1
LECERF WILLIAM JUNIOR
ZANNATA-GALLOO TEAM
BEL20021015
JUNIOR
37´25"
2
VERVOORT WOUT
IKO-BEOBANK
BEL20010106
JUNIOR
38´05"
+0´40"
3
VERSTRYNGE EMIEL
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20020204
JUNIOR
38´15"
+0´50"
4
DE SMET NICOLAS
ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
BEL20010220
JUNIOR
38´40"
+1´15"
5
BERCKMOES JENNO
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20010204
JUNIOR
39´00"
+1´35"
6
WILLEMS ROBBE
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20011029
JUNIOR
39´45"
+2´20"
7
VANLUCHENE MAXIM
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20011127
JUNIOR
39´47"
+2´22"
8
DE MAERE ALESSIO
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20020423
JUNIOR
40´03"
+2´38"
9
CLARYSSE ELIO
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL20020927
JUNIOR
40´35"
+3´10"
10
VAN DEN BULCK JOPPE
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20020826
JUNIOR
40´53"
+3´28"
11
CLYNHENS TOON
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010209
JUNIOR
41´13"
+3´48"
12
OMLOOP MATS
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20021014
JUNIOR
41´27"
+4´02"
13
MEEUSEN RUBEN
WAC TEAM
BEL20021211
JUNIOR
41´44"
+4´19"
14
DE VOS WANNES
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010327
JUNIOR
42´20"
+4´55"
15
NOYENS JARNE
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011016
JUNIOR
42´28"
+5´03"
16
DE VOS SANDER
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20020410
JUNIOR
42´45"
+5´20"
17
JANSSEN WOUT
WAC TEAM
BEL20020129
JUNIOR
42´55"
+5´30"
18
TRIO VICTOR
ZANNATA-GALLOO TEAM
BEL20020303
JUNIOR
43´03"
+5´38"
19
VANPRAET RUBEN
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20020405
JUNIOR
43´10"
+5´45"
20
SALOMEZ YDRIS
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL20010227
JUNIOR
43´30"
+6´05"
21
LAURYSSEN RIK
WAC TEAM
BEL20020724
JUNIOR
43´30"
+6´05"
22
VAN DER VEKEN SENNE
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010129
JUNIOR
43´45"
+6´20"
23
LAVERGE MAXIM
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20010418
JUNIOR
43´45"
+6´20"
24
MERTENS JONAS
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020110
JUNIOR
44´32"
+7´07"
25
BERT JASPER
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20011215
JUNIOR
45´00"
+7´35"
26
VAN CLEEMPUT BERT
VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT
BEL20010920
JUNIOR
45´34"
+8´09"
27
BLOEM SENNE
VAN ASSCHE - VAN DEN HAUWE CT
BEL20020213
JUNIOR
45´40"
+8´15"
28
ALENTEYNS JORIT
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20010523
JUNIOR
45´40"
+8´15"
29
SLUYDTS TOON
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020109
JUNIOR
45´40"
+8´15"
30
BASTIAENSEN JESSE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20020527
JUNIOR
45´40"
+8´15"
31
BRASPENNING JORIS
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010125
JUNIOR
45´40"
+8´15"
32
VAN CUTSEM SENNA
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027
JUNIOR
45´40"
+8´15"
33
LEMBRECHTS RUBEN
WAC TEAM
BEL20020703
JUNIOR
1 r
34
VANACKER EMIEL
ZANNATA-GALLOO TEAM
BEL20020508
JUNIOR
1 r
35
MARX BRAM
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20021009
JUNIOR
1 r
36
DENAEGHEL BRENT
ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
BEL20020729
JUNIOR
1 r
37
VAN ACKER JASPER
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20010101
JUNIOR
1 r
38
COENE BENJAMIN
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20010620
JUNIOR
1 r
39
CAEMS SIEBE
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL20020530
JUNIOR
2 r
DNF
DE WEERT ROBBE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20010314
JUNIOR
Close