1
VAN AERT Wout
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19940915
U23CMC
1H06´44"
2
VANTHOURENHOUT Michael
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19931210
U23CMC
1H07´26"
+0´42"
3
SWEECK Laurens
CORENDON-KWADRO
BEL19931217
U23.C
1H07´46"
+1´02"
4
VANTORNOUT Klaas
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19820519
EL.CMC
1H08´03"
+1´19"
5
AERTS Toon
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19931019
U23.C
1H08´55"
+2´11"
6
WELLENS Bart
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19780810
EL.CMC
1H09´27"
+2´43"
7
VERMEERSCH Gianni
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19921119
EL.CMC
1H09´48"
+3´04"
8
VANTHOURENHOUT Sven
CRELAN AA DRINK TEAM
BEL19810114
EL.MC
1H09´56"
+3´12"
9
MERLIER Tim
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19921030
EL.CMC
1H10´15"
+3´31"
10
VANDEKINDEREN Jens
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19930430
U23.C
1H10´26"
+3´42"
11
VAN COMPERNOLLE Kenneth
COLBA SUPERANO HAM
BEL19880330
EL.CZC
1H10´53"
+4´09"
12
GOOSSENS Kobe
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19960429
U23.C
1H11´59"
+5´15"
13
VANKEIRSBILCK Berne
INDIVIDUEEL
BEL19941021
U23
1H12´19"
+5´35"
14
AERNOUTS Bart
CORENDON-KWADRO
BEL19820623
EL.CMC
1H12´30"
+5´46"
15
GAUDY Patrick
ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES
BEL19770309
ELITE
1H13´18"
+6´34"
16
AERTS Thijs
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19961103
U23.C
1H15´39"
+8´55"
17
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
1H16´18"
+9´34"
18
HOFMAN Bart
NODRUGS HEROES FLANDERS
BEL19850820
ELITE
1 r
19
VAN DEN BOSCH Tom
HARGROVES CYCLES RACE TEAM
BEL19850506
ELITE
1 r
20
VENS Quincy
COLBA SUPERANO HAM
BEL19860429
EL.CZC
1 r
21
SWEECK Hendrik
CORENDON-KWADRO
BEL19920113
EL.CZC
2 r
22
CLAEYS Stef
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
BEL19950922
U23
2 r
DNF
MEEUSEN Tom
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19881107
EL.CMC
DNF
SWEECK Diether
CORENDON-KWADRO
BEL19931217
U23.C
DNF
AERNOUTS Jim
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19890323
EL.CMC
DNF
VANTHOURENHOUT Dieter
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
DNF
BERDEN Ben
TEAM CLEMENT RALEIGH
BEL19750929
ELITE
DNF
DANCKAERS Jochem
INDIVIDUEEL
BEL19760811
ELITE
Close