1. 11 CZE19870725 BAMBULA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 00:59:34 00:00:00 60
2. 2 SVK19730408 METLIČKA Václav TEAM KRAL R.C. "PFEIL" HOF e.V 00:59:40 00:00:06 50
3. 23 CZE19860711 ŠKARNITZL Jan DIMP - GIANT team 00:59:46 00:00:12 45
4. 6 CZE19790209 CHROBÁK Jan JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:00:07 00:00:33 40
5. 18 CZE19830521 BÍNA Martin TOP TEN FACTOR Teplice 01:00:58 00:01:24 35
6. 9 CZE19880110 MENGER David Cyklo Team Budvar Tábor 01:00:58 00:01:24 30
7. 27 CZE19770331 HEKELE Emil Zekof Team 01:02:21 00:02:47 28
8. 19 CZE19870313 NĚMEČEK Martin RADLAND KARNTEN 01:02:44 00:03:10 26
9. 26 CZE19731226 LUKEŠ Ondřej AC SPARTA Praha 01:03:12 00:03:38 24
10. 16 CZE19831016 BAMBULA Stanislav Cyklo Team Budvar Tábor 01:03:29 00:03:55 22
11. 36 CZE19821101 ZELENÝ Ondřej SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:03:48 00:04:14 20
12. 60 CZE19860903 VLČEK Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 01:04:51 00:05:17 19
13. 25 CZE19850108 KULHAVÝ Jaroslav MICHELIN - SPECIALIZED MTB TEAM 01:05:33 00:05:59 18
14. 3 CZE19841107 SAFINSKÝ Tomáš SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:06:05 00:06:31 17
15. 24 CZE19890516 MUSIL Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 01:07:47 00:08:13 16
16. 62 CZE19891121 PLEVÁK Ivo MAX CURSOR 01:07:57 00:08:23 15
17. 44 CZE19880921 BRÁZDIL Jiří CK Příbram B.E.I. 01:08:06 00:08:32 14
18. 64 CZE19810303 FABIŠOVSKÝ Ladislav CK KORUNA Pralines 01:08:15 00:08:41 13
19. 20 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 01:08:41 00:09:07 12
20. 35 CZE19831017 BENDA Michal SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:09:05 00:09:31 11
21. 59 CZE19890908 HUNAL Martin SP Pelhřimov Velosport 1 10
22. 54 CZE19890916 NOVÝ Tomáš Cyklo Team Budvar Tábor 1 9
23. 28 CZE19880118 PŘÍHODA Lukáš KLUB CYKLISTIKY HLINSKO 1 8
24. 48 CZE19871122 VACHEK Petr CK Příbram B.E.I. 1 7
25. 31 CZE19891229 KINCL Petr JOHNSON CONTROLS AŠ MB 1 6
26. 37 CZE19890722 FARKAŠ Marek TJ Lokomotiva Beroun 1 5
27. 58 CZE19891001 KASPER David RBB INVEST Jindř. Hradec 1 4
28. 5 CZE19891006 KUBÁČ Jan TOP TEN FACTOR Teplice 1 3
29. 61 CZE19840116 LINHART Petr TJ Sokol Holé Vrchy 1 2
30. 63 CZE19890819 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 1 1
31. 56 CZE19660210 ŽENÍŠEK Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 1
32. 51 CZE19890816 MALÍK Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 2
Nedokončili
1 MLYNÁŘ Zdeněk MAX CURSOR
30 PODRAZIL Jiří TJ Sokol Holé Vrchy
52 SOTONA Jiří ALLROAD CYCLING TEAM MB
57 TICHÝ Jan TJ SLEZAN Frýdek - Místek
Close