1. 2 CZE19920301 PAPRSTKA Tomáš EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 00:58:53 00:00:00 30
2. 3 SVK19861224 HARING Martin Dukla Banská Bystrica 00:59:08 00:00:15 29
3. 10 CZE19910804 NESVADBA Jan EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 00:59:13 00:00:20 28
4. 5 CZE19931215 SKÁLA Jakub ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:59:36 00:00:43 27
5. 1 CZE19830906 ŠIMŮNEK Radomír ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 00:59:47 00:00:54 26
6. 9 CZE19890816 MALÍK Michal LAWI Author Team 01:00:52 00:01:59 25
7. 62 CZE19860711 ŠKARNITZL Jan SRAM MITAS TREK 01:00:54 00:02:01 24
8. 44 CZE19980628 BŘEZINA Jonáš MS BIKE ACADEMY RACING 01:00:54 00:02:01 23
9. 8 CZE19920501 LASÁK Matěj MAX CURSOR 01:01:00 00:02:07 22
10. 26 CZE19970916 KUNT Lukáš TJ FAVORIT Brno 01:01:03 00:02:10 21
11. 11 SVK19950423 VOZÁR Šimon cyklistický tím FIREFLY 01:01:28 00:02:35 20
12. 4 CZE19900717 PETRUŠ Lubomír ETHIC SPORT 01:01:40 00:02:47 19
13. 18 CZE19821201 KNÍŽE David PRODOLI RACING TEAM 01:01:42 00:02:49 18
14. 28 CZE19980702 JELÍNEK Josef SRAM MITAS TREK 01:01:57 00:03:04 17
15. 16 CZE19870725 BAMBULA Ondřej ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:02:04 00:03:11 16
16. 21 SVK19970627 KURTY Jakub ISAKO Šport 01:02:06 00:03:13 15
17. 29 CZE19940402 LUKEŠ Daniel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:02:26 00:03:33 14
18. 23 CZE19970118 MAYER Daniel KC Hlinsko 01:02:31 00:03:38 13
19. 25 CZE19960513 SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:02:40 00:03:47 12
20. 52 POL19891126 GRABAREK Grzegorz MTB SILESIA / HUROM DE ROSA RYBNIK 01:02:43 00:03:50 11
21. 32 CZE19981028 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:02:43 00:03:50 10
22. 66 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 01:02:51 00:03:58 9
23. 6 SVK19940717 GLAJZA Ondrej JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:02:51 00:03:58 8
24. 24 CZE19970421 MATĚJČEK Martin Cycling academy Tábor 01:03:05 00:04:12 7
25. 42 CZE19931127 KUBÍN Michael BMC CZ Racing team 01:03:12 00:04:19 6
26. 51 GER19980312 MÖBIS Maximilian BSV AdW Berlin 01:03:17 00:04:24 5
27. 49 CZE19981008 JARÝ David JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:03:30 00:04:37 4
28. 17 CZE19960703 ŠÍREK Adrian KC Hlinsko 01:03:48 00:04:55 3
29. 37 CZE19980223 ZEŤÁK Michael EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 01:04:33 00:05:40 2
30. 45 CZE19831017 BENDA Michal TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 1 1
31. 30 CZE19850812 SVOBODA Jan LAWI Author Team 1
32. 13 SVK19970108 ULÍK Matej OŠK Tatran 1
33. 46 SVK19730408 METLIČKA Václav 3 x V Team 1
34. 53 CZE19940116 PAVLÍK Václav RBB INVEST Jindř. Hradec 1
35. 27 CZE19980120 NOVÁK Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 2
36. 33 CZE19920724 ŠTĚPÁNÍK Jiří CYKLO TEAM KOLARNA 2
37. 34 CZE19841005 BŘEZINA Petr CYKLO TEAM KOLARNA 2
38. 63 GER19950809 RUDOLPH Justin Radteam Cöpenick 2
39. 31 CZE19930715 KOBLIC Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 2
40. 57 GER19960707 SCHREIBER Steven GUNSHA KMC Team 2
41. 14 AUT19940428 HAGER Dominik ARBÖ Grassinger Lambach 3
42. 54 CZE19860909 NESET Jan IN-LIFE cycling team 3
43. 68 AUT19901211 HÖRSCHLÄGER Johannes Radsportunion St. Pölten. 3
44. 56 CZE19901206 BORÁK Martin IN-LIFE cycling team 4
45. 59 CZE19920429 ŠLÉGL Jiří LAWI - GRANFONDO TEAM 4
46. 61 CZE19951023 NEUMAN Dominik TJ FAVORIT Brno 4
47. 38 CZE19961128 PLIML Martin TJ Lokomotiva Beroun 4
48. 64 CZE19810729 PELÁNEK Luboš T°Red Factory Racing 4
49. 58 CZE19970701 POKORNÝ Jiří SALITH SUMTEX ŠUMPERK 5
50. 39 CZE19890819 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 5
51. 67 CZE19860428 SVATOŠ Václav TJ Sokol Holé Vrchy 5
52. 48 CZE19970221 BENDÁK Filip TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 5
53. 35 CZE19980712 VLASÁK David CYKLO TEAM KOLARNA 5
54. 47 CZE19971030 PATLEVIČ Michal TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 6
Nedokončili
20 ROHEL Břetislav KC Hlinsko
22 HÄHNEL Frederik GUNSHA KMC Team
41 PRUDEK Dominik MORAVEC TEAM
Close