1. 1 CZE19851211 ŠTYBAR Zdeněk ASD DUKLA PRAHA 00:44:39 00:00:00 30
2. 6 CZE19850602 ŠULC Ladislav ASD DUKLA PRAHA 00:45:12 00:00:33 29
3. 46 CZE19860711 ŠKARNITZL Jan CK FASTUM 00:45:18 00:00:39 28
4. 3 CZE19850818 KLOUČEK František ASD DUKLA PRAHA 00:45:21 00:00:42 27
5. 2 CZE19860506 KREUZIGER Roman TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:45:29 00:00:50 26
6. 14 CZE19850108 KULHAVÝ Jaroslav CCC-VELLA TRUTNOV TEAM Kolín 00:45:52 00:01:13 25
7. 8 CZE19850321 NOVÁK Jiří KOOPERATIVA MTB 00:46:14 00:01:35 24
8. 24 CZE19851204 HLAVÁČ Václav CCC-VELLA TRUTNOV TEAM Kolín 00:46:24 00:01:45 23
9. 13 CZE19860224 VALEŠ Pavel Cyklo Team Budvar Tábor 00:48:30 00:03:51 22
10. 7 CZE19850519 ŠŤASTNÝ Michal ASD DUKLA PRAHA 00:49:40 00:05:01 21
11. 23 CZE19851129 TRUNEC Michal SKP Duha Fort Lanškroun 00:49:51 00:05:12 20
12. 19 CZE19860126 FUKAČ Zdeněk TJ FAVORIT Brno 00:50:01 00:05:22 19
13. 5 CZE19851220 FRIEDL Jiří CCC-VELLA TRUTNOV TEAM Kolín 00:50:16 00:05:37 18
14. 18 CZE19850309 RUFER Filip CK Příbram 00:50:31 00:05:52 17
15. 20 CZE19860607 VEJVODA Jiří KLUB CYKLISTÚ Luže-Košumberk 00:50:31 00:05:52 16
16. 10 CZE19850310 ŠAFRATA Jan Cyklo Team Budvar Tábor 00:51:24 00:06:45 15
17. 21 CZE19850415 VOSYKA Tomáš KOOPERATIVA MTB 00:51:44 00:07:05 14
18. 29 CZE19860318 HANUS Ondřej TJ CYKLOPRAG 00:51:45 00:07:06 13
19. 11 CZE19850213 MALÝ Ondřej CCC-VELLA TRUTNOV TEAM Kolín 00:51:47 00:07:08 12
20. 25 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 00:52:34 00:07:55 11
21. 27 CZE19861206 POSPÍŠIL Tomáš SKP Duha Fort Lanškroun 1 10
22. 15 CZE19850811 JEŘÁBEK Ivo SLAVIA SČE DĚČÍN - CYKLISTIKA 1 9
23. 16 CZE19860702 MACÁK Ondřej JOHNSON CONSTROLS AŠ MB 1 8
24. 31 CZE19860304 VOŘÍŠEK Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 1 7
25. 42 CZE19860226 HEŘMANSKÝ Miroslav TOP TEN TEAM Teplice 1 6
26. 43 CZE19860602 HRUŠKA Petr TJ Sokol Česká Třebová 1 5
27. 36 CZE19860415 BERKA Pavel CK JITKA Jindř. Hradec 1 4
28. 30 CZE19860207 JANDA Petr JOHNSON CONSTROLS AŠ MB 1 3
29. 47 CZE19851207 VONDRÁČEK Jiří TJ CYKLOPRAG 1 2
30. 44 CZE19851111 ŠVESTKA Michal SKP Duha Fort Lanškroun 1 1
31. 26 CZE19851115 PŠENIČKA Jakub V.C. Lugano MB 1
32. 33 CZE19861027 HORÁK Ondřej CCC-VELLA TRUTNOV TEAM Kolín 1
33. 34 CZE19861201 KUBÁČ Michal TOP TEN TEAM Teplice 1
34. 41 CZE19850514 NESVEDA Jiří TJ ZČE Cyklistika Plzeň 1
35. 39 CZE19851225 TOMŠŮ Antonín JOHNSON CONSTROLS AŠ MB 1
36. 40 CZE19860416 HEŘMAN Jaroslav TJ ZČE Cyklistika Plzeň 1
37. 48 CZE19860311 FORMÁNEK Tomáš CK Příbram 1
38. 38 CZE19860227 STUPKA Petr Cyklo Team Budvar Tábor 1
Nedokončili
9 NOVOTNÝ Petr TJ Stadion Louny
12 ŠIMEK Jan Cyklo Team Budvar Tábor
17 KOROUS Jan Cyklo Team Budvar Tábor
37 SYNÁČEK Jan TJ CYKLOPRAG
45 ŠEL Jan YOGI RACING Ostrava
Close