1
CORTJENS Ryan
IKO-BEOBANK
BEL20010108
JUNIOR
38´56"
2
MEEUSSEN Witse
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20010308
JUNIOR
39´18"
+0´22"
3
RONHAAR Pim
CALLANT-DOLTCINI CT
NED20010720
JUNIOR
39´47"
+0´51"
4
NYS Thibau
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021112
U17M
39´54"
+0´58"
5
PEIRENS Yente
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010806
JUNIOR
39´55"
+0´59"
6
VERBURG Luke
LARES-DOLTCINI CT
NED20010512
JUNIOR
40´36"
+1´40"
7
VAN LOOVEREN Joachim
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810
JUNIOR
40´39"
+1´43"
8
LAURYSSEN Yorben
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20020125
U17M
40´48"
+1´52"
9
WYSEURE Joran
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010109
JUNIOR
40´50"
+1´54"
10
BELMANS Lennert
IKO-BEOBANK
BEL20020215
U17M
41´06"
+2´10"
11
HUYBS Ward
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021121
U17M
41´21"
+2´25"
12
BOVEN Lars
CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM
NED20010813
JUNIOR
41´28"
+2´32"
13
VERMOOTE Jelle
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010829
JUNIOR
41´37"
+2´41"
14
VERVOORT Wout
IKO-BEOBANK
BEL20010106
JUNIOR
41´40"
+2´44"
15
KARS Hugo
ARTV DE ADELAAR
NED20020703
U17M
41´50"
+2´54"
16
DE LAET Tomas
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010721
JUNIOR
42´05"
+3´09"
17
VAN TRICHT Floris
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20010623
JUNIOR
42´11"
+3´15"
18
ZIEMERINK Milan
ZWIEP FIETSEN OFFROAD TEAM
NED20010203
JUNIOR
42´57"
+4´01"
19
LAURYSSEN Rik
WAC TEAM
BEL20020724
U17M
43´23"
+4´27"
20
UPTEGROVE Pete
WVSCHIJNDEL
NED20010123
JUNIOR
43´25"
+4´29"
21
VAN DER VLEUTEN Lukas
CYCLING VLIJTINGEN
NED20020628
U17M
43´26"
+4´30"
22
BUIJS Quinten
WESTLAND WIL VOORUIT
NED20020419
U17M
43´27"
+4´31"
23
VREESWIJK Noah
TWC DE KEMPEN
NED20011223
JUNIOR
43´54"
+4´58"
24
DEBAELE Jorre
KZLWC HEYLEN
BEL20010907
JUNIOR
44´26"
+5´30"
25
VAN DER DRIFT Twan
WESTLAND WIL VOORUIT
NED20021102
U17M
45´24"
+6´28"
26
VANLUCHENE Maxim
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20011127
JUNIOR
45´36"
+6´40"
27
GELEIJN Owen
WTC DE AMSTEL
NED20010114
JUNIOR
45´44"
+6´48"
28
CALLEWAERT Andreas
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20020112
U17M
45´45"
+6´49"
29
VAN LAER Lars
WAC TEAM
BEL20020905
U17M
45´52"
+6´56"
30
DE VOS Sander
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020410
U17M
46´23"
+7´27"
31
BUYZE Wannes
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010510
JUNIOR
46´58"
+8´02"
32
DELNOIJE Remon
TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG
NED20010713
JUNIOR
47´07"
+8´11"
33
WILLEMS Gilles
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020623
U17M
47´36"
+8´40"
34
DE CLERCQ Seppe
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20020416
U17M
47´39"
+8´43"
35
VANPRAET Ruben
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20020405
U17M
1 r
36
CEULEMANS Michiel
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20021018
U17M
1 r
37
SALOMEZ Ydris
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010227
JUNIOR
1 r
38
VAN MELDERT Robin
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010320
JUNIOR
1 r
39
BLOEM Senne
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20020213
U17M
1 r
40
VAN CAUWENBERGH Obe
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010213
JUNIOR
1 r
41
STORMS Miel
WCL-BERGKLIMMERS
NED20021001
U17M
2 r
42
VAN CUTSEM Senna
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027
JUNIOR
2 r
43
VAN CLEEMPUT Bert
VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
BEL20010920
JUNIOR
2 r
44
VERMEIREN Yenthe
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010120
JUNIOR
2 r
45
DEUTEKOM Mike
ZWSE MTB VER X-TREME
NED20020708
JUNIOR
2 r
46
VEGARD Stokke
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NOR20010405
JUNIOR
2 r
47
HUYBS Lennert
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021121
U17M
2 r
48
MERTENS Jonas
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020110
U17M
2 r
49
GELEIJN Tristan
WTC DE AMSTEL
NED20020615
JUNIOR
2 r
50
WISKERKE Joran
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED20020524
U17M
2 r
51
LEMBRECHTS Ruben
HERMANS CYCLING TEAM
BEL20020703
U17M
2 r
DNF
D´HOLLANDER Senne
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20020512
U17M
DNF
DE SMET Nicolas
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL20010220
JUNIOR
DNF
ALVARADO Salvador
LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM
NED20020317
U17M
Close