1. 2 10006912747 SWEECK Diether Pauwels Sauzen – Vastgoedservice 01:00:42 00:00:00 30
2. 4 10007952869 MERLIER Braam Creafin TUVsud 01:00:49 00:00:07 29
3. 1 10006456241 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:00:49 00:00:07 28
4. 6 10005679029 KONWA Marek Volkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM 01:00:53 00:00:11 27
5. 3 10006629528 PAPRSTKA Tomáš EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:00:55 00:00:13 26
6. 7 10001515002 HEKELE Emil GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 01:00:58 00:00:16 25
7. 13 10009745652 JELÍNEK Josef MITAS TREK 01:01:15 00:00:33 24
8. 8 10007095734 SAMPARISI Nicolas KTM ALCHEMIST SELLE SMP DAMA 01:01:24 00:00:42 23
9. 5 10008628940 PEETERS Yannick Pauwels Sauzen – Vastgoedservice 01:01:33 00:00:51 22
10. 12 10003279691 ŠKARNITZL Jan MITAS TREK 01:01:36 00:00:54 21
11. 9 10007582855 GLAJZA Ondrej TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:02:35 00:01:53 20
12. 25 10010966943 VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:02:40 00:01:58 19
13. 10 10006913454 SAMPARISI Lorenzo KTM ALCHEMIST SELLE SMP DAMA 01:02:44 00:02:02 18
14. 22 10023478933 ŘÍMAN Jakub TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:03:12 00:02:30 17
15. 11 10009336737 ULÍK Matej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:03:13 00:02:31 16
16. 15 10002600691 BÍNA Martin KOLOKRÁM 01:03:20 00:02:38 15
17. 20 10008879928 MALÍK Michal LAWI Stars - GIANT 01:03:20 00:02:38 14
18. 14 10036177546 MÖBIS Maximilian GUNSHA-KMC CX/GRAVEL TEAM 01:03:33 00:02:51 13
19. 16 10007399262 MICHALSKI Karol PRONGHORN RACING DENMARK 01:03:49 00:03:07 12
20. 26 10014825523 BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:04:00 00:03:18 11
21. 21 10009544578 ŠULC Jakub Symbio+CE.Energy 01:04:01 00:03:19 10
22. 38 10016518070 SCHIERL Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:04:15 00:03:33 9
23. 56 10023478832 KUNÁŠEK Josef EXPERT CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:04:27 00:03:45 8
24. 18 10011075764 HÄHNEL Frederik LKT Team Brandenburg Germany 01:04:27 00:03:45 7
25. 28 10004771976 POLNICKÝ Jiří ELKOV AUTHOR cycling team 01:04:43 00:04:01 6
26. 27 10023479034 TOMÁŠEK Alvin EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 01:05:07 00:04:25 5
27. 29 10007292158 SMOLA Lukáš TOI TOI Cykloklub Slaný 01:05:10 00:04:28 4
28. 32 10009335222 KUNT Lukáš GHOST Team 01:05:17 00:04:35 3
29. 36 10003350120 BENDA Michal TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 01:05:22 00:04:40 2
30. 35 10023478731 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:06:00 00:05:18 1
31. 49 10009422118 SCHREIBER Steven Shop4Cross-Bioracer 01:06:20 00:05:38
32. 23 10000950984 METLIČKA Václav 3xV TEAM 01:06:42 00:06:00
33. 33 10008723819 JÍLEK Zdeněk ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 01:07:19 00:06:37
34. 39 10009848110 GONDA Pavel DURATEC WEIL HOTELTIME 1
35. 50 10005905159 BRÁZDIL Jiří Open Cycling Academy z.s. 1
36. 37 10081026407 POSPÍŠIL Filip EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 1
37. 34 10023479842 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1
38. 55 10012252801 KUBÍN Michael ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 1
39. 53 10007177677 ŠTĚPÁNÍK Jiří NUTREND SPECIALIZED RACING 2
40. 54 10010967751 VARHAŇOVSKÝ Jakub DUKLA Banská Bystrica 3
41. 31 10023503989 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 3
42. 51 10012758716 SVATOŠ Václav TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 4
43. 41 10013210774 TRUKSA Jakub TRUXXXIK Cycling 4
Close