1. 1 CZE19950103 POKORNÝ Karel Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:40:17 00:00:00 60
2. 2 CZE19960509 ŤOUPALÍK Adam ČEZ Cyklo Team Tábor 00:40:33 00:00:16 50
3. 9 CZE19950516 SVRČINA Karel S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 00:40:42 00:00:25 45
4. 11 CZE19960203 VRÁNA Dominik KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:40:51 00:00:34 40
5. 5 CZE19951219 VASTL Jan ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:40:59 00:00:42 35
6. 3 CZE19960630 LEHKÝ Roman KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:41:00 00:00:43 30
7. 7 CZE19961003 HONZÍK Jakub Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:41:26 00:01:09 28
8. 8 CZE19960113 DEJMEK Martin ČEZ Cyklo Team Tábor 00:41:28 00:01:11 26
9. 45 SVK19960415 ZVERKO David Športové a vzdelávacie stredisko 00:41:53 00:01:36 24
10. 6 CZE19951216 KUBÍN Filip ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 00:42:17 00:02:00 22
11. 13 CZE19950623 LACINA Jan Team Louny 00:42:21 00:02:04 20
12. 10 CZE19950927 VOMÁČKO Václav REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:42:24 00:02:07 19
13. 46 SVK19960130 BELLAN Juraj Športové a vzdelávacie stredisko 00:42:50 00:02:33 18
14. 44 SVK19950423 VOZÁR Šimon ŽP Šport, a.s. 00:42:57 00:02:40 17
15. 19 CZE19960703 ŠÍREK Adrian KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:43:09 00:02:52 16
16. 12 CZE19960606 KOVÁŘ Jan MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:43:17 00:03:00 15
17. 16 CZE19960727 PREJDA Václav S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 00:43:40 00:03:23 14
18. 23 CZE19950426 ZRŮST Adam KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:43:59 00:03:42 13
19. 43 CZE19960310 ŠULC Jakub Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:44:04 00:03:47 12
20. 22 GER19960611 SEIDEL Rico RadTeam Seidel Luckenwalde 00:44:05 00:03:48 11
21. 18 CZE19951016 BROKEŠ Rostislav MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:44:41 00:04:24 10
22. 26 CZE19960709 JINDRA Šimon KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:44:43 00:04:26 9
23. 24 CZE19960618 PETRUŠ Jiří ACS DRAK VRBNO 00:45:56 00:05:39 8
24. 15 CZE19961018 BARTOŇ Jan REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:46:19 00:06:02 7
25. 29 CZE19960118 TUREK Lukáš REMERX-MERIDA TEAM Kolín 1 6
26. 17 CZE19950830 FIALA Petr MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 1 5
27. 28 CZE19960211 JÍLEK Filip TJ Lokomotiva Beroun 1 4
28. 33 CZE19960510 VOKOUN Lukáš TJ Lokomotiva Beroun 1 3
29. 27 CZE19961112 MOTYČKA Tomáš Johnson Controls TJ Auto Škoda 1 2
30. 25 CZE19960630 LANGR Štěpán REMERX-MERIDA TEAM Kolín 1 1
31. 34 CZE19961125 ANDRŠ Jakub KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1
32. 48 CZE19961129 BURIAN Stanislav TJ StAadion Louny 1
33. 31 CZE19961128 PLIML Martin TJ Lokomotiva Beroun 1
34. 42 CZE19960724 BECHYNĚ Matěj TJ KOVO PRAHA 1
Nenastoupili
36 STEJSKAL Přemysl TJ Sokol Holé Vrchy
Nedokončili
20 CHARVÁT Jan Johnson Controls TJ Auto Škoda
21 PAPEŽ Vít ČEZ Cyklo Team Tábor
32 NOVÁK Přemysl PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
39 JEŘÁBEK Jaromír REMERX-MERIDA TEAM Kolín
Close