1
NYS THIBAU
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021112
JUNIOR
42´06"
2
MEEUSSEN WITSE
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20010308
JUNIOR
42´08"
+0´02"
3
VAN CAMPENHOUT JETZE
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20020109
JUNIOR
42´17"
+0´11"
4
VERVOORT WOUT
IKO-BEOBANK
BEL20010106
JUNIOR
42´32"
+0´26"
5
BELMANS LENNERT
IKO-BEOBANK
BEL20020215
JUNIOR
42´32"
+0´26"
6
VERMOOTE JELLE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010829
JUNIOR
42´32"
+0´26"
7
WYSEURE JORAN
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010109
JUNIOR
42´36"
+0´30"
8
CORTJENS RYAN
IKO-BEOBANK
BEL20010108
JUNIOR
42´47"
+0´41"
9
VAN LOOVEREN JOACHIM
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810
JUNIOR
42´51"
+0´45"
10
LINDNER TOM
STEVENS RACING TEAM
GER20010829
JUNIOR
42´53"
+0´47"
11
HUYBS WARD
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021121
JUNIOR
42´53"
+0´47"
12
BERVOETS MICHAEL
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010209
JUNIOR
43´12"
+1´06"
13
RONHAAR PIM
CALLANT-DOLTCINI CT
NED20010720
JUNIOR
43´21"
+1´15"
14
COREMANS DANTE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20020320
JUNIOR
43´28"
+1´22"
15
VAN DIJCK JONAS
WAC TEAM
BEL20020820
JUNIOR
44´17"
+2´11"
16
DE RIJCK NANDO
IKO-BEOBANK
BEL20020201
JUNIOR
44´30"
+2´24"
17
UPTEGROVE PETE
WVSCHIJNDEL
NED20010123
JUNIOR
44´32"
+2´26"
18
CLARYSSE ELIO
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL20020927
JUNIOR
44´36"
+2´30"
19
VAN HOFTEN LEVI
JVR DE BATAUWERS
NED20021107
JUNIOR
44´48"
+2´42"
20
VAN TRICHT FLORIS
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010623
JUNIOR
45´05"
+2´59"
21
DE MAERE ALESSIO
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20020423
JUNIOR
45´09"
+3´03"
22
WILLEMS ROBBE
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20011029
JUNIOR
45´15"
+3´09"
23
VAN DER VLEUTEN LUKAS
CYCLING VLIJTINGEN
NED20020628
JUNIOR
45´20"
+3´14"
24
STRIK DYLAN
TWC MAASLANDSTER
NED20010412
JUNIOR
45´24"
+3´18"
25
VANLUCHENE MAXIM
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20011127
JUNIOR
45´29"
+3´23"
26
CAS STIJN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010904
JUNIOR
45´33"
+3´27"
27
DE HEIJ JOPPE
WV SCHIJNDEL
NED20020129
JUNIOR
45´36"
+3´30"
28
NOYENS JARNE
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011016
JUNIOR
45´38"
+3´32"
29
TIMMER MAIKO
OFFROAD TEAM BEJAN/BARKHUIS
NED20020820
JUNIOR
45´39"
+3´33"
30
VAN DE PUTTE VICTOR
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20020520
JUNIOR
45´49"
+3´43"
31
DE SMET NICOLAS
ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
BEL20010220
JUNIOR
45´50"
+3´44"
32
MEEUSEN RUBEN
WAC TEAM
BEL20021211
JUNIOR
46´03"
+3´57"
33
SALOMEZ YDRIS
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010227
JUNIOR
46´07"
+4´01"
34
TER LAAK STEF
AXA VALLEIRENNERS
NED20010627
JUNIOR
46´11"
+4´05"
35
LAURYSSEN RIK
WAC TEAM
BEL20020724
JUNIOR
46´17"
+4´11"
36
MELLAERTS ROBBE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818
JUNIOR
46´17"
+4´11"
37
VAN DEN HURK NOUD
JVR DE BATAUWERS
NED20020925
JUNIOR
46´33"
+4´27"
38
VAN LAER LARS
WAC TEAM
BEL20020905
JUNIOR
46´38"
+4´32"
39
JANSE STEF
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010420
JUNIOR
46´39"
+4´33"
40
DE ROECK MATHIS
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20021114
JUNIOR
46´39"
+4´33"
41
OBERTEICHER MATTEO
SHOP4CROSS-BIORACER
GER20010731
JUNIOR
47´07"
+5´01"
42
JANSSEN WOUT
WAC TEAM
BEL20020129
JUNIOR
47´25"
+5´19"
43
VAN CUTSEM SENNA
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027
JUNIOR
47´34"
+5´28"
44
WAUTERS SEPPE
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020515
JUNIOR
47´41"
+5´35"
45
DEJONGHE SENNE
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20021129
JUNIOR
47´42"
+5´36"
46
STORMS MIEL
WCL-BERGKLIMMERS
NED20021001
JUNIOR
48´20"
+6´14"
47
SLUYDTS TOON
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020109
JUNIOR
48´30"
+6´24"
48
DE BIE BRENT
WAC TEAM
BEL20020906
JUNIOR
48´47"
+6´41"
49
VELTER RUBEN
TWC TEMPO VELDHOVEN
NED20020227
JUNIOR
48´59"
+6´53"
50
BRASPENNING JORIS
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010125
JUNIOR
49´11"
+7´05"
51
HUBRECHTS SANDER
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020213
JUNIOR
49´22"
+7´16"
52
DEWEERDT TIEBE
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20020625
JUNIOR
49´23"
+7´17"
53
MOLS BERRE
WAC TEAM
BEL20011224
JUNIOR
49´50"
+7´44"
54
MEERT NOAH
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20020123
JUNIOR
50´05"
+7´59"
55
LEMBRECHTS RUBEN
WAC TEAM
BEL20020703
JUNIOR
51´11"
+9´05"
56
BRITS NOAH
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20021104
JUNIOR
1 r
57
MARX BRAM
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20021009
JUNIOR
1 r
58
VAN GORCUM SIEM
TEAM BRABANT 2000
NED20010531
JUNIOR
1 r
59
HERRYGERS JOCHE
WAC TEAM
BEL20020928
JUNIOR
1 r
60
ADAMS DAAN
TWC DE KEMPEN
NED20020203
JUNIOR
1 r
61
CAEMS SIEBE
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL20020530
JUNIOR
2 r
DNF
BASTIAENSEN JESSE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020527
JUNIOR
DNF
GOOVAERTS LENNERT
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20020418
JUNIOR
Close