR
0H41´45S
0H2´46S
18
BERVOETS Michael
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010209
JUNIOR
0H42´10S
0H3´11S
19
DE SMET Nicolas
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL20010220
JUNIOR
0H42´10S
0H3´11S
20
VERVOORT Wout
IKO-BEOBANK
BEL20010106
JUNIOR
0H42´13S
0H3´14S
21
VAN RILLAER Witse
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20000522
JUNIOR
0H42´36S
0H3´37S
22
QUARTIER Jonas
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000504
JUNIOR
0H42´54S
0H3´55S
23
DE VET Sander
WAC TEAM
BEL20000916
JUNIOR
0H42´55S
0H3´56S
24
VAN DER SMISSEN Lennick
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011218
JUNIOR
0H42´57S
0H3´58S
25
MEULEMANS Lennert
IKO-BEOBANK
BEL20010818
JUNIOR
0H42´57S
0H3´58S
26
PEMEN Dolf
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522
JUNIOR
0H43´13S
0H4´14S
27
HORNY Clement
MERIDA WALLONIE MTB TEAM
BEL20001111
UMTBJU
0H43´17S
0H4´18S
28
MALEZSEWSKI Lukas
SCOTT-MTBCOACH MTB RACING TEAM
BEL20010108
JUNIOR
0H43´27S
0H4´28S
29
VANDESOMPEL Cedric
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010604
JUNIOR
0H44´0S
0H5´1S
30
WILLEMS Robbe
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20011029
JUNIOR
0H44´12S
0H5´13S
31
NOYENS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011016
JUNIOR
0H44´24S
0H5´25S
32
VAN TRICHT Floris
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20010623
JUNIOR
0H44´40S
0H5´41S
33
BROUWERS Arno
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20001210
JUNIOR
0H44´40S
0H5´41S
34
VANDEN BUSSCHE Wannes
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504
JUNIOR
0H44´40S
0H5´41S
35
LIPPENS Seppe
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL20001019
JUNIOR
0H44´40S
0H5´41S
36
VAN COMPERNOLLE Jason
TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20000128
JUNIOR
0H45´22S
0H6´23S
37
CUCU Arno
SUPER BIKERS ECOLE VTT
BEL20000918
JUNIOR
0H45´36S
0H6´37S
38
DEBAELE Jorre
KZLWC HEYLEN
BEL20010907
JUNIOR
0H46´4S
0H7´5S
39
CLAUWAERT Maarten
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20000526
JUNIOR
0H46´26S
0H7´27S
40
SANTY Arne
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20001020
JUNIOR
41
CLYNHENS Toon
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010209
JUNIOR
42
VERHEYDE Leander
CYCLING VLIJTINGEN
BEL20001005
JUNIOR
43
HERMANS Berre
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20010710
JUNIOR
44
JANSE Stef
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20010420
JUNIOR
45
DE LAET Tomas
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010721
JUNIOR
46
LAEVENS Justin
ASFRA RACING TEAM
BEL20010309
JUNIOR
47
MELLAERTS Robbe
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818
JUNIOR
48
GUNST Ruben
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000314
JUNIOR
49
DHAEYE Enrico
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010202
JUNIOR
50
DE VOS Wannes
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010327
JUNIOR
51
VAN CUTSEM Senna
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027
JUNIOR
52
MULDERS Yarne
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20010924
JUNIOR
53
VANLUCHENE Maxim
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20011127
JUNIOR
54
VAN MELDERT Robin
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010320
JUNIOR
55
DEMEYER Guillian
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000418
JUNIOR
56
LAVERGE Maxim
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010418
JUNIOR
57
MOLS Berre
WAC TEAM
BEL20011224
JUNIOR
58
PEETERS Cis
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20000504
JUNIOR
59
VAN ACKER Jasper
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20010101
JUNIOR
DNF
COCKX Maxim
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000808
JUNIOR
DNF
HERRYGERS Tieme
WAC TEAM
BEL20010424
JUNIOR
DNF
GEYSELS Xander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205
JUNIOR
DNF
THYS Joren
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20000525
JUNIOR
DNF
SALOMEZ Ydris
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010227
JUNIOR
DNF
DECOSTER Louis
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000106
JUNIOR
DNS
PEREMANS Jochen
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20001011
JUNIOR
DNS
CAS Stijn
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010904
JUNIOR
Close