1
VAN DER POEL MATHIEU
CORENDON - CIRCUS
NED19950119
EL.CP
56´45"
2
VANTHOURENHOUT MICHAEL
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19931210
EL.CMC
57´00"
+0´15"
3
AERTS TOON
TELENET FIDEA LIONS
BEL19931019
EL.CMC
57´00"
+0´15"
4
VAN DER HAAR LARS
TELENET FIDEA LIONS
NED19910723
EL.CMC
57´10"
+0´25"
5
VAN DER POEL DAVID
CORENDON - CIRCUS
NED19920615
EL.CP
57´23"
+0´38"
6
ISERBYT ELI
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19971022
U23CMC
57´23"
+0´38"
7
BOROŠ MICHAEL
CREAFIN - TUV SUD
CZE19920809
EL.CMC
57´55"
+1´10"
8
VAN AERT WOUT
CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM
BEL19780107
EL.CMC
58´06"
+1´21"
9
MEEUSEN TOM
CORENDON - CIRCUS
BEL19881107
EL.CP
58´20"
+1´35"
10
ORTS LLORET FELIPE
C.C GUSANO
ESP19950401
EL.CP
58´31"
+1´46"
11
SWEECK DIETHER
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
58´49"
+2´04"
12
SOETE DAAN
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19941219
EL.CMC
58´58"
+2´13"
13
AERTS THIJS
TELENET FIDEA LIONS
BEL19961103
EL.CMC
58´58"
+2´13"
14
VERMEERSCH GIANNI
STEYLAERTS - 777
BEL19921119
EL.CP
59´03"
+2´18"
15
VANTHOURENHOUT DIETER
MARLUX BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
59´07"
+2´22"
16
PEETERS YANNICK
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19961115
EL.CMC
59´19"
+2´34"
17
SWEECK LAURENS
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
59´27"
+2´42"
18
WUYTS MATHIJS
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19980730
U23
59´33"
+2´48"
19
TURNER BEN
CORENDON - CIRCUS
GBR19990528
U23
1H00´15"
+3´30"
20
MERLIER BRAAM
CREAFIN - TUV SUD
BEL19940211
EL.CMC
1H00´39"
+3´54"
21
DEBEIR ARNO
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19990712
U23.C
1H00´39"
+3´54"
22
DEWULF MAXIM
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL20000829
U23.C
1H00´45"
+4´00"
23
VAN DEN HAM MICHAEL
GARNAER- EASTON
CAN19920802
ELITE
1H00´45"
+4´00"
24
FERDINANDE ANTON
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL20000802
U23.C
1H00´45"
+4´00"
25
ALDERWEIRELD ROBIN
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19961210
ELITE
1H00´58"
+4´13"
26
WERNER KERRY
KONNA FACTORY CYCLING TEAM
USA19910327
ELITE
1H01´08"
+4´23"
27
BEKAERT YENTL
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990718
U23.C
1H01´15"
+4´30"
28
ESTEBAN AGUERO ISMAEL
CC GUSANO
ESP19830916
EL.CP
1H01´27"
+4´42"
29
DEJONGHE LEN
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20001013
U23
1H01´31"
+4´46"
30
VANDEBOSCH VICTOR
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23.C
1H01´47"
+5´02"
31
DE SMET THIBAUT
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19990507
U23.C
1H02´53"
+6´08"
32
JUILIANO ANDREW
GRIT WORLD RACING P/B SHIMANO
USA19880609
ELITE
1 r
33
CLAUWAERT MAARTEN
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL20000526
U23
1 r
34
THOMPSON ERIC
MSPEEDWAX.COM
USA19890622
ELITE
2 r
35
SWEECK HENDRIK
TRICYCLING
BEL19920113
ELITE
2 r
36
CLOUTIER TYLER
TCCX
USA19890309
EL.CZC
2 r
37
TIELEN DARIO
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19941113
ELITE
2 r
38
POSTIER DYLAN
GARNEAU-EASTON P/B TRANSITIONS LIFECARE
USA19911105
EL.MC
3 r
39
PARENTI NICOLA
A.C. F. BESSI
ITA19960119
ELITE
4 r
40
CAROZZO MARCO
A.C. F. BESSI
ITA19960119
ELITE
4 r
41
CHASTAGNER FRANÇOIS
ANNEQUIN CYCLING TEAM
FRA19950507
ELITE
5 r
42
HEYMES GAUTHIER
-
FRA19950628
ELITE
5 r
43
DE GROODT KILLIAN
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970803
U23
6 r
DNF
MERLIER TIM
CREAFIN - TUV SUD
BEL19921030
EL.CMC
DNF
ADAMS JENS
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19920605
EL.CMC
DNF
DE WIT EDWIN
RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
BEL19830430
ELITE
DNF
GROENEN KLAAS
CYCLOTEAM
NED19941109
ELITE
Close