1. 1 CZE19890204 GALANDÁK Michal SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:28:17 00:00:00 60
2. 2 CZE19891216 POLNICKÝ Jiří TJ Sokol Holé Vrchy 00:28:32 00:00:15 50
3. 5 CZE19900904 BENDA Marek TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:28:45 00:00:28 45
4. 9 CZE19890312 SOTONA Jiří CK Příbram B.E.I. 00:28:56 00:00:39 40
5. 6 CZE19890602 NOVOTNÝ Štěpán TJ Stadion Louny 00:28:57 00:00:40 35
6. 4 CZE19890722 FARKAŠ Marek TJ Stadion Louny 00:28:58 00:00:41 30
7. 19 CZE19900926 TOMEK Josef SKP Duha Fort Lanškroun 00:29:25 00:01:08 28
8. 16 CZE19900606 NEPUSTIL Matěj ANLEN - KENDA GALAXY 00:29:33 00:01:16 26
9. 3 CZE19900813 ADEL Filip CK MTB JUNIOR HLINSKO 00:29:35 00:01:18 24
10. 10 CZE19900405 MERENUS Ondřej SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:29:35 00:01:18 22
11. 18 CZE19900107 NEPRAŠ Karel TJ SLEZAN Frýdek - Místek 00:29:53 00:01:36 20
12. 42 CZE19900509 MAGNUSEK Jakub VLASTIBOR KONEČNÝ 00:30:10 00:01:53 19
13. 8 CZE19900215 TYKAL Tomáš TJ Stadion Louny 00:30:10 00:01:53 18
14. 12 CZE19891006 KUBÁČ Jan TOP TEN TEAM Teplice 00:30:15 00:01:58 17
15. 11 CZE19890819 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 00:30:19 00:02:02 16
16. 22 CZE19891207 ZAORAL Marek SK Olomouc Sigma Mž 00:30:44 00:02:27 15
17. 7 CZE19890806 KUSÝ Vladimír ANLEN - KENDA GALAXY 00:30:52 00:02:35 14
18. 40 CZE19900802 SYBAL Marek ANLEN CYKLO ŠVEC GALAXY 00:30:59 00:02:42 13
19. 13 CZE19900527 ČERNÝ Martin TJ Stadion Louny 00:31:07 00:02:50 12
20. 45 CZE19900916 HEDERER Vít TJ UNEX Uničov 00:31:11 00:02:54 11
21. 23 CZE19890512 POLÁCH Marek SK Olomouc Sigma Mž 00:31:14 00:02:57 10
22. 21 CZE19901227 KAŇKOVSKÝ Jiří SK Olomouc Sigma Mž 00:31:15 00:02:58 9
23. 43 CZE19891127 MEDEK Jiří TJ UNEX Uničov 00:31:19 00:03:02 8
24. 14 CZE19890516 MUSIL Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 00:31:49 00:03:32 7
25. 44 CZE19900816 MARŠÁLEK Nikolas TJ UNEX Uničov 00:31:57 00:03:40 6
26. 36 CZE19900101 PELOUŠEK Martin TJ UNEX Uničov 00:32:00 00:03:43 5
27. 46 CZE19890504 CHROMEC Tomáš SK Olomouc Sigma Mž 00:32:14 00:03:57 4
28. 20 CZE19900410 PAVLOVSKÝ Václav TJ Stadion Louny 00:32:19 00:04:02 3
29. 28 CZE19900419 RAJS Antonín TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:32:23 00:04:06 2
30. 24 CZE19890204 PELC Stanislav TJ Lokomotiva Beroun 00:32:33 00:04:16 1
31. 32 CZE19900806 MARVAN Petr Cyklo Team Budvar Tábor 00:32:33 00:04:16
32. 47 CZE19890910 KUČERA Tomáš SK Olomouc Sigma Mž 00:32:41 00:04:24
33. 15 CZE19900717 PETRUŠ Lubomír ACS DRAK VRBNO 00:32:52 00:04:35
34. 29 CZE19900729 ČERNÝ Zdeněk SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:33:18 00:05:01
35. 34 CZE19901231 KOPEC Ladislav CK Bítovská 00:34:32 00:06:15
36. 35 CZE19900924 KOVANDA Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 00:34:36 00:06:19
37. 17 CZE19900802 PODOLÁK Michal ACS DRAK VRBNO 00:34:43 00:06:26
38. 41 CZE19901210 JERMAN Jakub TJ Stadion Louny 00:35:32 00:07:15
39. 27 CZE19890916 NOVÝ Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 1
Nedokončili
33 FEIFERLÍK Martin TJ ZČE Cyklistika Plzeň
Close