1
BRAET VITO
FORTE U19 CYCLING TEAM
BEL20001102
JUNIOR
1H44´49"
2
BEKÉ WILLEM
KTC-CYCLING TEAM
BEL20000613
JUNIOR
1H44´49"
3
VERHECKEN GILAN
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20000708
JUNIOR
1H44´49"
4
VANDENBULCKE ALEX
CT SOENENS-BOOOM
BEL20011125
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
5
LEWIS MATTHEW
WOLVERHAMPTON WHLS
GBR20000401
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
6
HANNE MILAN
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20000713
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
7
DE LANGE PIETER-JAN
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20000325
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
8
LEFEVRE RUBEN
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20010418
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
9
CAPPAN LENNERT
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000825
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
10
LITVINOV DOMINIK
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20001014
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
11
SANDRIE BRENT
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20010710
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
12
BEERNAERT DAVID
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20000906
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
13
COSYNS MILAN
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20010606
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
14
HEYMANS SIMON JAN
ASFRA RACING TEAM
BEL20000303
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
15
DE VYLDER ROBBE
KTC-CYCLING TEAM
BEL20000509
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
16
ZAMAN IRFAN
PANAGUA CC
GBR20010826
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
17
BRUNEL CEDRIC
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000501
JUNIOR
1H45´00"
+0´11"
18
BRUYNEEL TRISTAN
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20000804
JUNIOR
1H46´30"
+1´41"
19
SMET MARCO
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010514
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
20
BONTINCK JARNE
KTC-CYCLING TEAM
BEL20011205
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
21
ONDERBEKE NIELS
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010523
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
22
PUNNEWAERT ZION
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20001221
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
23
VERMOOTE JENS
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL20010308
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
24
VANCANNEYT JELLE
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010313
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
25
VERSCHUEREN RUBEN
KTC-CYCLING TEAM
BEL20000816
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
26
VAN DE WYNKELE LORENZ
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010819
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
27
VANDENDRIESSCHE KEVIN
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20000225
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
28
ROESEMS SIEBE
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010608
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
29
DE CLEEN WOUTER
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010620
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
30
GONZALEZ TORRES MATEO
CT SOENENS-BOOOM
ESP20001124
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
31
VERROONEN GILLES
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL20010322
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
32
LOWTHER THOMAS
FOLKESTONE VELO CLUB
GBR20010822
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
33
VILEYN BRECHT
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20011231
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
34
VERSÉE YOUNES
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20010620
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
35
VAN DE CAUTER ZEGER
ASFRA RACING TEAM
BEL20000524
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
36
DE MEY REMI
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20011231
JUNIOR
1H46´39"
+1´50"
37
FELIX RAF
KTC-CYCLING TEAM
BEL20001031
JUNIOR
1H46´50"
+2´01"
38
VAN LANDSCHOOT RUBEN
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20011211
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
39
DEPROUW SERVAAS
INDIVIDUEEL
BEL20010108
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
40
MICHIELS LIEBERT
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20000228
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
41
DE SCHRIJVER BJARNE
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20010530
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
42
BARBRY GIEL
ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
BEL20010104
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
43
PAINTER SAMUEL
WIGMORE CC
GBR20010222
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
44
DEMARQUE THIBAULT
UV FOURMISIENNE
FRA20010814
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
45
DEKIEN SANDER
WIELERTEAM IEPER
BEL20010202
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
46
HOSTEN IAN
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010623
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
47
DE LOOF DARIO
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL20000625
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
48
CLAESSENS SAM
JARFACE DEVELOPMENT TEAM
BEL20010903
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
49
BUYZE WANNES
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010510
JUNIOR
1H50´49"
+6´00"
DNF
ASHMAN ALEXANDER
THANET ROAD CLUB
GBR20000228
JUNIOR
DNF
TIMPERMAN JURGEN
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20000829
JUNIOR
DNF
CLYBOUW JEROEN
CT SOENENS-BOOOM
BEL20001005
JUNIOR
DNF
VISPOEL RONIN
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20010209
JUNIOR
DNF
BRAEM NILS
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20011122
JUNIOR
DNF
IMPENS FELIX
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20011118
JUNIOR
DNF
VAN SCHOOR MATTHEW
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20000331
JUNIOR
DNF
EECKHOUT ARTHUR
KTC-CYCLING TEAM
BEL20000226
JUNIOR
DNF
DENOYETTE LOÏC
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010420
JUNIOR
DNF
DE FEYTER JONAS
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20000103
JUNIOR
Close