1. 11 CZE19870329 ZELINKA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 00:43:14 00:00:00 60
2. 1 CZE19870725 BAMBULA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 00:43:16 00:00:02 50
3. 4 CZE19870313 NĚMEČEK Martin VELO - CLUB CIRKL NETOLICE 00:43:18 00:00:04 45
4. 2 CZE19870927 KLOUČEK Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 00:43:18 00:00:04 40
5. 3 CZE19880110 MENGER David Cyklo Team Budvar Tábor 00:43:25 00:00:11 35
6. 6 SVK19880115 GAVENDA Robert TJ Slávia ŠŠ Kelly S Trenčín 00:43:25 00:00:11 30
7. 5 CZE19870625 KOHOUTEK Michal TJ Lokomotiva Beroun 00:43:57 00:00:43 28
8. 16 CZE19870218 HÁJEK Jiří TJ Stadion Louny 00:44:30 00:01:16 26
9. 8 CZE19880828 VOBORA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 00:44:36 00:01:22 24
10. 10 CZE19870324 ČEPIČKA Matěj SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:44:40 00:01:26 22
11. 7 CZE19880118 PŘÍHODA Lukáš TATRAMLÉKO 00:44:44 00:01:30 20
12. 19 SVK19870415 JANDÚCH Dušan CK ŽP Šport a.s. 00:44:44 00:01:30 19
13. 13 CZE19870817 ZUMAN David TJ CYKLOPRAG 00:45:11 00:01:57 18
14. 22 CZE19870818 TOMAN Jiří TJ NOVÝ BOHUMÍN Cyk.odd.ŽD 00:45:22 00:02:08 17
15. 20 CZE19870430 MANČÍK Petr TJ CYKLOPRAG 00:45:40 00:02:26 16
16. 18 CZE19880512 POHAN Jan Cyklo Team Budvar Tábor 00:45:40 00:02:26 15
17. 14 CZE19880819 ŠŤASTNÝ Jakub JOHNSON CONTROLS AŠ MB 00:46:06 00:02:52 14
18. 21 CZE19881212 KOPEČEK Václav TJ SLEZAN Frýdek - Místek 00:46:06 00:02:52 13
19. 17 CZE19871122 VACHEK Petr INTER PRAHA 00:46:10 00:02:56 12
20. 9 SVK19870506 BACHRATÝ Robert CK BMX Zeleneč 00:46:15 00:03:01 11
21. 27 CZE19871026 ZAHÁLKA Václav TJ Lokomotiva Beroun 00:47:28 00:04:14 10
22. 28 CZE19870926 VACEK Miroslav SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:47:34 00:04:20 9
23. 23 SVK19880629 SIMAN Peter CK ŽP Šport a.s. 00:47:41 00:04:27 8
24. 31 CZE19870905 MERENUS Vojtěch SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:47:56 00:04:42 7
25. 12 CZE19880404 PODRAZIL Jiří TJ Sokol Holé Vrchy 00:47:58 00:04:44 6
26. 57 POL19880531 MALYSZEK Robert UKS JEDYNKA - LIMARO Kórnik 00:47:58 00:04:44 5
27. 49 CZE19880921 BRÁZDIL Jiří ELEM-KCK-Zlín 00:48:41 00:05:27 4
28. 54 CZE19870628 GROH Stanislav RUBENA MERIDA MTB TEAM 00:48:47 00:05:33 3
29. 36 CZE19880922 DANAČÍK Jakub SKP Duha Fort Lanškroun 00:48:51 00:05:37 2
30. 29 CZE19880710 BĚLOHOUBEK Ondřej TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:49:15 00:06:01 1
31. 55 CZE19880211 DOSTÁL Jan Cyklo Team Budvar Tábor 00:49:22 00:06:08
32. 37 CZE19870429 ŠPIDLEN Ondřej KC Cyklomax Pardubice 00:49:34 00:06:20
33. 25 CZE19881218 STEJSKAL Adam SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:49:50 00:06:36
34. 24 CZE19880410 FUS Tomáš TJ Stadion Louny 00:49:50 00:06:36
35. 34 CZE19870203 NOVÁK Josef CK Příbram B.E.I. 00:49:59 00:06:45
36. 38 CZE19881127 CVIK Jan eD system - ZVVZ 00:49:59 00:06:45
37. 40 CZE19880515 SKALICKÝ Ondřej TOP TEN TEAM Teplice 00:49:59 00:06:45
38. 26 CZE19870215 KŘÍŽEK Zdeněk CK FASTUM 00:50:08 00:06:54
39. 47 CZE19881121 TICHÝ Jan TJ SLEZAN Frýdek - Místek 00:50:58 00:07:44
40. 43 CZE19880728 NOVOTNÝ Jakub SKP Duha Fort Lanškroun 00:51:18 00:08:04
41. 56 CZE19870730 LORENZ Jan TJ Lokomotiva Beroun 00:51:40 00:08:26
42. 45 CZE19880223 NOVÁK Jakub TJ Lokomotiva Beroun 1
43. 35 CZE19880408 LINDA Antonín CK Příbram B.E.I. 1
44. 46 CZE19880304 JAN Luboš VELO - CLUB České Budějovice 1
45. 58 SVK19880413 ŠÍBR Jakub TJ Slávia ŠŠ Kelly S Trenčín 1
46. 42 CZE19870828 ŠKOLA Milan CK Příbram B.E.I. 1
47. 39 CZE19870531 STANÍČEK Martin CK Příbram B.E.I. 1
48. 51 CZE19881222 KULHAVÝ Tomáš SKP Duha Fort Lanškroun 1
49. 53 CZE19880922 DUDEK Tomáš CK Příbram B.E.I. 1
50. 52 CZE19880826 ŘEBÍK Štěpán CK Příbram B.E.I. 2
Nedokončili
15 LOULA Petr TJ Stadion Louny
33 ČANECKÝ Marek CK ŽP Šport a.s.
Close