1
BEKAERT Yentl
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990718
U23.C
56´40"
2
ROELANDT Kenny
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201
ELITE
57´26"
+0´46"
3
TIELEN Dario
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19941113
ELITE
57´44"
+1´04"
4
DEWULF Maxim
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000829
JUNIOR
57´49"
+1´09"
5
WILLEMYNS Mathieu
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19900711
ELITE
58´12"
+1´32"
6
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23.C
58´24"
+1´44"
7
VANKEIRSBILCK Berne
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19941021
ELITE
58´30"
+1´50"
8
VAN DIJKE Tim
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED20000315
JUNIOR
58´40"
+2´00"
9
VERDONCK Andres
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20001216
JUNIOR
58´44"
+2´04"
10
DEGROOTE Jonas
INDIVIDUEEL
BEL19951017
ELITE
58´55"
+2´15"
11
VAN DIJKE Mick
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED20000315
JUNIOR
59´25"
+2´45"
12
ALDERWEIRELD Robin
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19961210
U23
59´40"
+3´00"
13
VANDENBROUCKE Niels
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19970530
U23
59´43"
+3´03"
14
DE SMET Thibaut
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990507
U23.C
59´57"
+3´17"
15
VANCOMPERNOLLE Jan
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19910822
ELITE
1H00´00"
+3´20"
16
DE BOCK Yoni
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406
U23
1H00´04"
+3´24"
17
VANDENHEEDE Brecht
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
ELITE
1H00´17"
+3´37"
18
MUSEEUW Stefano
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970601
U23.C
1H00´35"
+3´55"
19
QUARTIER Jonas
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000504
JUNIOR
1H00´35"
+3´55"
20
TEIRLINCK Jens
VAN EYCK SPORT
BEL19960104
U23
1H00´52"
+4´12"
21
VAN COMPERNOLLE Kenneth
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19880330
ELITE
1H01´06"
+4´26"
22
VAN DE KERCKHOVE Nick
TARTELETTO - ISOREX
BEL19960313
U23.C
1H01´43"
+5´03"
23
VAN COMPERNOLLE Jason
ASFRA RACING TEAM
BEL20000128
JUNIOR
1H01´57"
+5´17"
24
VANDEN BUSSCHE Wannes
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000504
JUNIOR
1H02´15"
+5´35"
25
DE GROODT Killian
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970803
U23
1H02´30"
+5´50"
26
DEWITTE Casper
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19980822
U23
1H02´40"
+6´00"
27
WILLIAMS Joe
ASFRA RACING TEAM
GBR19980909
U23
1H02´49"
+6´09"
28
DE BOCK Jelle
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407
ELITE
1H03´00"
+6´20"
29
CLAUWAERT Maarten
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20000526
JUNIOR
1H04´02"
+7´22"
30
DEMEYER Guillian
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000418
JUNIOR
1 r
31
VERMEERSCH Arne
INDIVIDUEEL
BEL19990327
U23
1 r
32
DENOLF Ritchie
TEAM ATOM 6 BIKESTORE
BEL19911105
ELITE
1 r
33
PRIAU Jonas
ASFRA RACING TEAM
BEL19911011
ELITE
1 r
34
DANCKAERS Jochem
INDIVIDUEEL
BEL19760811
ELITE
1 r
35
DAME Jordy
DANNYJI CYCLING TEAM
BEL19990216
U23
1 r
36
BLOM Kenneth
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19991001
U23
1 r
37
COUCKUYT Laurens
TRUST MTB TEAM VZW
BEL19980317
U23
1 r
38
DE WITTE Brecht
TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL19850401
ELITE
1 r
39
MAES Aïden
ASFRA RACING TEAM
BEL19970527
U23
1 r
40
CHASTAGNER François
ANNEQUIN CYCLING TEAM
FRA19950507
ELITE
1 r
41
ADAMS Fletcher
HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S
GBR20000707
JUNIOR
1 r
DNF
DEBEIR Arno
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19990712
U23.C
DNF
COUCKUYT Jens
TRUST MTB TEAM VZW
BEL19940206
ELITE
Close