1
KIELICH Timo
STEYLAERTS - 777
BEL19990805
U23.C
49´26"
2
BEKAERT Yentl
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990718
U23.C
49´31"
+0´05"
3
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23.C
49´31"
+0´05"
4
LIESSENS Jarno
CREAFIN - TUV SUD
BEL19980125
U23
49´34"
+0´08"
5
LEMMENS Sander
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991208
U23
49´34"
+0´08"
6
DEJONGHE Len
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20001013
JUNIOR
49´34"
+0´08"
7
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23
49´36"
+0´10"
8
LOOCKX Lander
CREAFIN - TUV SUD
BEL19970425
U23.C
49´36"
+0´10"
9
SMETS Gert
STEYLAERTS - 777
BEL19970926
U23.C
49´37"
+0´11"
10
DE VET Sander
WAC TEAM
BEL20000916
JUNIOR
49´39"
+0´13"
11
CAMPS Jelle
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990405
U23.C
49´40"
+0´14"
12
DERVEAUX Niels
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970317
U23.C
49´41"
+0´15"
13
SIEMONS Julian
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19991016
U23
49´48"
+0´22"
14
WUYTS Mathijs
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19980730
U23
50´04"
+0´38"
15
DEBEIR Arno
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19990712
U23.C
50´04"
+0´38"
16
BELLENS Jarno
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL20000718
JUNIOR
50´05"
+0´39"
17
DEWULF Maxim
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000829
JUNIOR
50´27"
+1´01"
18
GOEMAN Andreas
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990807
U23.C
50´33"
+1´07"
19
CLYNHENS Jens
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20000408
JUNIOR
50´40"
+1´14"
20
ROMBOUTS Seppe
CREAFIN - TUV SUD
BEL19980514
U23.C
51´07"
+1´41"
21
PEERS Nick
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224
U23
51´13"
+1´47"
22
VRACHTEN Arne
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990223
U23.C
51´16"
+1´50"
23
VAN DEN BROECK Arno
FORTE U19 CYCLING TEAM
BEL20000404
JUNIOR
51´16"
+1´50"
24
VAN DIJKE Mick
STAPPENBELT SPECIALIZED RACING
NED20000315
JUNIOR
51´16"
+1´50"
25
VERHEYEN Thomas
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214
U23
51´19"
+1´53"
26
VERDONCK Andres
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20001216
JUNIOR
51´20"
+1´54"
27
PEMEN Dolf
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522
JUNIOR
51´21"
+1´55"
28
JORDENS Jarno
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000510
JUNIOR
51´23"
+1´57"
29
DE SMET Thibaut
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990507
U23.C
51´42"
+2´16"
30
VAN DIJKE Tim
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED20000315
JUNIOR
51´46"
+2´20"
31
VAN ROY Matthias
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19980305
U23
52´04"
+2´38"
32
THOMAS Victor
LA PÉDALE D´ALSACE
FRA19980429
U23
52´05"
+2´39"
33
MASON Cameron
ENDURA - PEDAL POWER
GBR20000818
JUNIOR
52´23"
+2´57"
34
MEIN Thomas
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM
GBR19990112
U23
52´29"
+3´03"
35
FERDINANDE Anton
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000802
JUNIOR
52´34"
+3´08"
36
CLAUWAERT Maarten
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20000526
JUNIOR
52´34"
+3´08"
37
ARENSMAN Thymen
SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER
NED19991204
U23
52´49"
+3´23"
38
VAN WYNSBERGHE Maxime
SUPER BIKERS ECOLE VTT
BEL19980425
U23
53´11"
+3´45"
39
WALKERDEN Ben
CARNEGIE CAULFIELD CC
AUS19980321
U23
53´23"
+3´57"
40
CONROY David
SCOTT/EUROCYCLES.COM
IRL19981003
U23
53´41"
+4´15"
41
VANDEN BUSSCHE Wannes
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504
JUNIOR
53´54"
+4´28"
42
STUER Kwinten
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19991121
U23
54´30"
+5´04"
43
BREUGELMANS Michiel
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19970419
U23
55´21"
+5´55"
44
DE GRAEVE Jason
INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM
BEL20001230
JUNIOR
1 r
45
TRIGO Baptiste
UV FOURMISIENNE
FRA19971028
U23
1 r
46
ROBERTSON Finlay
DERWENTSIDE CC
GBR19981020
U23
1 r
47
VERDIJCK Lenn
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19990927
U23
2 r
DNF
BRAES Brent
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19990411
U23
DNF
GEYSELS Xander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205
JUNIOR
DNF
TURNER Ben
CORENDON - CIRCUS
GBR19990528
U23
DNF
SIEBENS Gianni
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980717
U23
Close