1
BOMBOI DAVIDE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20000327
JUNIOR
1H35´55"
2
COVELIERS SEPPE
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000509
JUNIOR
1H35´55"
3
PETERS ALFIE
TEAM NOVO NORDISK JUNIOR
GBR20000803
JUNIOR
1H35´55"
4
PATTYN STEVEN
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000416
JUNIOR
1H35´55"
5
TEN BOSKE KARS
TWC HET SNELLE WIEL
NED20000823
JUNIOR
1H35´55"
6
VAN DEN PLAS JASPER
WAC TEAM
BEL20001121
JUNIOR
1H35´55"
7
DUIJVESTEIJN ROY
WESTLAND WIL VOORUIT
NED20010729
JUNIOR
1H35´55"
8
MEEUSEN RIK
WAC TEAM
BEL20011013
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
9
BOSHOVEN ARJAN
UWTC DE VOLHARDING
NED20011003
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
10
SCHOOLENAAR DION
UWTC DE VOLHARDING
NED20000623
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
11
DORENBOS YANNE
UWTC DE VOLHARDING
NED20000915
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
12
MAAS ALEKSANDR
WIELERVERENIGING SCHIJNDEL
NED20010910
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
13
VAN DEN AARSSEN JURGEN
HET SNELLE WIEL
NED20000211
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
14
RAYES MOHAMED
UW & TC DE VOLHARDING
SYR20000101
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
15
DERAEDT VICTOR
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20011026
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
16
FONTIJNE EMIEL
UWTC DE VOLHARDING
NED20010704
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
17
VAN DUN JENTE
WAC TEAM
BEL20010319
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
18
MILISEN MATHIAS
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20010830
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
19
CEURENS ROBBE
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010629
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
20
DE POORTER JONAS
WV ZEEUWS VLAANDEREN
NED20010721
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
21
JAWALAPERSAD MAARTEN
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20000502
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
22
WACHTERS JEF
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20000607
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
23
HEYLEN WOUT
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20010316
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
24
FRANCKEN SIBE
WAC TEAM
BEL20010205
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
25
DECOSTER MICHAEL
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010507
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
26
VAN DYCK JARNE
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20011116
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
27
KRIJNSEN JELTE
UWTC DE VOLHARDING
NED20010512
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
28
KROON JORIS
UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING
NED20011222
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
29
MINJAUW LUCAS
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20000119
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
30
PRONK JENS
CYCLING CLUB MONKEY TOWN
NED20011006
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
31
VAN ROOSBROECK JAN
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010515
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
32
BIERENS NIELS
TWC SNELLE WIEL
NED20001026
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
33
RAATS SVEN
CYCLING CLUB MONKEY TOWN
NED20011210
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
34
VAN DYCK WARD
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
BEL20000801
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
35
QUETS STIJN
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20010904
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
36
LUYTEN JONAS
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20000330
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
37
DE KONINCK PIETER
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20000411
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
38
PEETOOM NELSON
RSC DE ZUIDWESTHOEK
NED20011220
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
39
WILLEMSEN MEES
UWTC DE VOLHARDING
NED20000626
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
40
WOUTERS RICK
TWC HET SNELLE WIEL
NED20011102
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
41
VAN DER PERREN RITTE
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010130
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
42
WARRENS ANTHONY
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000518
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
43
FRANCKAERT MAARTEN
WAC TEAM
BEL20010601
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
44
VAN DER LINDEN MATTHEW
PRC DELTA
NED20000111
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
45
ARNOUTS BRENT
WAC TEAM
BEL20010702
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
46
KERKHOFS MATTHIAS
KTC-CYCLING TEAM
BEL20000530
JUNIOR
1H36´00"
+0´05"
47
DE BATIST SETH
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20000914
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
48
VERKOEYEN MICHIEL
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20011025
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
49
BOUMON JENS
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20011129
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
50
PUBLIE YANNICK
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20001020
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
51
HUIGEN NICOLAAS
DE VOLHARDING
NED20000818
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
52
NAULAERTS SENNE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20010424
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
53
VERTOMMEN MAIK
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20010604
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
54
VERVECKEN BRENT
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20000827
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
55
VAARTIES KEVIN
PRC DELTA
NED20000107
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
56
VAN HAL BRAM
TEAM KEMPEN
BEL20010910
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
57
DE SAMBLANX JONATHAN
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010830
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
58
GEBOERS TIM
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20000113
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
59
AVONDS KOBE
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20011103
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
60
DALVING SHANA
INDIVIDUEEL
BEL19940530
DE
1H45´55"
+10´00"
61
BIJNENS SVEN
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20010628
JUNIOR
1H45´55"
+10´00"
DNF
VAN ELSACKER HANS
WAC TEAM
BEL20010418
JUNIOR
DNF
DE KOK LARS
TEAM KEMPEN
BEL20010814
JUNIOR
DNF
GROOTJANS JENTE
WAC TEAM
BEL20010118
JUNIOR
DNF
FEYAERTS YANA
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981202
DE
DNF
KLUGT LARS
UWTC DE VOLHARING
NED20010212
JUNIOR
DNF
DE SCHUTTER ROBBE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20001024
JUNIOR
Close