1 SCHACHMANN Maximilian QUICK - STEP FLOORS
GER
24 1:07:26.09 58.33
DE PLUS Laurens
BEL
23 1:14:53.16 58.33
LAMPAERT Yves
BEL
27 1:07:25.87 58.33
JUNGELS Bob
LUX
26 1:07:25.93 58.33
ASGREEN Kasper
DEN
23 1:07:25.93 58.33
TERPSTRA Niki
NED
34 1:07:25.94 58.33
2 KELDERMAN Wilco TEAM SUNWEB
NED
27 1:07:50.55 41.67
HAGA Chad
USA
30 1:13:07.05 41.67
MATTHEWS Michael
AUS
28 1:07:43.87 41.67
DUMOULIN Tom
NED
28 1:07:44.38 41.67
OOMEN Sam
NED
23 1:07:44.40 41.67
KRAGH ANDERSEN Søren
DEN
24 1:07:44.40 41.67
3 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM
BEL
33 1:07:45.72 33.33
DENNIS Rohan
AUS
28 1:07:45.16 33.33
BEVIN Patrick
NZL
27 1:07:45.36 33.33
CARUSO Damiano
ITA
31 1:07:45.39 33.33
VAN GARDEREN Tejay
USA
30 1:07:45.49 33.33
KÜNG Stefan
SUI
25 DNF 33.33
4 DOULL Owain TEAM SKY
GBR
25 1:09:23.65 25
KIRYIENKA Vasil
BLR
37 1:08:10.56 25
KWIATKOWSKI Michal
POL
28 1:08:10.69 25
CASTROVIEJO Jonathan
ESP
31 1:08:10.74 25
MOSCON Gianni
ITA
24 1:08:10.90 25
STANNARD Ian
GBR
31 DNF 25
5 MEYER Cameron MITCHELTON - SCOTT
AUS
30 1:08:58.99 20.83
BAUER Jack
NZL
33 1:11:58.98 20.83
HEPBURN Michael
AUS
27 1:08:22.26 20.83
DURBRIDGE Luke
AUS
27 1:08:22.38 20.83
IMPEY Daryl
RSA
34 1:08:22.52 20.83
TRENTIN Matteo
ITA
29 1:08:22.62 20.83
6 ERVITI Imanol MOVISTAR TEAM
ESP
35 1:14:12.66 16.67
ANACONA Winner Andrew
COL
30 1:14:12.88 16.67
AMADOR Andrey
CRC
32 1:08:57.16 16.67
SÜTTERLIN Jasha
GER
26 1:08:57.26 16.67
SOLER Marc
ESP
25 1:08:57.45 16.67
OLIVEIRA Nelson
POR
29 1:08:57.64 16.67
7 MULLEN Ryan TREK - SEGAFREDO
IRL
24 1:20:12.94 14.17
BRÄNDLE Matthias
AUT
29 1:20:13.10 14.17
FELLINE Fabio
ITA
28 1:09:29.70 14.17
GOGL Michael
AUT
25 1:09:29.77 14.17
7 SKUJINS Toms TREK - SEGAFREDO
LAT
27 1:09:29.84 14.17
BERNARD Julien
FRA
26 1:09:29.91 14.17
8 BODNAR Maciej BORA - HANSGROHE
POL
33 1:24:05.97 11.67
MÜHLBERGER Gregor
AUT
24 1:09:32.88 11.67
KONRAD Patrick
AUT
27 1:09:32.99 11.67
PÖSTLBERGER Lukas
AUT
26 1:09:33.07 11.67
GROSSSCHARTNER Felix
AUT
25 1:09:33.18 11.67
OSS Daniel
ITA
31 DNF 11.67
9 KUREK Adrian CCC SPRANDI POLKOWICE
POL
30 1:16:44.37 10
SAJNOK Szymon
POL
21 1:26:13.27 10
GRADEK Kamil
POL
28 1:10:02.92 10
TACIAK Mateusz
POL
34 1:10:03.13 10
OWSIAN Lukasz
POL
28 1:10:03.26 10
TRATNIK Jan
SLO
28 1:10:03.38 10
10 HOULE Hugo ASTANA PRO TEAM
CAN
28 1:19:48.32 8.33
KANGERT Tanel
EST
31 1:10:19.33 8.33
GRIVKO Andrey
UKR
35 1:10:19.36 8.33
VALGREN ANDERSEN Michael
DEN
26 1:10:19.62 8.33
LUTSENKO Alexey
KAZ
26 1:10:19.73 8.33
NIELSEN Magnus Cort
