1
VANDERSTEEN JARNE
SCOTT-MTBCOACH MTB RACING TEAM
BEL20020902
U17M
53´40"
2
DEPUYDT DAAN
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL20031115
U17M
54´52"
+1´11"
3
BRUYNSEELS LANCE
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021115
U17M
57´08"
+3´28"
4
CLYNEN RHUNE
ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM
BEL20021014
U17M
57´33"
+3´53"
5
DEDEURWAERDERE BRICE
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL20020320
U17M
58´06"
+4´26"
6
HUBRECHTS SANDER
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020213
U17M
58´09"
+4´29"
7
DELBAERE IBE
VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
BEL20020827
U17M
58´47"
+5´06"
8
BERGHMANS SID
BIKE-INN TEAM HERENTALS
BEL20030130
U17M
59´10"
+5´29"
9
DEUTEKOM MIKE
ZWSE MTB VER X-TREME
NED20020708
U17M
59´59"
+6´19"
10
ROGGEMAN SIEBEN
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL20021028
U17M
1H00´06"
+6´25"
11
SCHOUTEDEN BRIAN
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL20020524
U17M
1H00´28"
+6´47"
12
VERVENNE JONATHAN
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20030527
U17M
1H00´45"
+7´04"
13
DAEMS WOUT
TEAM WILIER-FORCE
BEL20020316
U17M
1H00´45"
+7´04"
14
BRUYNINCKX NICK
VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
BEL20020124
U17M
1H01´24"
+7´44"
15
VAN ELZAKKER PEPIJN
ATB KEMPEN VZW
NED20030901
U17M
1H01´26"
+7´45"
16
JACOBS LENNERT
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL20030101
U17M
1H01´59"
+8´18"
17
JANSSENS WARRE
SCOTT-MTBCOACH MTB RACING TEAM
BEL20031009
U17M
1H02´08"
+8´28"
18
FERKET ROBIN
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL20021005
U17M
1H02´18"
+8´38"
19
STEENBLOK MARTIJN
ZWSE MTB. VER. X-TREME
NED20020322
U17M
1H03´10"
+9´29"
20
JAENEN JELLE
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL20031212
U17M
1H03´27"
+9´46"
21
SOENEN IAN
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL20020913
U17M
1H03´27"
+9´46"
22
BURNHAM YOULIAN
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20020915
U17M
1H04´29"
+10´48"
23
SLEGERS WIETSE
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL20031219
U17M
1H04´39"
+10´59"
24
TIMMERMANS STIJN
SCOTT-MTBCOACH MTB RACING TEAM
BEL20030219
U17M
1H04´48"
+11´08"
25
DEHAES WIEBE
TWC HOEKSKE MALEIZEN
BEL20020515
U17M
1H04´53"
+11´12"
26
HILVEN BRENT
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL20030228
U17M
1H05´57"
+12´17"
27
VAN DEN EEDE BORRE
WAASLANDMTBSCHOOL
BEL20030516
U17M
1H06´07"
+12´26"
28
WUYTS YANNICK
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20031106
U17M
1H07´03"
+13´23"
29
STERCKX RAVEN
INDIVIDUEEL
BEL20030612
U17M
1H08´45"
+15´05"
30
MENSAERT JARNO
SUPER BIKERS ECOLE VTT
BEL20020121
U17M
1H10´05"
+16´24"
31
VAN BEECK RUBEN
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL20020204
U17M
1H10´05"
+16´24"
32
BRITS NOAH
INDIVIDUEEL
BEL20021104
U17M
1H13´35"
+19´54"
33
HERMANS NIELS
WESTFIT
BEL20030824
U17M
1 r
34
CANT SENNE
VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
BEL20020228
U17M
1 r
35
DE MUL SANDER
WAASLANDMTBSCHOOL
BEL20030509
U17M
1 r
36
FOSTIER LINS
INDIVIDUEEL
BEL20020527
U17M
1 r
37
VAN THILLO IBE
INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM
BEL20030330
U17M
1 r
38
CAPPITTEL JARNE
TWC HOEKSKE MALEIZEN
BEL20030703
U17M
1 r
39
LABEEUW TIJS
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030422
U17M
1 r
40
PEETERS STAN
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20031202
U17M
1 r
DNF
VINCKE JORAN
WAASLANDMTBSCHOOL
BEL20021202
U17M
DNF
DEKEYSER ANDRES
TEAM BIKESENSATION
BEL20020510
U17M
DNF
DE COCK KENDO
WAASLANDMTBSCHOOL
BEL20030116
U17M
DNF
VAN LOOY ZINNI
TEAM WILIER-FORCE
BEL20020629
U17M
DNF
LEEMPOELS ARNO
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20030725
U17M
Close