1
VAN BREUSSEGEM Elias
VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
BEL19920410
EL.CP
3H39´09"
2
LEWIS Adam
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
GBR19950821
ELITE
3H39´11"
+0´02"
3
TEUGELS Lennert
CIBEL-CEBON
BEL19930409
EL.CZC
3H39´11"
+0´02"
4
DE ROOZE Niels
TARTELETTO - ISOREX
BEL19920906
EL.CMC
3H39´11"
+0´02"
5
BAUGNIES Jerome
WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19870401
EL.CP
3H39´11"
+0´02"
6
COBBAERT Robby
CIBEL-CEBON
BEL19901227
EL.CMC
3H39´11"
+0´02"
7
VERHAEGEN Tom
UNITED C.T.
BEL19961217
U23
3H39´11"
+0´02"
8
PEYSKENS Dimitri
WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19911126
EL.CP
3H39´11"
+0´02"
9
LAMB Ross
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
GBR19951012
ELITE
3H39´11"
+0´02"
10
VASYLIEV Maksym
LVIV CYCLING TEAM
UKR19900414
ELITE
3H39´11"
+0´02"
11
DIELEMAN Michiel
CIBEL-CEBON
BEL19900429
EL.CMC
3H39´11"
+0´02"
12
VAN DEN BRANDE Julien
EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19950106
ELITE
3H39´11"
+0´02"
13
LEROUX Samuel
ROUBAIX LILLE METROPOLE
FRA19941127
ELITE
3H39´56"
+0´47"
14
SEFA Ylber
TARTELETTO - ISOREX
ALB19910211
ELITE
3H41´29"
+2´20"
15
VAN DER PLOEG Neil
MADISON GENESIS
AUS19870923
ELI
3H41´29"
+2´20"
16
MONK Cyrus
DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING
AUS19961107
U23.C
3H41´29"
+2´20"
17
DE GROOTE Arne
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970402
U23.C
3H42´36"
+3´27"
18
HALLER Patrick
HEIZOMAT RAD-NET.DE
GER19970709
U23.C
3H42´36"
+3´27"
19
KLEPIKOV Illya
LVIV CYCLING TEAM
UKR19940202
ELITE
3H43´15"
+4´06"
20
TZORTZAKIS Polychronis
TARTELETTO - ISOREX
GRE19890103
ELITE
3H43´15"
+4´06"
21
NAESEN Lawrence
LOTTO - SOUDAL
BEL19920828
EL.PTT
3H43´15"
+4´06"
22
PETIT Tomas
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
BEL19961107
U23.C
3H43´15"
+4´06"
23
VAN OUDENHOVE Jovany
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
BEL19970612
U23
3H43´15"
+4´06"
24
MERLIER Braam
PAUWELS SAUZEN
BEL19940211
EL.CMC
3H43´15"
+4´06"
25
BOUVRY Dieter
CIBEL-CEBON
BEL19920731
EL.CMC
3H43´15"
+4´06"
26
LAGNEAUX Yoni
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19971028
U23
3H43´15"
+4´06"
27
DIEPENDAELE Timmy
VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM
BEL19840806
ELITE
3H43´15"
+4´06"
28
VERBEECK Sven
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19980318
U23
3H43´15"
+4´06"
29
MAZZONE Leon
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
GBR19961213
U23
3H43´15"
+4´06"
30
LEIGH Andrew
TARTELETTO - ISOREX
GBR19950316
ELITE
3H43´15"
+4´06"
31
BASTIAENS Ayco
UNITED C.T.
BEL19960603
U23
3H43´15"
+4´06"
32
SCHEIRE Ruben
TARTELETTO - ISOREX
BEL19911206
EL.CZC
3H43´15"
+4´06"
33
KONING Peter
AQUA BLUE SPORT
NED19901203
3H43´43"
+4´34"
Close