DEN
25 DNF 8.33
11 SCHMIDT WÜRTZ Mads TEAM KATUSHA ALPECIN
DEN
24 1:20:34.89
HOLLENSTEIN Reto
SUI
33 1:10:21.06
HAAS Nathan
AUS
29 1:10:21.21
MARTIN Tony
GER
33 1:10:21.27
POLITT Nils
GER
24 1:10:21.28
DOWSETT Alex
GBR
30 1:20:34.90
12 HAČECKÝ Vojtech ELKOV - AUTHOR
CZE
31 1:24:30.65
KUKRLE Michael
CZE
24 1:10:43.21
OTRUBA Jakub
CZE
20 1:10:43.32
BÁRTA Jan
CZE
34 1:10:43.37
ČERNÝ Josef
CZE
25 1:10:43.38
13 ROOSEN Timo TEAM LOTTO NL - JUMBO
NED
25 1:13:08.85
VAN POPPEL Danny
NED
25 1:19:15.87
LEEZER Thomas
NED
33 1:10:53.62
VAN EMDEN Jos
NED
33 1:10:53.77
BOUWMAN Koen
NED
25 1:10:53.94
POWLESS Neilson
USA
22 1:10:53.99
14 GEISMAYR Daniel TEAM VORARLBERG SANTIC
AUT
29 1:16:07.90
FRIESECKE Gian
SUI
24 1:12:12.56
STEIMLE Jannik
GER
22 1:12:12.59
14 RÜEGG Lukas TEAM VORARLBERG SANTIC
SUI
22 1:12:12.80
ORRICO Davide
ITA
28 1:12:12.93
15 GOUGEARD Alexis AG2R LA MONDIALE
FRA
25 1:12:43.99
GENIEZ Alexandre
FRA
30 1:12:44.25
BAGDONAS Gediminas
LTU
33 1:12:44.42
BIDARD François
FRA
26 1:20:15.65
DILLIER Silvan
SUI
28 1:12:44.48
DENZ Nico
GER
24 1:20:02.18
16 MANGERTSEDER Matthias TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
GER
20 1:21:06.66
ZOIDL Riccardo
AUT
30 1:13:04.84
KRIZEK Matthias
AUT
30 1:13:04.93
RABITSCH Stephan
AUT
27 1:13:05.25
LEHNER Daniel
AUT
24 1:13:05.41
17 SCHINNAGEL Johannes TIROL CYCLING TEAM
GER
22 1:20:20.68
PORZNER Manuel
GER
22 1:13:50.43
BAYER Tobias
AUT
19 1:13:50.58
GAMPER Florian
AUT
19 1:13:50.64
ZIMMERMANN Georg
GER
21 1:13:50.91
18 HRINKOW Dominik HRINKOW ADVARICS CYCLEANG
AUT
30 1:28:08.94
HOFER Andreas
AUT
27 1:14:28.26
BOSMAN Patrick
AUT
24 1:14:28.48
RAPP Jonas
GER
24 1:14:28.69
FREIBERGER Markus
AUT
23 1:14:28.71
19 SCARTEZZINI Michele SANGEMINI - MG. K VIS - VEGA
ITA
26 1:19:07.44
GAFFURINI Nicola
ITA
29 1:14:31.04
PUCCIONI Dario
ITA
22 1:14:31.08
TOTÒ Paolo
ITA
27 1:14:31.19
SALVIETTI Niccolo'
ITA
25 1:14:31.23
20 RUTSCH Jonas TEAM LOTTO - KERN HAUS
GER
20 1:14:58.67
KESSLER Robert William
GER
23 1:14:59.11
WESTMATTELMANN Daniel
GER
31 1:14:59.22
HENN Luca
GER
21 1:14:59.36
HUGGER Jan
GER
20 DNF
21 OROS Samuel DUKLA BANSKA BYSTRICA
SVK
20 1:23:32.81
CULLY Jan Andrej
SVK
23 1:15:35.82
TYBOR Patrik
SVK
31 1:15:35.83
ČANECKY Marek
SVK
30 1:15:35.87
BELLAN Juraj
SVK
22 1:15:35.94
22 SALZMANN Jodok WSA PUSHBIKERS
AUT
23 1:25:40.34
RITZINGER Felix
AUT
22 1:16:05.38
22 TRETTWER Helmut WSA PUSHBIKERS
GER
35 1:16:05.38
AUER Daniel
AUT
24 1:16:05.40
GRASMANN Christian
GER
37 1:16:05.43
Close