1
MEEUSSEN WITSE
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20010308
JUNIOR
42´45"
2
BELMANS LENNERT
IKO-BEOBANK
BEL20020215
JUNIOR
43´00"
+0´15"
3
VERVOORT WOUT
IKO-BEOBANK
BEL20010106
JUNIOR
43´11"
+0´26"
4
HUYBS WARD
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021121
JUNIOR
43´18"
+0´33"
5
VAN CAMPENHOUT JETZE
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20020109
JUNIOR
43´20"
+0´35"
6
VERMOOTE JELLE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010829
JUNIOR
43´27"
+0´42"
7
BERVOETS MICHAEL
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010209
JUNIOR
43´29"
+0´44"
8
NYS THIBAU
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021112
JUNIOR
43´33"
+0´48"
9
WYSEURE JORAN
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010109
JUNIOR
44´02"
+1´17"
10
VREESWIJK NOAH
TWC DE KEMPEN
NED20011223
JUNIOR
44´04"
+1´19"
11
BAERS ARNE
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20020327
JUNIOR
44´06"
+1´21"
12
DE RIJCK NANDO
IKO-BEOBANK
BEL20020201
JUNIOR
44´17"
+1´32"
13
VAN LOOVEREN JOACHIM
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20010810
JUNIOR
44´23"
+1´38"
14
WILLEMS ROBBE
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20011029
JUNIOR
44´29"
+1´44"
15
KARS HUGO
ARTV DE ADELAAR
NED20020703
JUNIOR
45´39"
+2´54"
16
JANSE STEF
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010420
JUNIOR
45´49"
+3´04"
17
MEEUSEN RUBEN
WAC TEAM
BEL20021211
JUNIOR
45´56"
+3´11"
18
CLARYSSE ELIO
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL20020927
JUNIOR
46´01"
+3´16"
19
VAN DIJCK JONAS
WAC TEAM
BEL20020820
JUNIOR
46´04"
+3´19"
20
UPTEGROVE PETE
WVSCHIJNDEL
NED20010123
JUNIOR
46´25"
+3´40"
21
DE HEIJ JOPPE
WV SCHIJNDEL
NED20020129
JUNIOR
46´30"
+3´45"
22
VAN DER VLEUTEN LUKAS
CYCLING VLIJTINGEN
NED20020628
JUNIOR
47´16"
+4´31"
23
JANSSEN WOUT
WAC TEAM
BEL20020129
JUNIOR
47´56"
+5´11"
24
DE BIE BRENT
WAC TEAM
BEL20020906
JUNIOR
48´12"
+5´27"
25
WAUTERS SEPPE
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020515
JUNIOR
48´33"
+5´48"
26
CEULEMANS MICHIEL
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20021018
JUNIOR
48´47"
+6´02"
27
HUYBS LENNERT
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021121
JUNIOR
49´06"
+6´21"
28
DEJONGHE SENNE
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20021129
JUNIOR
49´15"
+6´30"
29
STORMS MIEL
WCL-BERGKLIMMERS
NED20021001
JUNIOR
1 r
30
VELTER RUBEN
TWC TEMPO VELDHOVEN
NED20020227
JUNIOR
1 r
31
BRASPENNING JORIS
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010125
JUNIOR
1 r
32
VAN CUTSEM SENNA
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027
JUNIOR
1 r
33
BUYZE WANNES
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010510
JUNIOR
1 r
34
MERTENS JONAS
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020110
JUNIOR
1 r
35
LEMBRECHTS RUBEN
WAC TEAM
BEL20020703
JUNIOR
2 r
36
BRITS NOAH
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20021104
JUNIOR
2 r
37
SALOMEZ YDRIS
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010227
JUNIOR
2 r
38
MARX BRAM
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20021009
JUNIOR
2 r
39
BASTIAENSEN JESSE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020527
JUNIOR
2 r
40
HERRYGERS JOCHE
WAC TEAM
BEL20020928
JUNIOR
3 r
41
CAEMS SIEBE
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL20020530
JUNIOR
3 r
DNF
VANDAEL WARD
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010511
JUNIOR
Close